Otwarcie Pływalni Orunia 27.07.2018. Na początku obowiązywać...

  Otwarcie Pływalni Orunia 27.07.2018. Na początku obowiązywać będą promocyjne ceny. W piątek, 27 lipca rusza pływalnia na Oruni

  Zdjęcie autora materiału

  Ewelina Oleksy

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Pływalnia Orunia. Otwarcie pływalni
  1/7
  przejdź do galerii

  Pływalnia Orunia. Otwarcie pływalni ©http://www.drmg.gdansk.pl

  W piątek, 27 lipca otwarcie nowo wybudowanej pływalni Orunia. To już czwarty z dzielnicowych basenów, jakie powstały od 2015 roku.
  Jak informuje Gdański Ośrodek Sportu, pierwsi chętni będą mogli wypróbować nowy obiekt ze wszystkimi atrakcjami już od jutra, od godziny 13. Do 2 września godzinne wejście będzie kosztowało zaledwie 5 zł, a basen przy ul. Smoleńskiej 5/7 będzie czynny w godz. 10-22.

  Wejścia odbywać się będą w systemie aquaparkowym, co oznacza, że wejść na pływalnie będzie można o dowolnej godzinie, a po upływie godziny chętni będą mogli przedłużyć ten czas dopłacając 10 gr za każdą dodatkową minutę.


  Ponadto, od godz. 17 do 22, w cenie biletu, będzie możliwe skorzystanie z sauny fińskiej w cenie biletu. Sprzedaż wejść na ten okres będzie odbywać się wyłącznie w kasie pływalni.

  Jest też możliwość zakupu biletu lub karnetu bez wychodzenia z domu, przez internet. Służy temu dedykowany panel sprzedażowy dostępny na stronie plywalniegdansk.pl. Tam też dostępny jest szczegółowy cennik wejść, obowiązujący od 3 września. Karnety na rok szkolny 2018/19 będą obowiązywały od 3 września, a ich przedsprzedaż w internecie i kasach zostanie uruchomiona już 16 sierpnia. Podobnie rzecz będzie się miała w przypadku basenów na Chełmie, Osowej i Stogach.

  Basen na Oruni został wybudowany na wzór pływalni w Kokoszkach. Jego budowa rozpoczęła się w maju 2017 roku i pochłonęła 13,4 mln złotych.
  Obiekt przy Smoleńskiej został wykonany na podstawie projektu pływalni, która powstała przy ul. Azaliowej w Kokoszkach. Na miejscu znajdziemy basen o długości 25 metrów z podziałem na strefę rekreacyjną i pływacką. Na basenie nie zabraknie także brodzika dla najmłodszych dzieci. Użytkowników może ucieszyć także jacuzzi, urządzenie do masażu głowy czy gejzer.- informuje Olimpia Schneider z magistratu. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Najważniejsze wydarzenia na Pomorzu z ostatnich dni:


  POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Wyniki wyborów samorządowych 2018 [NASZA WYSZUKIWARKA]

  Wyniki wyborów samorządowych 2018 [NASZA WYSZUKIWARKA]

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!