Osobowość Roku 2018. Głosowanie w finale wojewódzkim zakończone! Sprawdź wyniki

Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU 2018
Głosowanie w etapie wojewódzkim plebiscytu OSOBOWOŚĆ ROKU zakończyło się we wtorek, 26 lutego o godz. 21. Zwycięzcy etapu powiatowego mieli szansę na wygraną i tytuł Osobowości Pomorza 2018.

Zobacz finalistów i wyniki głosowania w finale wojewódzkim

Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

Kultura
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

Osobowosc

Zobaczy wyniki głosowania w etapie powiatowym

Wybierz kategorię - KLIKNIJ i SPRAWDŹ:

Kultura
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

We wtorek, 29 stycznia wydaliśmy specjalny dodatek, prezentujący nominowanych do plebiscytu "Osobowość Roku 2018". Dostępny razem z papierowym wydaniem "Dziennika Bałtyckiego"!

Osobowość Roku 2018. Głosowanie w finale wojewódzkim zakończone! Sprawdź wyniki

Wersja PDF - kliknij i sprawdź!

Od piątku, 11 stycznia mieszkańcy naszego województwa oddawali swoje głosy w plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi dokonaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

Głosowanie było prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Gdańsku, Gdyni, Sopocie Rumi oraz w powiatach województwa pomorskiego.

Nominacje naszych dziennikarzy

Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominowała kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Dziennika Bałtyckiego".
- Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w miastach i powiatach regionu, dokonują przeglądu swoich publikacji z całego roku - mówi Mariusz Szmidka, redaktor naczelny "Dziennika Bałtyckiego". - Przygotowują propozycje nominacji. Czekamy też na zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę przyznając nominacje.

- Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszych gazet _– dodaje Szmidka. – _Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek.

Laureatów wybiorą Czytelnicy

Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i trwało do wtorku, 12 lutego 2019 r. do godz. 21.00.

Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowość Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowość Pomorza 2018. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

Głosowanie w finale rozpoczęło się w piątek, 15 lutego i potrwa do wtorku, 26 lutego do godz. 21. Na zwycięzców czekają dodatkowe statuetki oraz nagrody.

Uroczysta gala plebiscytu

W marcu odbędzie finałowa gala plebiscytu Osobowość Roku 2018, podczas której wszyscy laureaci odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody - dwuosobowe zaproszenia na pobyt w luksusowym Hotelu KISTON w Sulęczynie oraz dwuosobowe zaproszenia na wydarzenie artystyczne w Trójmieście

[Zobacz relację z gali plebiscytu

Osobowość Roku 2017](https://dziennikbaltycki.pl/osobowosci-roku-2017-czytelnicy-dziennika-baltyckiego-wybrali-osobowosci-roku-2017-na-pomorzu-i-w-powiatach-zdjecia-wideo/ar/12946586 "Zobacz relację z gali plebiscytu <br>Osobowość Roku 2017")

[Zobacz relację z gali plebiscytu

Osobowość Roku 2016](https://dziennikbaltycki.pl/finalowa-gala-plebiscytu-osobowosc-roku-2016-zdjeciawideo/ar/11811764 "Zobacz relację z gali plebiscytu <br>Osobowość Roku 2016")

[Zobacz relację z gali plebiscytu

Osobowość Roku 2015](https://dziennikbaltycki.pl/plebiscyt-osobowosc-roku-2015-zwyciezcy-nagrodzeni/ar/9394099 "Zobacz relację z gali plebiscytu <br>Osobowość Roku 2015")

Kilka dni później do "Dziennika Bałtyckiego" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z gali podsumowującej plebiscyt.

KLIKNIJ na okładkę z zobacz

dodatki po poprzednich edycjach plebiscytu

Informacji o akcji udziela
Agnieszka Piech
tel. 797 001 066 (w godz. 9-17)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

[/cs]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki