Oto awarie prądu na Pomorzu po śnieżycy! Gdzie nie ma prądu w województwie pomorskim? Mapa online, lista miejscowości

Maria Poznańska
Gdzie nie ma prądu w woj.pomorskim?
Gdzie nie ma prądu w woj.pomorskim? brak
Udostępnij:
W kilkuset miejscowościach na Pomorzu nie ma prądu! Wszystko przez intensywnie padający we wtorek, 5 stycznia śnieg. W niektórych miejscach według danych Energi, zasilania może nie być nawet do południa 6 stycznia. W województwie strażacy interweniowali już kilkadziesiąt razy, przede wszystkim do powalonych drzew i konarów.

Gdzie na Pomorzu nie ma prądu? Wyłączenia awaryjne 6.01.2021 r.

  • Gmina Kartuzy: Bielawy, Brzeziny, Gliniewo, Grzybno, Kosowo, Masłowo, Przodkowo, , Szarłata,

  • W terminie: 06.01.2021 12:16 - 14:30

  • Gmina Przodkowo: Bielawy, Brzeziny, Gliniewo, Grzybno, Kosowo, Masłowo, Przodkowo, , Szarłata,

  • W terminie: 06.01.2021 12:16 - 14:30

  • Gmina Bobowo: Bobowo ulice Gdańska, Jeziorna, Kolejowa, Leśna, Łąkowa, Polna, Rzeczna, Słoneczna, Wschodnia, Zachodnia, Zielona, Grabowo , Jabłówko , Maksymilianowo , Pączewo , Rusek , Smoląg , Wielbrandowo ulice Boczna, Główna, Gniewska, Grabowska, Leśna, Podgórna, Wybudowanie Wielbrandowskie ulica Słoneczna

  • W terminie: 06.01.2021 10:38 - 13:00

  • Gmina Gniew: Brody Pomorskie, Brodzkie Młyny , Gętomie , Gniew ulica Gniewskie Młyny, Gogolewo , Kursztyn , Szprudowo-Wybudowanie

  • W terminie: 06.01.2021 10:38 - 12:45

  • Brody Pomorskie , Brodzkie Młyny , Dzierżążno , Gętomie , Gniew ulice Gniewskie Młyny, Hallera, Leśna, Gogolewo , Królów Las , Kulice ulice Leśna, Nowa, Szkolna, Kursztyn , Majewo , Małe Wyręby , Morzeszczyn ulice Dworcowa, Kociewska, Ogrodowa, Osiedle Kwiatowe, Osiedle Słoneczne, Wybudowanie, XXX-lecia PRL, Nicponia , Okole ulica Nad Stawem, Rakowiec , Starogard Gdański ulica Sosnowa, Stocki Młyn , Szprudowo-Wybudowanie, Wielkie Wyręby

  • W terminie: 06.01.2021 10:39 - 13:00

  • Barłożno , Czarne , Kopytkowo , Kościelna Jania , Leśna Jania , Mieliczki , Mirotki , Miryce , Ryzowie , Skórcz ulice gen. Józefa Hallera, Kociewska, Osiecka, Smętowo Graniczne , Stara Jania

  • W terminie: 06.01.2021 05:23 - 13:00

Awarie prądu na Pomorzu 5/6.01.2021. Gdzie po śnieżycy nie ma prądu? Mapa online

  • Gogolewo, Królów Las, Nicponia, Piaseckie Pole, Piaseczno ulice Gogolewska, Kardynała Wojtyły, Małe Wisło
  • W terminie: 06.01.2021 05:16 - 13:15
  • Bobrowiec , Bukowiny , Cisowy , Czerwińsk ulice Polna, Wybudowania, Dąbrówka , Dąbrówka Tczewska , Dębia Góra , Dębiny , Dębowo , Długolas , Frąca , Grabowiec , Jaszczerek , Jaszczerz , Jeżewnica , Jeżewnica , Kałębnica , Kamionka , Kolonia Ostrowicka , Komorze , Kopytkowo , Kościelna Jania , Kulmaga , Lalkowy , Leśna Jania , Liniewo ulica Wiśniowa, Lipia Góra , Lisówko , Luchowo , Mała Karczma , Markocin , Okarpiec , Osiek ulica Za Jeziorem, Ostrowite , Pieniążkowo , Półwieś , Radogoszcz , Recice , Rudawki , Rynków , Rynkówka , Smarzewo , Smętowo Graniczne ulice Brzozowa, Dworcowa, Działkowa, Gdańska, Jana Kosznickiego, Kociewska, Kolejowa, Krótka, ks. Pawła Szynwelskiego, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle Przylesie, Podgórna, Polna, Pomorska, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Starogardzka, Wałowa, Wybudowania, Wyzwolenia, Zielona, Smętówko , Stary Młyn , Trzebiechowo , Udzierz , Włosienica , Wycinki , Wymysłowo
  • W terminie: 06.01.2021 11:26 - 13:45
  • Gmina Kaliska: Barłożno , Czarne , Kopytkowo , Kościelna Jania , Leśna Jania , Mieliczki , Mirotki , Miryce , Ryzowie , Skórcz ulice gen. Józefa Hallera, Kociewska, Osiecka, Smętowo Graniczne , Stara Jania

  • W terminie: 06.01.2021 05:23 - 13:00

  • Bartel Wielki, Leśna Huta, Smolnik , Studzienice ulice Borowa, Jagodowa, Jeziorna, Wrzosowa

  • W terminie: 06.01.2021 06:59 - 14:00

  • Bartel Wielki, Smolnik

  • W terminie: 06.01.2021 10:21 - 15:30

  • Bytonia, Cis, Cis, Kazub, Zblewo, Struga

  • W terminie:06.01.2021 10:19 - 15:30

  • Gmina Liniewo: Bobrowiec , Bukowiny , Cisowy , Czerwińsk ulice Polna, Wybudowania, Dąbrówka , Dąbrówka Tczewska , Dębia Góra , Dębiny , Dębowo , Długolas , Frąca , Grabowiec , Jaszczerek , Jaszczerz , Jeżewnica , Jeżewnica , Kałębnica , Kamionka , Kolonia Ostrowicka , Komorze , Kopytkowo , Kościelna Jania , Kulmaga , Lalkowy , Leśna Jania , Liniewo ulica Wiśniowa, Lipia Góra, Lisówko , Luchowo , Mała Karczma , Markocin , Okarpiec , Osiek ulica Za Jeziorem, Ostrowite , Pieniążkowo , Półwieś , Radogoszcz , Recice , Rudawki , Rynków , Rynkówka , Smarzewo , Smętowo Graniczne ulice Brzozowa, Dworcowa, Działkowa, Gdańska, Jana Kosznickiego, Kociewska, Kolejowa, Krótka, ks. Pawła Szynwelskiego, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle Przylesie, Podgórna, Polna, Pomorska, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Starogardzka, Wałowa, Wybudowania, Wyzwolenia, Zielona, Smętówko , Stary Młyn , Trzebiechowo , Udzierz , Włosienica , Wycinki , Wymysłowo

  • W terminie: 06.01.2021 11:26 - 13:45

  • Gmina Lubichowo: Bojanowo , Lasek , Wda ulice Działkowa, Główna, Łąkowa, Nadrzeczna, Smolnicka, Szkolna, Wybudowanie, Za Rzeką, Zaciszna, Wdecki Młyn

  • W terminie: 06.01.2021 00:30 - 12:30

  • Czarnylas, Wielki Bukowiec , Zelgoszcz ulice Główna, Wybudowanie

  • W terminie: 06.01.2021 10:40 - 12:45

  • Gmina Morzeszczyn: Brody Pomorskie , Brodzkie Młyny , Gętomie , Gniew ulica Gniewskie Młyny, Gogolewo , Kursztyn , Szprudowo-Wybudowanie

  • W terminie: 06.01.2021 10:38 - 12:45

  • Brody Pomorskie , Brodzkie Młyny , Dzierżążno , Gętomie , Gniew ulice Gniewskie Młyny, Hallera, Leśna, Gogolewo , Królów Las , Kulice ulice Leśna, Nowa, Szkolna, Kursztyn , Majewo , Małe Wyręby , Morzeszczyn ulice Dworcowa, Kociewska, Ogrodowa, Osiedle Kwiatowe, Osiedle Słoneczne, Wybudowanie, XXX-lecia PRL, Nicponia , Okole ulica Nad Stawem, Rakowiec , Starogard Gdański ulica Sosnowa, Stocki Młyn , Szprudowo-Wybudowanie , Wielkie Wyręby

  • W terminie: 06.01.2021 10:39 - 13:00

  • Gogolewo , Królów Las , Nicponia , Piaseckie Pole , Piaseczno ulice Gogolewska, Kardynała Wojtyły, Małe Wisło

  • W terminie: 06.01.2021 05:16 - 13:15

  • Bobrowiec , Bukowiny , Cisowy , Czerwińsk ulice Polna, Wybudowania, Dąbrówka , Dąbrówka Tczewska , Dębia Góra , Dębiny , Dębowo , Długolas , Frąca , Grabowiec , Jaszczerek , Jaszczerz , Jeżewnica , Jeżewnica , Kałębnica , Kamionka , Kolonia Ostrowicka , Komorze , Kopytkowo , Kościelna Jania , Kulmaga , Lalkowy , Leśna Jania , Liniewo ulica Wiśniowa, Lipia Góra , Lisówko , Luchowo , Mała Karczma , Markocin , Okarpiec , Osiek ulica Za Jeziorem, Ostrowite , Pieniążkowo , Półwieś , Radogoszcz , Recice , Rudawki , Rynków , Rynkówka , Smarzewo , Smętowo Graniczne ulice Brzozowa, Dworcowa, Działkowa, Gdańska, Jana Kosznickiego, Kociewska, Kolejowa, Krótka, ks. Pawła Szynwelskiego, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle Przylesie, Podgórna, Polna, Pomorska, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Starogardzka, Wałowa, Wybudowania, Wyzwolenia, Zielona, Smętówko , Stary Młyn , Trzebiechowo , Udzierz , Włosienica , Wycinki , Wymysłowo

  • W terminie:06.01.2021 11:26 - 13:45

  • Gmina Osiek: Osiek , Osiek ulice Długa, Krótka, Leśna, Na Borku, Olszynka, Partyzantów Kociewskich, Polna, Polne, Rybacka, Strażacka, Szkolna, Wyzwolenia, Zamkowa

  • W terminie: 06.01.2021 10:36 - 12:44

  • Karcznia, Karszanek

  • W terminie: 06.01.2021 10:50 - 13:00

  • Bobrowiec , Bukowiny , Cisowy , Czerwińsk ulice Polna, Wybudowania, Dąbrówka , Dąbrówka Tczewska , Dębia Góra , Dębiny , Dębowo , Długolas , Frąca , Grabowiec , Jaszczerek , Jaszczerz , Jeżewnica , Jeżewnica , Kałębnica , Kamionka , Kolonia Ostrowicka , Komorze , Kopytkowo , Kościelna Jania , Kulmaga , Lalkowy , Leśna Jania , Liniewo ulica Wiśniowa, Lipia Góra , Lisówko , Luchowo , Mała Karczma , Markocin , Okarpiec , Osiek ulica Za Jeziorem, Ostrowite , Pieniążkowo , Półwieś , Radogoszcz , Recice , Rudawki , Rynków , Rynkówka , Smarzewo , Smętowo Graniczne ulice Brzozowa, Dworcowa, Działkowa, Gdańska, Jana Kosznickiego, Kociewska, Kolejowa, Krótka, ks. Pawła Szynwelskiego, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle Przylesie, Podgórna, Polna, Pomorska, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Starogardzka, Wałowa, Wybudowania, Wyzwolenia, Zielona, Smętówko , Stary Młyn , Trzebiechowo , Udzierz , Włosienica , Wycinki , Wymysłowo

  • W terminie: 06.01.2021 11:26 - 13:45

  • Gmina Pelplin: Brody Pomorskie , Brodzkie Młyny , Dzierżążno , Gętomie , Gniew ulice Gniewskie Młyny, Hallera, Leśna, Gogolewo , Królów Las , Kulice ulice Leśna, Nowa, Szkolna, Kursztyn , Majewo , Małe Wyręby , Morzeszczyn ulice Dworcowa, Kociewska, Ogrodowa, Osiedle Kwiatowe, Osiedle Słoneczne, Wybudowanie, XXX-lecia PRL, Nicponia , Okole ulica Nad Stawem, Rakowiec , Starogard Gdański ulica Sosnowa, Stocki Młyn , Szprudowo-Wybudowanie , Wielkie Wyręby
  • W terminie: 06.01.2021 10:39 - 13:00
  • Gmina Przywidz: Nowy Wiec , Sucha Huta

  • W terminie: 06.01.2021 10:30 - 12:30 10:22 - 15:30

  • Gmina Skarszewy: Nowy Wiec, Sucha Huta

  • W terminie: 06.01.2021 10:30 - 12:30

  • Barłożno , Czarne , Kopytkowo , Kościelna Jania , Leśna Jania , Mieliczki , Mirotki , Miryce , Ryzowie , Skórcz ulice gen. Józefa Hallera, Kociewska, Osiecka, Smętowo Graniczne , Stara Jania

  • W terminie: 06.01.2021 05:23 - 13:00

  • Nowy Wiec, Sucha Huta

  • W terminie: 06.01.2021 10:22 - 15:30

  • Demlin , Janin , Jastrzębie Skarszewskie , Obozin , Siwiałka ulice Letnisko, Słoneczna, Starogard Gdański ulice Adama Asnyka, Armii Krajowej, Boh. Monte Cassino, Bolesława Prusa, Cicha, gen. Władysława Andersa, Gryfa Pomorskiego, Hermanowska, Jana Pillara, Jaszczurkowców, ks. Bernarda Sychty, Macieja Rataja, Obrońców Wybrzeża, Pelplińska, Południowa, Rodziny Czosków, Wincentego Witosa, Trzcińsk ulice Brzozowa, Dębowa, Modrzewiowa

  • W terminie:06.01.2021 10:55 - 16:00

  • Gmina Skórcz: Bojanowo , Lasek , Wda ulice Działkowa, Główna, Łąkowa, Nadrzeczna, Smolnicka, Szkolna, Wybudowanie, Za Rzeką, Zaciszna, Wdecki Młyn

  • W terminie: 06.01.2021 00:30 - 12:30

  • Czarnylas , Wielki Bukowiec , Zelgoszcz ulice Główna, Wybudowanie

  • W terminie: 06.01.2021 10:40 - 12:45

  • Bobowo ulice Gdańska, Jeziorna, Kolejowa, Leśna, Łąkowa, Polna, Rzeczna, Słoneczna, Wschodnia, Zachodnia, Zielona, Grabowo , Jabłówko , Maksymilianowo , Pączewo , Rusek , Smoląg , Wielbrandowo ulice Boczna, Główna, Gniewska, Grabowska, Leśna, Podgórna, Wybudowanie Wielbrandowskie ulica Słoneczna

  • W terminie: 06.01.2021 10:38 - 13:00

  • Barłożno , Czarne , Kopytkowo , Kościelna Jania , Leśna Jania , Mieliczki , Mirotki , Miryce , Ryzowie , Skórcz ulice gen. Józefa Hallera, Kociewska, Osiecka, Smętowo Graniczne , Stara Jania
  • W terminie: 06.01.2021 05:23 - 13:00
  • Gmina Smętowo Graniczne: Barłożno , Czarne , Kopytkowo , Kościelna Jania , Leśna Jania , Mieliczki , Mirotki , Miryce , Ryzowie , Skórcz ulice gen. Józefa Hallera, Kociewska, Osiecka, Smętowo Graniczne , Stara Jania

  • W terminie: 06.01.2021 05:23 - 13:00

  • Bobrowiec , Bukowiny , Cisowy , Czerwińsk ulice Polna, Wybudowania, Dąbrówka , Dąbrówka Tczewska , Dębia Góra , Dębiny , Dębowo , Długolas , Frąca , Grabowiec , Jaszczerek , Jaszczerz , Jeżewnica , Jeżewnica , Kałębnica , Kamionka , Kolonia Ostrowicka , Komorze , Kopytkowo , Kościelna Jania , Kulmaga , Lalkowy , Leśna Jania , Liniewo ulica Wiśniowa, Lipia Góra , Lisówko , Luchowo , Mała Karczma , Markocin , Okarpiec , Osiek ulica Za Jeziorem, Ostrowite , Pieniążkowo , Półwieś , Radogoszcz , Recice , Rudawki , Rynków , Rynkówka , Smarzewo , Smętowo Graniczne ulice Brzozowa, Dworcowa, Działkowa, Gdańska, Jana Kosznickiego, Kociewska, Kolejowa, Krótka, ks. Pawła Szynwelskiego, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle Przylesie, Podgórna, Polna, Pomorska, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Starogardzka, Wałowa, Wybudowania, Wyzwolenia, Zielona, Smętówko , Stary Młyn , Trzebiechowo , Udzierz , Włosienica , Wycinki , Wymysłowo

  • W terminie: 06.01.2021 11:26 - 13:45

  • Gmina Starogard Gdański: Brody Pomorskie , Brodzkie Młyny , Dzierżążno , Gętomie , Gniew ulice Gniewskie Młyny, Hallera, Leśna, Gogolewo , Królów Las , Kulice ulice Leśna, Nowa, Szkolna, Kursztyn , Majewo , Małe Wyręby , Morzeszczyn ulice Dworcowa, Kociewska, Ogrodowa, Osiedle Kwiatowe, Osiedle Słoneczne, Wybudowanie, XXX-lecia PRL, Nicponia , Okole ulica Nad Stawem, Rakowiec , Starogard Gdański ulica Sosnowa, Stocki Młyn , Szprudowo-Wybudowanie , Wielkie Wyręby
  • W terminie: 06.01.2021 10:39 - 13:00
  • Pinczyn ulica Semlińska, Semlin

  • W terminie: 06.01.2021 10:18 - 14:30

  • Demlin , Janin , Jastrzębie Skarszewskie , Obozin , Siwiałka ulice Letnisko, Słoneczna, Starogard Gdański ulice Adama Asnyka, Armii Krajowej, Boh. Monte Cassino, Bolesława Prusa, Cicha, gen. Władysława Andersa, Gryfa Pomorskiego, Hermanowska, Jana Pillara, Jaszczurkowców, ks. Bernarda Sychty, Macieja Rataja, Obrońców Wybrzeża, Pelplińska, Południowa, Rodziny Czosków, Wincentego Witosa, Trzcińsk ulice Brzozowa, Dębowa, Modrzewiowa

  • W terminie: 06.01.2021 10:55 - 16:00

  • Gmina Tczew: Bobrowiec , Bukowiny , Cisowy , Czerwińsk ulice Polna, Wybudowania, Dąbrówka , Dąbrówka Tczewska , Dębia Góra , Dębiny , Dębowo , Długolas , Frąca , Grabowiec , Jaszczerek , Jaszczerz , Jeżewnica , Jeżewnica , Kałębnica , Kamionka , Kolonia Ostrowicka , Komorze , Kopytkowo , Kościelna Jania , Kulmaga , Lalkowy , Leśna Jania , Liniewo ulica Wiśniowa, Lipia Góra , Lisówko , Luchowo , Mała Karczma , Markocin , Okarpiec , Osiek ulica Za Jeziorem, Ostrowite , Pieniążkowo , Półwieś , Radogoszcz , Recice , Rudawki , Rynków , Rynkówka , Smarzewo , Smętowo Graniczne ulice Brzozowa, Dworcowa, Działkowa, Gdańska, Jana Kosznickiego, Kociewska, Kolejowa, Krótka, ks. Pawła Szynwelskiego, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle Przylesie, Podgórna, Polna, Pomorska, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Starogardzka, Wałowa, Wybudowania, Wyzwolenia, Zielona, Smętówko , Stary Młyn , Trzebiechowo , Udzierz , Włosienica , Wycinki , Wymysłowo
  • W terminie: 06.01.2021 11:26 - 13:45
  • Gmina WarlubieBobrowiec , Bukowiny , Cisowy , Czerwińsk ulice Polna, Wybudowania, Dąbrówka , Dąbrówka Tczewska , Dębia Góra , Dębiny , Dębowo , Długolas , Frąca , Grabowiec , Jaszczerek , Jaszczerz , Jeżewnica , Jeżewnica , Kałębnica , Kamionka , Kolonia Ostrowicka , Komorze , Kopytkowo , Kościelna Jania , Kulmaga , Lalkowy , Leśna Jania , Liniewo ulica Wiśniowa, Lipia Góra , Lisówko , Luchowo , Mała Karczma , Markocin , Okarpiec , Osiek ulica Za Jeziorem, Ostrowite , Pieniążkowo , Półwieś , Radogoszcz , Recice , Rudawki , Rynków , Rynkówka , Smarzewo , Smętowo Graniczne ulice Brzozowa, Dworcowa, Działkowa, Gdańska, Jana Kosznickiego, Kociewska, Kolejowa, Krótka, ks. Pawła Szynwelskiego, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Okrężna, Osiedle Przylesie, Podgórna, Polna, Pomorska, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Starogardzka, Wałowa, Wybudowania, Wyzwolenia, Zielona, Smętówko , Stary Młyn , Trzebiechowo , Udzierz , Włosienica , Wycinki , Wymysłowo
  • W terminie: 06.01.2021 11:26 - 13:45
  • Gmina Zblewo: Pinczyn, ulica Semlińska, Semlin

  • W terminie: 06.01.2021 10:18 - 14:30

  • Bytonia, Cis, Cis, Kazub, Zblewo, Struga

  • W terminie: 06.01.2021 10:19 - 15:30

  • Miasto Starogard Gdański: Brody Pomorskie , Brodzkie Młyny , Dzierżążno , Gętomie , Gniew ulice Gniewskie Młyny, Hallera, Leśna, Gogolewo , Królów Las , Kulice ulice Leśna, Nowa, Szkolna, Kursztyn , Majewo , Małe Wyręby , Morzeszczyn ulice Dworcowa, Kociewska, Ogrodowa, Osiedle Kwiatowe, Osiedle Słoneczne, Wybudowanie, XXX-lecia PRL, Nicponia , Okole ulica Nad Stawem, Rakowiec , Starogard Gdański ulica Sosnowa, Stocki Młyn , Szprudowo-Wybudowanie , Wielkie Wyręby

  • W terminie: 06.01.2021 10:39 - 13:00

  • Demlin , Janin , Jastrzębie Skarszewskie , Obozin , Siwiałka ulice Letnisko, Słoneczna, Starogard Gdański ulice Adama Asnyka, Armii Krajowej, Boh. Monte Cassino, Bolesława Prusa, Cicha, gen. Władysława Andersa, Gryfa Pomorskiego, Hermanowska, Jana Pillara, Jaszczurkowców, ks. Bernarda Sychty, Macieja Rataja, Obrońców Wybrzeża, Pelplińska, Południowa, Rodziny Czosków, Wincentego Witosa, Trzcińsk ulice Brzozowa, Dębowa, Modrzewiowa

  • W terminie: 06.01.2021 10:55 - 16:00

  • Gmina Pruszcz Gdański: Jagatowo , Żuława ulice Boczna, Kwiatowa, Lipowa

  • W terminie: 06.01.2021 12:20 - 15:30

  • Gmina Suchy Dąb: Boroszewo , Goszyn , Liniewko , Małżewo , Młynki , Sobowidz ulica Księdza Józefa Wdowiaka, Steblewo , Swarożyn ulice Działkowa, Krótka, ks. Feliksa Piechowskiego, Nad Stawem, Piastowska, Podgórna, Sadowa, Słoneczna, Szkolna, Tczewska, Woronieckiego, Wyzwolenia, Zielona, Wędkowy , Zabagno , Zwierzynek

  • W terminie: 06.01.2021 06:31 - 12:44

  • Gmina Tczew: Boroszewo , Goszyn , Liniewko , Małżewo , Młynki , Sobowidz ulica Księdza Józefa Wdowiaka, Steblewo , Swarożyn ulice Działkowa, Krótka, ks. Feliksa Piechowskiego, Nad Stawem, Piastowska, Podgórna, Sadowa, Słoneczna, Szkolna, Tczewska, Woronieckiego, Wyzwolenia, Zielona, Wędkowy , Zabagno , Zwierzynek

  • W terminie: 06.01.2021 06:31 - 12:44

  • Gmina Trąbki Wielkie: Boroszewo , Goszyn , Liniewko , Małżewo , Młynki , Sobowidz ulica Księdza Józefa Wdowiaka, Steblewo , Swarożyn ulice Działkowa, Krótka, ks. Feliksa Piechowskiego, Nad Stawem, Piastowska, Podgórna, Sadowa, Słoneczna, Szkolna, Tczewska, Woronieckiego, Wyzwolenia, Zielona, Wędkowy , Zabagno , Zwierzynek
  • W terminie: 06.01.2021 06:31 - 12:44
  • Ełganowo ulice Leśna, Macierzy Szkolnej, Polna, Gołębiewo Wielkie ulica Rumiankowa, Postołowo
  • W terminie: 06.01.2021 12:20 - 15:30

Atak zimy na Pomorzu 5.01.2021

Jak podał rzecznik strażaków, do godz. 21:30 na terenie Pomorza doszło do 31 interwencji. W związku z wiatrem, intensywnymi opadami śniegu strażacy interweniowali do powalonych drzewa i konarów. Najwięcej w powiecie starogardzkim (13) i sztumskim (6). Brak osób poszkodowanych.

Awarie prądu na Pomorzu 5/6.01.2021. Gdzie po śnieżycy nie ma prądu? Mapa online

Kliknij i zobacz mapę >>>

Źródło: gddkia.pl

Intensywne opady śniegu na Pomorzu 5/6.01.2021. Trudne warun...

Prądu nie ma m.in. w Gdańsku, Gdyni, miejscowościach gminy Szemud, Wejherowo, Kartuzy, Przodkowo, Sierakowice, Bobowo, Gniew, Lubichowo, Morzeszyn, Osiek, Przywidz, Skarszewy, Skórcz, Smętowo Graniczne, Suchy Dąb, gmina Tczew, Trąbki Wielkie, Łęczyce

Sprawdź AKTUALNĄ listę awarii w woj. pomorskim!

Awarie na Pomorzu. Lista gmin, miejscowości i ulic

Region Gdańsk
Miasto Gdańsk
Gdańsk ulice Banińska, Cementowa, Dojazdowa, Galaktyczna, Jesienna, Klukowska, Maszynowa, Meteorytowa, mjr. Mieczysława Słabego, Nowy Świat, Osiedlowa, Owczarnia, Radarowa, Radiowa, Satelitarna, Sąsiedzka, Spadochroniarzy, Synów Pułku, Telewizyjna, Transportowców, Wodnika, Zenitowa
W terminie:
05.01.2021 23:26 − 06.01.2021 01:00
Region Gdynia
Gmina Szemud
Bojano ulica Poległych Żołnierzy, Gdynia ulice Andrzeja Kmicica, Barkentynowa, bpa Antanasa Baranauskasa, bpa Pelczara, Chwarznieńska, Czapli, Deszczowa, Edmunda Śmierzchalskiego, Flagowa, Fregatowa, gen. Mariusza Zaruskiego, Ignacego Oziewicza, inż. Juliana Rummla, Jachtowa, Jana Kamrowskiego, Jana Kazimierza, Jana Skrzetuskiego, Janki Bielak, Janki Bryla, Joachima Joachimczyka, Kazimierza Małkowskiego, Ketlinga, Kliprowa, Kormorana, Korsarzy, Kotwiczna, kpt. Leonida Teligi, kpt. Mamerta Stankiewicza, kpt. Zdzisława Pieńkawy, Leona Staniszewskiego, Linowa, Łabędzia, Łanowa, Marszewska, Michała Wołodyjowskiego, Mieczysławy Pobłockiej, Mokra, Onufrego Zagłoby, Perkoza, Pokładowa, Stanisława Zauchy, Sterowa, Sucha, Śliska, Wacława Gierdziejewskiego, Wiczlińska, Wiesławy Kwiatkowskiej, Witolda Pileckiego, Żaglowa, Koleczkowo , Łężyce ulice Cyprysowa, Dębowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Rogulewo ulice Akacjowa, Cedrowa, Cyprysowa, Głogowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jeżynowa, Kalinowa, Kasztanowa, Marszewska
W terminie:
05.01.2021 21:49 − 06.01.2021 00:00
Gmina Wejherowo
Bojano ulica Poległych Żołnierzy, Gdynia ulice Andrzeja Kmicica, Barkentynowa, bpa Antanasa Baranauskasa, bpa Pelczara, Chwarznieńska, Czapli, Deszczowa, Edmunda Śmierzchalskiego, Flagowa, Fregatowa, gen. Mariusza Zaruskiego, Ignacego Oziewicza, inż. Juliana Rummla, Jachtowa, Jana Kamrowskiego, Jana Kazimierza, Jana Skrzetuskiego, Janki Bielak, Janki Bryla, Joachima Joachimczyka, Kazimierza Małkowskiego, Ketlinga, Kliprowa, Kormorana, Korsarzy, Kotwiczna, kpt. Leonida Teligi, kpt. Mamerta Stankiewicza, kpt. Zdzisława Pieńkawy, Leona Staniszewskiego, Linowa, Łabędzia, Łanowa, Marszewska, Michała Wołodyjowskiego, Mieczysławy Pobłockiej, Mokra, Onufrego Zagłoby, Perkoza, Pokładowa, Stanisława Zauchy, Sterowa, Sucha, Śliska, Wacława Gierdziejewskiego, Wiczlińska, Wiesławy Kwiatkowskiej, Witolda Pileckiego, Żaglowa, Koleczkowo , Łężyce ulice Cyprysowa, Dębowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Rogulewo ulice Akacjowa, Cedrowa, Cyprysowa, Głogowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jeżynowa, Kalinowa, Kasztanowa, Marszewska
W terminie:
05.01.2021 21:49 − 06.01.2021 00:00
Miasto Gdynia
Bojano ulica Poległych Żołnierzy, Gdynia ulice Andrzeja Kmicica, Barkentynowa, bpa Antanasa Baranauskasa, bpa Pelczara, Chwarznieńska, Czapli, Deszczowa, Edmunda Śmierzchalskiego, Flagowa, Fregatowa, gen. Mariusza Zaruskiego, Ignacego Oziewicza, inż. Juliana Rummla, Jachtowa, Jana Kamrowskiego, Jana Kazimierza, Jana Skrzetuskiego, Janki Bielak, Janki Bryla, Joachima Joachimczyka, Kazimierza Małkowskiego, Ketlinga, Kliprowa, Kormorana, Korsarzy, Kotwiczna, kpt. Leonida Teligi, kpt. Mamerta Stankiewicza, kpt. Zdzisława Pieńkawy, Leona Staniszewskiego, Linowa, Łabędzia, Łanowa, Marszewska, Michała Wołodyjowskiego, Mieczysławy Pobłockiej, Mokra, Onufrego Zagłoby, Perkoza, Pokładowa, Stanisława Zauchy, Sterowa, Sucha, Śliska, Wacława Gierdziejewskiego, Wiczlińska, Wiesławy Kwiatkowskiej, Witolda Pileckiego, Żaglowa, Koleczkowo , Łężyce ulice Cyprysowa, Dębowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Rogulewo ulice Akacjowa, Cedrowa, Cyprysowa, Głogowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jeżynowa, Kalinowa, Kasztanowa, Marszewska
W terminie:
05.01.2021 21:49 − 06.01.2021 00:00
Region Kartuzy
Gmina Kartuzy
Banino ulice Akacjowa, Bajeczna, Błękitna, Borowiecka, Brzozowa, Cynamonowa, Franciszka Tredera, Głogowa, Goździkowa, Imbirowa, Jodłowa, Kalinowa, Księżycowa, Kwiatowa, Laurowa, Leśna, Lipowa, Lodowa, Lotnicza, Miedziana, Miodowa, Modrzewiowa, Morelowa, Na Wzgórzu, Nektarowa, Orzechowa, Pogodna, Poziomki, Północna, Pszenna, Ptysia i Balbiny, Rolnicza, Saturna, Sosnowa, Sportowa, Startowa, Tuchomska, Wierzbowa, Wrzosowa, Wspólna, Barniewice ulice Lipowa, Piaskowa, Topolowa, Borowo ulica Sosnowa, Gowidlino ulica Sosnowa, Kamienica Królewska ulica Sosnowa, Lemany , Nowy Świat ulica Do Jaru, Warzenko ulica Sosnowa
W terminie:
05.01.2021 22:36 − 06.01.2021 00:45
Gmina Przodkowo
Banino ulice Akacjowa, Bajeczna, Błękitna, Borowiecka, Brzozowa, Cynamonowa, Franciszka Tredera, Głogowa, Goździkowa, Imbirowa, Jodłowa, Kalinowa, Księżycowa, Kwiatowa, Laurowa, Leśna, Lipowa, Lodowa, Lotnicza, Miedziana, Miodowa, Modrzewiowa, Morelowa, Na Wzgórzu, Nektarowa, Orzechowa, Pogodna, Poziomki, Północna, Pszenna, Ptysia i Balbiny, Rolnicza, Saturna, Sosnowa, Sportowa, Startowa, Tuchomska, Wierzbowa, Wrzosowa, Wspólna, Barniewice ulice Lipowa, Piaskowa, Topolowa, Borowo ulica Sosnowa, Gowidlino ulica Sosnowa, Kamienica Królewska ulica Sosnowa, Lemany , Nowy Świat ulica Do Jaru, Warzenko ulica Sosnowa
W terminie:
05.01.2021 22:36 − 06.01.2021 00:45
Bursztynik , Kczewo , Przodkowo
W terminie:
05.01.2021 23:11 − 06.01.2021 03:15
Gmina Sierakowice
Banino ulice Akacjowa, Bajeczna, Błękitna, Borowiecka, Brzozowa, Cynamonowa, Franciszka Tredera, Głogowa, Goździkowa, Imbirowa, Jodłowa, Kalinowa, Księżycowa, Kwiatowa, Laurowa, Leśna, Lipowa, Lodowa, Lotnicza, Miedziana, Miodowa, Modrzewiowa, Morelowa, Na Wzgórzu, Nektarowa, Orzechowa, Pogodna, Poziomki, Północna, Pszenna, Ptysia i Balbiny, Rolnicza, Saturna, Sosnowa, Sportowa, Startowa, Tuchomska, Wierzbowa, Wrzosowa, Wspólna, Barniewice ulice Lipowa, Piaskowa, Topolowa, Borowo ulica Sosnowa, Gowidlino ulica Sosnowa, Kamienica Królewska ulica Sosnowa, Lemany , Nowy Świat ulica Do Jaru, Warzenko ulica Sosnowa
W terminie:
05.01.2021 22:36 − 06.01.2021 00:45
Gmina Żukowo
Banino ulice Akacjowa, Bajeczna, Błękitna, Borowiecka, Brzozowa, Cynamonowa, Franciszka Tredera, Głogowa, Goździkowa, Imbirowa, Jodłowa, Kalinowa, Księżycowa, Kwiatowa, Laurowa, Leśna, Lipowa, Lodowa, Lotnicza, Miedziana, Miodowa, Modrzewiowa, Morelowa, Na Wzgórzu, Nektarowa, Orzechowa, Pogodna, Poziomki, Północna, Pszenna, Ptysia i Balbiny, Rolnicza, Saturna, Sosnowa, Sportowa, Startowa, Tuchomska, Wierzbowa, Wrzosowa, Wspólna, Barniewice ulice Lipowa, Piaskowa, Topolowa, Borowo ulica Sosnowa, Gowidlino ulica Sosnowa, Kamienica Królewska ulica Sosnowa, Lemany , Nowy Świat ulica Do Jaru, Warzenko ulica Sosnowa
W terminie:
05.01.2021 22:36 − 06.01.2021 00:45
Region Starogard Gdański
Gmina Bobowo
Bobowo ulice Gdańska, Jeziorna, Kolejowa, Leśna, Łąkowa, Polna, Rzeczna, Słoneczna, Wschodnia, Zachodnia, Zielona, Grabowo , Jabłówko , Maksymilianowo , Pączewo , Rusek , Smoląg , Wielbrandowo ulice Boczna, Główna, Gniewska, Grabowska, Leśna, Podgórna, Wybudowanie Wielbrandowskie ulica Słoneczna
W terminie:
05.01.2021 23:30 − 06.01.2021 11:00
Gmina Gniew
Dębiny , Ostrowite , Pieniążkowo , Półwieś , Włosienica
W terminie:
05.01.2021 23:16 − 06.01.2021 10:15
Brody Pomorskie , Brodzkie Młyny , Gętomie , Gniew ulica Gniewskie Młyny, Gogolewo , Kursztyn , Szprudowo-Wybudowanie
W terminie:
05.01.2021 23:12 − 06.01.2021 10:45
Małe Wyręby , Rakowiec , Wielkie Wyręby
W terminie:
05.01.2021 23:13 − 06.01.2021 11:00
Gmina Lubichowo
Czarnylas , Wielki Bukowiec , Zelgoszcz ulice Główna, Wybudowanie
W terminie:
05.01.2021 23:39 − 06.01.2021 10:45
Gmina Morzeszczyn
Brody Pomorskie , Brodzkie Młyny , Gętomie , Gniew ulica Gniewskie Młyny, Gogolewo , Kursztyn , Szprudowo-Wybudowanie
W terminie:
05.01.2021 23:12 − 06.01.2021 10:45
Gmina Osiek
Bukowiny , Długolas , Grabowiec , Jaszczerek , Jaszczerz , Jeżewnica , Jeżewnica , Kałębnica , Komorze , Okarpiec , Osiek , Radogoszcz , Recice , Rynków , Rynkówka , Trzebiechowo , Udzierz , Wycinki , Wymysłowo
W terminie:
05.01.2021 22:23 − 06.01.2021 00:15
Bukowiny , Cisowy , Jaszczerek , Jaszczerz , Jeżewnica , Jeżewnica , Komorze , Markocin , Okarpiec , Osiek ulica Za Jeziorem, Radogoszcz , Recice , Rynków , Rynkówka , Udzierz , Wycinki , Wymysłowo
W terminie:
05.01.2021 23:21 − 06.01.2021 10:30
Osiek , Osiek ulice Długa, Krótka, Leśna, Na Borku, Olszynka, Partyzantów Kociewskich, Polna, Polne, Rybacka, Strażacka, Szkolna, Wyzwolenia, Zamkowa
W terminie:
05.01.2021 23:10 − 06.01.2021 10:44
Głuche , Karszanek
W terminie:
05.01.2021 23:10 − 06.01.2021 10:45
Jaszczerek , Jaszczerz , Komorze , Markocin , Osiek ulica Za Jeziorem, Rynków , Wycinki , Wymysłowo
W terminie:
05.01.2021 23:11 − 06.01.2021 10:45
Gmina Przywidz
Nowy Wiec , Sucha Huta
W terminie:
05.01.2021 23:10 − 06.01.2021 00:45
Gmina Skarszewy
Nowy Wiec , Sucha Huta
W terminie:
05.01.2021 23:10 − 06.01.2021 00:45
Gmina Skórcz
Czarnylas , Wielki Bukowiec , Zelgoszcz ulice Główna, Wybudowanie
W terminie:
05.01.2021 23:39 − 06.01.2021 10:45
Bobowo ulice Gdańska, Jeziorna, Kolejowa, Leśna, Łąkowa, Polna, Rzeczna, Słoneczna, Wschodnia, Zachodnia, Zielona, Grabowo , Jabłówko , Maksymilianowo , Pączewo , Rusek , Smoląg , Wielbrandowo ulice Boczna, Główna, Gniewska, Grabowska, Leśna, Podgórna, Wybudowanie Wielbrandowskie ulica Słoneczna
W terminie:
05.01.2021 23:30 − 06.01.2021 11:00
Gmina Smętowo Graniczne
Bukowiny , Długolas , Grabowiec , Jaszczerek , Jaszczerz , Jeżewnica , Jeżewnica , Kałębnica , Komorze , Okarpiec , Osiek , Radogoszcz , Recice , Rynków , Rynkówka , Trzebiechowo , Udzierz , Wycinki , Wymysłowo
W terminie:
05.01.2021 22:23 − 06.01.2021 00:15
Bukowiny , Cisowy , Jaszczerek , Jaszczerz , Jeżewnica , Jeżewnica , Komorze , Markocin , Okarpiec , Osiek ulica Za Jeziorem, Radogoszcz , Recice , Rynków , Rynkówka , Udzierz , Wycinki , Wymysłowo
W terminie:
05.01.2021 23:21 − 06.01.2021 10:30
Gmina Warlubie
Bukowiny , Długolas , Grabowiec , Jaszczerek , Jaszczerz , Jeżewnica , Jeżewnica , Kałębnica , Komorze , Okarpiec , Osiek , Radogoszcz , Recice , Rynków , Rynkówka , Trzebiechowo , Udzierz , Wycinki , Wymysłowo
W terminie:
05.01.2021 22:23 − 06.01.2021 00:15
Bukowiny , Cisowy , Jaszczerek , Jaszczerz , Jeżewnica , Jeżewnica , Komorze , Markocin , Okarpiec , Osiek ulica Za Jeziorem, Radogoszcz , Recice , Rynków , Rynkówka , Udzierz , Wycinki , Wymysłowo
W terminie:
05.01.2021 23:21 − 06.01.2021 10:30
Jaszczerek , Jaszczerz , Komorze , Markocin , Osiek ulica Za Jeziorem, Rynków , Wycinki , Wymysłowo
W terminie:
05.01.2021 23:11 − 06.01.2021 10:45
Region Tczew
Gmina Suchy Dąb
Goszyn , Młynki , Sobowidz ulica Księdza Józefa Wdowiaka, Steblewo , Swarożyn ulice Działkowa, Krótka, ks. Feliksa Piechowskiego, Nad Stawem, Piastowska, Podgórna, Sadowa, Słoneczna, Tczewska, Woronieckiego, Wyzwolenia, Zielona, Zwierzynek
W terminie:
05.01.2021 22:19 − 06.01.2021 00:15
22:23 − 06.01.2021 00:30
Gmina Tczew
Goszyn , Młynki , Sobowidz ulica Księdza Józefa Wdowiaka, Steblewo , Swarożyn ulice Działkowa, Krótka, ks. Feliksa Piechowskiego, Nad Stawem, Piastowska, Podgórna, Sadowa, Słoneczna, Tczewska, Woronieckiego, Wyzwolenia, Zielona, Zwierzynek
W terminie:
05.01.2021 22:19 − 06.01.2021 00:15
Boroszewo , Liniewko , Małżewo , Swarożyn ulice Piastowska, Szkolna, Wędkowy , Zabagno
W terminie:
05.01.2021 22:22 − 06.01.2021 00:30
Goszyn , Młynki , Sobowidz ulica Księdza Józefa Wdowiaka, Steblewo , Swarożyn ulice Działkowa, Krótka, ks. Feliksa Piechowskiego, Nad Stawem, Piastowska, Podgórna, Sadowa, Słoneczna, Tczewska, Woronieckiego, Wyzwolenia, Zielona, Zwierzynek
W terminie:
05.01.2021 22:23 − 06.01.2021 00:30
Gmina Trąbki Wielkie
Goszyn , Młynki , Sobowidz ulica Księdza Józefa Wdowiaka, Steblewo , Swarożyn ulice Działkowa, Krótka, ks. Feliksa Piechowskiego, Nad Stawem, Piastowska, Podgórna, Sadowa, Słoneczna, Tczewska, Woronieckiego, Wyzwolenia, Zielona, Zwierzynek
W terminie:
05.01.2021 22:19 − 06.01.2021 00:15
22:23 − 06.01.2021 00:30
Region Wejherowo
Gmina Łęczyce
Bieszkówko , Bojano ulice Adama Mickiewicza, Alberta Turocha, Aleksandra Majkowskiego, Alojzego Budzisza, Arseniusza, Augustyna Westphala, Bartników, Bernarda Sychty, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Cicha, Conrada, Czarna Góra, Czynu Tysiąclecia, Dąbrowskiego, Dębowa Karczma, Diamentowa, Dobra, Dworska, Edmunda Markowskiego, Feliksa Ciepłucha, Folwarczna, Gryfa Pomorskiego, Jana Chrzciciela, Jana Hieronima Derdowskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Sobieskiego, Józefa Ceynowy, Józefa Wołoszyna, Józefa Wybickiego, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Leona Heyke, Leona Roppla, Leśna, Łąkowa, Majora Bojana, Malinowa, Mariana Kruszyńskiego, Miedziana, Mieszka I, Miętowa, Mikołaja Reja, Milenium, Miła, Miodowa, Na Dambnik, Nad Rozlewiskiem, Okrężna, Partyzantów Kaszubskich, Pasieczna, Pawła Hebla, Pawła Ponke, Perkoza, Perłowa, Platynowa, Podgórna, Pogodna, Poległych Żołnierzy, Promienna, Przytulna, Pszczela, Radosna, Rodzinna, Rolnicza, Rumiankowa, Rydzowa, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Starowiejska, Stawna, Stefana Batorego, Studzienna, Szczęśliwa, Szkolna, Św. Antoniego, Tartaczna, Turystyczna, Tytanowa, Warszawska, Wawelska, Wiosenna, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wodna, Woskowa, Zacisze, Zamczysko, Zdrojowa, Zielona Dolina, Ziołowa, Złocista, Źródlana, Żeliwna, Żurawia, Bolszewo ulica Robotnicza, Bożanka , Chwaszczyno ulice Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Gdyńska, Henryka Sienkiewicza, Kaszubska Droga, Krótka, Oliwska, Poprzeczna, Stefana Żeromskiego, Węglowa, Wiejska, Czarna Góra , Dobrzewino ulice Borówkowa, Chłopska, Dworska, Gryczana, Owsiana, Pańska, Radosna, Siewna, Stolarska, Strażacka, Wejherowska, Wiklinowa, Żytnia, Gdynia ulica Łanowa, Kielno ulice Chabrowa, Józefa Tredera, Magnoliowa, Narcyzowa, Oliwska, Storczykowa, Koleczkowo ulice Bociania, Bożańska, Braci Liedtków, Brzozowa, Chabrowa, Chylońska, Cicha, Dolna, Ferdynanda Bieszke, Franciszka Kustusza, Górna, Gryfa Pomorskiego, Grzybowa, Hippiczna, Husarska, Jeziorna, Kacpra Uberfelta, Kamieńska, Kieleńska, Koszykowa, Kwiatowa, Leona Stefanowskiego, Leśna, Leśna Polana, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Maćkowy, Majora Bojana, Malinowa, Marchowska, Modrzewiowa, Nad Potokiem, Nad Stawem, Nadrzeczna, Obrońców Wybrzeża, Parkowa, Partyzantów Kaszubskich, Piaskowa, Pod Lasem, Pod Lipą, Polna, Południowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Różana, Sarnia Góra, Sekwoi, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Szczęśliwa, Świerkowa, Świętopełka Wielkiego, Tulipanowa, Ułańska, Wczasowa, Wejherowska, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wysoka, Zduńska, Źródlana, Żurawia, Marchowo , Strzebielino ulica Jana Kochanowskiego, Tuchom
W terminie:
05.01.2021 22:33 − 06.01.2021 02:45
Gmina Szemud
Bieszkówko , Bojano ulice Adama Mickiewicza, Alberta Turocha, Aleksandra Majkowskiego, Alojzego Budzisza, Arseniusza, Augustyna Westphala, Bartników, Bernarda Sychty, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Cicha, Conrada, Czarna Góra, Czynu Tysiąclecia, Dąbrowskiego, Dębowa Karczma, Diamentowa, Dobra, Dworska, Edmunda Markowskiego, Feliksa Ciepłucha, Folwarczna, Gryfa Pomorskiego, Jana Chrzciciela, Jana Hieronima Derdowskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Sobieskiego, Józefa Ceynowy, Józefa Wołoszyna, Józefa Wybickiego, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Leona Heyke, Leona Roppla, Leśna, Łąkowa, Majora Bojana, Malinowa, Mariana Kruszyńskiego, Miedziana, Mieszka I, Miętowa, Mikołaja Reja, Milenium, Miła, Miodowa, Na Dambnik, Nad Rozlewiskiem, Okrężna, Partyzantów Kaszubskich, Pasieczna, Pawła Hebla, Pawła Ponke, Perkoza, Perłowa, Platynowa, Podgórna, Pogodna, Poległych Żołnierzy, Promienna, Przytulna, Pszczela, Radosna, Rodzinna, Rolnicza, Rumiankowa, Rydzowa, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Starowiejska, Stawna, Stefana Batorego, Studzienna, Szczęśliwa, Szkolna, Św. Antoniego, Tartaczna, Turystyczna, Tytanowa, Warszawska, Wawelska, Wiosenna, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wodna, Woskowa, Zacisze, Zamczysko, Zdrojowa, Zielona Dolina, Ziołowa, Złocista, Źródlana, Żeliwna, Żurawia, Bolszewo ulica Robotnicza, Bożanka , Chwaszczyno ulice Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Gdyńska, Henryka Sienkiewicza, Kaszubska Droga, Krótka, Oliwska, Poprzeczna, Stefana Żeromskiego, Węglowa, Wiejska, Czarna Góra , Dobrzewino ulice Borówkowa, Chłopska, Dworska, Gryczana, Owsiana, Pańska, Radosna, Siewna, Stolarska, Strażacka, Wejherowska, Wiklinowa, Żytnia, Gdynia ulica Łanowa, Kielno ulice Chabrowa, Józefa Tredera, Magnoliowa, Narcyzowa, Oliwska, Storczykowa, Koleczkowo ulice Bociania, Bożańska, Braci Liedtków, Brzozowa, Chabrowa, Chylońska, Cicha, Dolna, Ferdynanda Bieszke, Franciszka Kustusza, Górna, Gryfa Pomorskiego, Grzybowa, Hippiczna, Husarska, Jeziorna, Kacpra Uberfelta, Kamieńska, Kieleńska, Koszykowa, Kwiatowa, Leona Stefanowskiego, Leśna, Leśna Polana, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Maćkowy, Majora Bojana, Malinowa, Marchowska, Modrzewiowa, Nad Potokiem, Nad Stawem, Nadrzeczna, Obrońców Wybrzeża, Parkowa, Partyzantów Kaszubskich, Piaskowa, Pod Lasem, Pod Lipą, Polna, Południowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Różana, Sarnia Góra, Sekwoi, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Szczęśliwa, Świerkowa, Świętopełka Wielkiego, Tulipanowa, Ułańska, Wczasowa, Wejherowska, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wysoka, Zduńska, Źródlana, Żurawia, Marchowo , Strzebielino ulica Jana Kochanowskiego, Tuchom
W terminie:
05.01.2021 22:33 − 06.01.2021 02:45
Gmina Wejherowo
Bieszkówko , Bojano ulice Adama Mickiewicza, Alberta Turocha, Aleksandra Majkowskiego, Alojzego Budzisza, Arseniusza, Augustyna Westphala, Bartników, Bernarda Sychty, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Cicha, Conrada, Czarna Góra, Czynu Tysiąclecia, Dąbrowskiego, Dębowa Karczma, Diamentowa, Dobra, Dworska, Edmunda Markowskiego, Feliksa Ciepłucha, Folwarczna, Gryfa Pomorskiego, Jana Chrzciciela, Jana Hieronima Derdowskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Sobieskiego, Józefa Ceynowy, Józefa Wołoszyna, Józefa Wybickiego, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Leona Heyke, Leona Roppla, Leśna, Łąkowa, Majora Bojana, Malinowa, Mariana Kruszyńskiego, Miedziana, Mieszka I, Miętowa, Mikołaja Reja, Milenium, Miła, Miodowa, Na Dambnik, Nad Rozlewiskiem, Okrężna, Partyzantów Kaszubskich, Pasieczna, Pawła Hebla, Pawła Ponke, Perkoza, Perłowa, Platynowa, Podgórna, Pogodna, Poległych Żołnierzy, Promienna, Przytulna, Pszczela, Radosna, Rodzinna, Rolnicza, Rumiankowa, Rydzowa, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Starowiejska, Stawna, Stefana Batorego, Studzienna, Szczęśliwa, Szkolna, Św. Antoniego, Tartaczna, Turystyczna, Tytanowa, Warszawska, Wawelska, Wiosenna, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wodna, Woskowa, Zacisze, Zamczysko, Zdrojowa, Zielona Dolina, Ziołowa, Złocista, Źródlana, Żeliwna, Żurawia, Bolszewo ulica Robotnicza, Bożanka , Chwaszczyno ulice Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Gdyńska, Henryka Sienkiewicza, Kaszubska Droga, Krótka, Oliwska, Poprzeczna, Stefana Żeromskiego, Węglowa, Wiejska, Czarna Góra , Dobrzewino ulice Borówkowa, Chłopska, Dworska, Gryczana, Owsiana, Pańska, Radosna, Siewna, Stolarska, Strażacka, Wejherowska, Wiklinowa, Żytnia, Gdynia ulica Łanowa, Kielno ulice Chabrowa, Józefa Tredera, Magnoliowa, Narcyzowa, Oliwska, Storczykowa, Koleczkowo ulice Bociania, Bożańska, Braci Liedtków, Brzozowa, Chabrowa, Chylońska, Cicha, Dolna, Ferdynanda Bieszke, Franciszka Kustusza, Górna, Gryfa Pomorskiego, Grzybowa, Hippiczna, Husarska, Jeziorna, Kacpra Uberfelta, Kamieńska, Kieleńska, Koszykowa, Kwiatowa, Leona Stefanowskiego, Leśna, Leśna Polana, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Maćkowy, Majora Bojana, Malinowa, Marchowska, Modrzewiowa, Nad Potokiem, Nad Stawem, Nadrzeczna, Obrońców Wybrzeża, Parkowa, Partyzantów Kaszubskich, Piaskowa, Pod Lasem, Pod Lipą, Polna, Południowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Różana, Sarnia Góra, Sekwoi, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Szczęśliwa, Świerkowa, Świętopełka Wielkiego, Tulipanowa, Ułańska, Wczasowa, Wejherowska, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wysoka, Zduńska, Źródlana, Żurawia, Marchowo , Strzebielino ulica Jana Kochanowskiego, Tuchom
W terminie:
05.01.2021 22:33 − 06.01.2021 02:45
Gmina Żukowo
Bieszkówko , Bojano ulice Adama Mickiewicza, Alberta Turocha, Aleksandra Majkowskiego, Alojzego Budzisza, Arseniusza, Augustyna Westphala, Bartników, Bernarda Sychty, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Cicha, Conrada, Czarna Góra, Czynu Tysiąclecia, Dąbrowskiego, Dębowa Karczma, Diamentowa, Dobra, Dworska, Edmunda Markowskiego, Feliksa Ciepłucha, Folwarczna, Gryfa Pomorskiego, Jana Chrzciciela, Jana Hieronima Derdowskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Sobieskiego, Józefa Ceynowy, Józefa Wołoszyna, Józefa Wybickiego, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Leona Heyke, Leona Roppla, Leśna, Łąkowa, Majora Bojana, Malinowa, Mariana Kruszyńskiego, Miedziana, Mieszka I, Miętowa, Mikołaja Reja, Milenium, Miła, Miodowa, Na Dambnik, Nad Rozlewiskiem, Okrężna, Partyzantów Kaszubskich, Pasieczna, Pawła Hebla, Pawła Ponke, Perkoza, Perłowa, Platynowa, Podgórna, Pogodna, Poległych Żołnierzy, Promienna, Przytulna, Pszczela, Radosna, Rodzinna, Rolnicza, Rumiankowa, Rydzowa, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Starowiejska, Stawna, Stefana Batorego, Studzienna, Szczęśliwa, Szkolna, Św. Antoniego, Tartaczna, Turystyczna, Tytanowa, Warszawska, Wawelska, Wiosenna, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wodna, Woskowa, Zacisze, Zamczysko, Zdrojowa, Zielona Dolina, Ziołowa, Złocista, Źródlana, Żeliwna, Żurawia, Bolszewo ulica Robotnicza, Bożanka , Chwaszczyno ulice Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Gdyńska, Henryka Sienkiewicza, Kaszubska Droga, Krótka, Oliwska, Poprzeczna, Stefana Żeromskiego, Węglowa, Wiejska, Czarna Góra , Dobrzewino ulice Borówkowa, Chłopska, Dworska, Gryczana, Owsiana, Pańska, Radosna, Siewna, Stolarska, Strażacka, Wejherowska, Wiklinowa, Żytnia, Gdynia ulica Łanowa, Kielno ulice Chabrowa, Józefa Tredera, Magnoliowa, Narcyzowa, Oliwska, Storczykowa, Koleczkowo ulice Bociania, Bożańska, Braci Liedtków, Brzozowa, Chabrowa, Chylońska, Cicha, Dolna, Ferdynanda Bieszke, Franciszka Kustusza, Górna, Gryfa Pomorskiego, Grzybowa, Hippiczna, Husarska, Jeziorna, Kacpra Uberfelta, Kamieńska, Kieleńska, Koszykowa, Kwiatowa, Leona Stefanowskiego, Leśna, Leśna Polana, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Maćkowy, Majora Bojana, Malinowa, Marchowska, Modrzewiowa, Nad Potokiem, Nad Stawem, Nadrzeczna, Obrońców Wybrzeża, Parkowa, Partyzantów Kaszubskich, Piaskowa, Pod Lasem, Pod Lipą, Polna, Południowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Różana, Sarnia Góra, Sekwoi, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Szczęśliwa, Świerkowa, Świętopełka Wielkiego, Tulipanowa, Ułańska, Wczasowa, Wejherowska, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wysoka, Zduńska, Źródlana, Żurawia, Marchowo , Strzebielino ulica Jana Kochanowskiego, Tuchom
W terminie:
05.01.2021 22:33 − 06.01.2021 02:45
Miasto Gdańsk
Bieszkówko , Bojano ulice Adama Mickiewicza, Alberta Turocha, Aleksandra Majkowskiego, Alojzego Budzisza, Arseniusza, Augustyna Westphala, Bartników, Bernarda Sychty, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Cicha, Conrada, Czarna Góra, Czynu Tysiąclecia, Dąbrowskiego, Dębowa Karczma, Diamentowa, Dobra, Dworska, Edmunda Markowskiego, Feliksa Ciepłucha, Folwarczna, Gryfa Pomorskiego, Jana Chrzciciela, Jana Hieronima Derdowskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Sobieskiego, Józefa Ceynowy, Józefa Wołoszyna, Józefa Wybickiego, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Leona Heyke, Leona Roppla, Leśna, Łąkowa, Majora Bojana, Malinowa, Mariana Kruszyńskiego, Miedziana, Mieszka I, Miętowa, Mikołaja Reja, Milenium, Miła, Miodowa, Na Dambnik, Nad Rozlewiskiem, Okrężna, Partyzantów Kaszubskich, Pasieczna, Pawła Hebla, Pawła Ponke, Perkoza, Perłowa, Platynowa, Podgórna, Pogodna, Poległych Żołnierzy, Promienna, Przytulna, Pszczela, Radosna, Rodzinna, Rolnicza, Rumiankowa, Rydzowa, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Starowiejska, Stawna, Stefana Batorego, Studzienna, Szczęśliwa, Szkolna, Św. Antoniego, Tartaczna, Turystyczna, Tytanowa, Warszawska, Wawelska, Wiosenna, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wodna, Woskowa, Zacisze, Zamczysko, Zdrojowa, Zielona Dolina, Ziołowa, Złocista, Źródlana, Żeliwna, Żurawia, Bolszewo ulica Robotnicza, Bożanka , Chwaszczyno ulice Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Gdyńska, Henryka Sienkiewicza, Kaszubska Droga, Krótka, Oliwska, Poprzeczna, Stefana Żeromskiego, Węglowa, Wiejska, Czarna Góra , Dobrzewino ulice Borówkowa, Chłopska, Dworska, Gryczana, Owsiana, Pańska, Radosna, Siewna, Stolarska, Strażacka, Wejherowska, Wiklinowa, Żytnia, Gdynia ulica Łanowa, Kielno ulice Chabrowa, Józefa Tredera, Magnoliowa, Narcyzowa, Oliwska, Storczykowa, Koleczkowo ulice Bociania, Bożańska, Braci Liedtków, Brzozowa, Chabrowa, Chylońska, Cicha, Dolna, Ferdynanda Bieszke, Franciszka Kustusza, Górna, Gryfa Pomorskiego, Grzybowa, Hippiczna, Husarska, Jeziorna, Kacpra Uberfelta, Kamieńska, Kieleńska, Koszykowa, Kwiatowa, Leona Stefanowskiego, Leśna, Leśna Polana, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Maćkowy, Majora Bojana, Malinowa, Marchowska, Modrzewiowa, Nad Potokiem, Nad Stawem, Nadrzeczna, Obrońców Wybrzeża, Parkowa, Partyzantów Kaszubskich, Piaskowa, Pod Lasem, Pod Lipą, Polna, Południowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Różana, Sarnia Góra, Sekwoi, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Szczęśliwa, Świerkowa, Świętopełka Wielkiego, Tulipanowa, Ułańska, Wczasowa, Wejherowska, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wysoka, Zduńska, Źródlana, Żurawia, Marchowo , Strzebielino ulica Jana Kochanowskiego, Tuchom
W terminie:
05.01.2021 22:33 − 06.01.2021 02:45
Miasto Gdynia
Bieszkówko , Bojano ulice Adama Mickiewicza, Alberta Turocha, Aleksandra Majkowskiego, Alojzego Budzisza, Arseniusza, Augustyna Westphala, Bartników, Bernarda Sychty, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Cicha, Conrada, Czarna Góra, Czynu Tysiąclecia, Dąbrowskiego, Dębowa Karczma, Diamentowa, Dobra, Dworska, Edmunda Markowskiego, Feliksa Ciepłucha, Folwarczna, Gryfa Pomorskiego, Jana Chrzciciela, Jana Hieronima Derdowskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Sobieskiego, Józefa Ceynowy, Józefa Wołoszyna, Józefa Wybickiego, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Leona Heyke, Leona Roppla, Leśna, Łąkowa, Majora Bojana, Malinowa, Mariana Kruszyńskiego, Miedziana, Mieszka I, Miętowa, Mikołaja Reja, Milenium, Miła, Miodowa, Na Dambnik, Nad Rozlewiskiem, Okrężna, Partyzantów Kaszubskich, Pasieczna, Pawła Hebla, Pawła Ponke, Perkoza, Perłowa, Platynowa, Podgórna, Pogodna, Poległych Żołnierzy, Promienna, Przytulna, Pszczela, Radosna, Rodzinna, Rolnicza, Rumiankowa, Rydzowa, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Starowiejska, Stawna, Stefana Batorego, Studzienna, Szczęśliwa, Szkolna, Św. Antoniego, Tartaczna, Turystyczna, Tytanowa, Warszawska, Wawelska, Wiosenna, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wodna, Woskowa, Zacisze, Zamczysko, Zdrojowa, Zielona Dolina, Ziołowa, Złocista, Źródlana, Żeliwna, Żurawia, Bolszewo ulica Robotnicza, Bożanka , Chwaszczyno ulice Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Gdyńska, Henryka Sienkiewicza, Kaszubska Droga, Krótka, Oliwska, Poprzeczna, Stefana Żeromskiego, Węglowa, Wiejska, Czarna Góra , Dobrzewino ulice Borówkowa, Chłopska, Dworska, Gryczana, Owsiana, Pańska, Radosna, Siewna, Stolarska, Strażacka, Wejherowska, Wiklinowa, Żytnia, Gdynia ulica Łanowa, Kielno ulice Chabrowa, Józefa Tredera, Magnoliowa, Narcyzowa, Oliwska, Storczykowa, Koleczkowo ulice Bociania, Bożańska, Braci Liedtków, Brzozowa, Chabrowa, Chylońska, Cicha, Dolna, Ferdynanda Bieszke, Franciszka Kustusza, Górna, Gryfa Pomorskiego, Grzybowa, Hippiczna, Husarska, Jeziorna, Kacpra Uberfelta, Kamieńska, Kieleńska, Koszykowa, Kwiatowa, Leona Stefanowskiego, Leśna, Leśna Polana, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Maćkowy, Majora Bojana, Malinowa, Marchowska, Modrzewiowa, Nad Potokiem, Nad Stawem, Nadrzeczna, Obrońców Wybrzeża, Parkowa, Partyzantów Kaszubskich, Piaskowa, Pod Lasem, Pod Lipą, Polna, Południowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Różana, Sarnia Góra, Sekwoi, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Szczęśliwa, Świerkowa, Świętopełka Wielkiego, Tulipanowa, Ułańska, Wczasowa, Wejherowska, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wysoka, Zduńska, Źródlana, Żurawia, Marchowo , Strzebielino ulica Jana Kochanowskiego, Tuchom
W terminie:
05.01.2021 22:33 − 06.01.2021 02:45

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rosjanie atakują swoich

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie