Park Ewolucji

Artykuł sponsorowany Park Ewolucji
Park Dinozaurów w Sławutówku to 12 ha zabawy dla całej rodziny, wspaniałe trasy pełne przygód i atrakcji, mnóstwo świetnej rozrywki. Naturalne walory Parku i bliskość morza czynią dzień, przeznaczony na poznanie Parku Ewolucji, niezapomnianym. Wyjątkowy nacisk położyliśmy na przyjemność, rozrywkę i edukację najmłodszych. Przeżyj niesamowitą podróż w jedynym takim Parku Dinozaurów i nie tylko na Pomorzu.

Nowość 2020 – Piramidy Egipskie!

Już wkrótce Piramida Cheopsa, a w niej kino 7D przedstawiające klątwę faraona Chu-fu wraz z użyciem hologramów!

Daj się wciągnąć w niesamowitą przygodę w klimacie starożytnego Egiptu. Ubarwiona niezwykłą oprawą graficzną historia faraona Cheopsa uwięzionego w murach grobowca. Czekają na Ciebie pełne emocji spotkania z mumiami, strażnikami oraz ze zjawą samego władcy Egiptu. Zwiedzający prowadzeni są narracją po wąskich tajemniczych korytarzach, trafiając do poszczególnych komnat. Filmy oraz mapping 3D pozwalają poczuć się uczestnikiem opowiadanej historii. Zatop się w świecie starożytnej mitologii i na własnej skórze przekonaj się, jak straszna potrafi być klątwa faraona.

Park Dinozaurów

Park Jurajski niedaleko morza, w którym z bliska zobaczysz największe dinozaury w skali 1:1. Tu, podczas spaceru ścieżką edukacyjną, ze specjalnych tablic, będziesz mógł poznać informacje o tych stworzeniach oraz ciekawostkach z nimi związane.

Batyskaf / Kino 7D

To dopiero początek atrakcji. Załóż specjalne okulary migawkowe i wstąp do Kina 7D. Obraz, dźwięk, efekty specjalne. Czegoś takiego jeszcze nie widziałeś. Przeżyjesz niezapomnianą podróż naszym Batyskafem na dnie prehistorycznego oceanu.

Plac zabaw

Plac zabaw – to 500 m2 krainy zabawy wraz dinozaurami i gadami w tle. Ponadto park linowy dla dzieci. Wszystko dla miłośników przepraw, zjeżdzalni i linowych wspinaczek. Kino Prehistoryczne

Kino Prehistoryczne przedstawia historię powstania i ewolucji Układu Słonecznego w tym planety Ziemi. Seans urozmaica interaktywny animowany dinozaur Arnold, który rozmawia z publicznością.

Dino Pociąg

Podróż kolejką dookoła bajkowych postaci z serialu Flintstonowie to idealna rozrywka dla najmłodszych gości parku.

Świat Człowieka Pierwotnego – wystawa ewolucji człowieka – Obrazy Prehistorii Trzynaście ekspozycji przedstawiających codzienne życie najstarszych przodków człowieka. Zobacz, jak pierwsze niezręcznie poruszające się istoty usiłowały wykonać najprostsze czynności związane ze zdobyciem pożywienia, wytwarzaniem narzędzi, rozpalaniem ognia. Przy każdej ze scen znajduje się tablica opisująca przedstawiane dane wydarzenie.

Replika Stonehenge

Zobacz replikę jednej z najsłynniejszych europejskich budowli megalitycznych, pochodzącej z epok neolitu i brązu. Poznaj historię, legendy oraz teorie na temat powstania Kamiennych Kręgów. Kamienna budowla ze Stonehenge to jeden z najbardziej rozpoznawanych symboli Anglii, a zarazem jedna z najważniejszych megalitycznych budowli świata. Stonehenge w Sławutówku to pełnowymiarowa astronomicznie wyrównana replika wybudowana z doskonałą matematyczną precyzją.

Wszystkie atrakcje w cenie biletu!

Zobacz nasz Fb:https://www.facebook.com/parkewolucji/

Wejdź na: www.parkewolucji.pl

Dodaj ogłoszenie