Osobowość Roku 2018. Głosowanie w finale wojewódzkim...

  Osobowość Roku 2018. Głosowanie w finale wojewódzkim zakończone! Sprawdź wyniki

  Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU 2018

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Osobowość Roku 2018. Głosowanie w finale wojewódzkim zakończone! Sprawdź wyniki
  Głosowanie w etapie wojewódzkim plebiscytu OSOBOWOŚĆ ROKU zakończyło się we wtorek, 26 lutego o godz. 21. Zwycięzcy etapu powiatowego mieli szansę na wygraną i tytuł Osobowości Pomorza 2018.
  Osobowość Roku 2018. Głosowanie w finale wojewódzkim zakończone! Sprawdź wyniki

  Zobacz finalistów i wyniki głosowania w finale wojewódzkim
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Osobowosc

  Zobaczy wyniki głosowania w etapie powiatowym
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i SPRAWDŹ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  We wtorek, 29 stycznia wydaliśmy specjalny dodatek, prezentujący nominowanych do plebiscytu "Osobowość Roku 2018". Dostępny razem z papierowym wydaniem "Dziennika Bałtyckiego"!
  Osobowość Roku 2018. Głosowanie w finale wojewódzkim zakończone! Sprawdź wyniki

  Wersja PDF - kliknij i sprawdź!


  Od piątku, 11 stycznia mieszkańcy naszego województwa oddawali swoje głosy w plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi dokonaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

  Głosowanie było prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Gdańsku, Gdyni, Sopocie Rumi oraz w powiatach województwa pomorskiego.

  Nominacje naszych dziennikarzy

  Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominowała kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Dziennika Bałtyckiego".
  - Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w miastach i powiatach regionu, dokonują przeglądu swoich publikacji z całego roku - mówi Mariusz Szmidka, redaktor naczelny "Dziennika Bałtyckiego". - Przygotowują propozycje nominacji. Czekamy też na zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę przyznając nominacje.

  - Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszych gazet – dodaje Szmidka. – Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek.

  Laureatów wybiorą Czytelnicy

  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i trwało do wtorku, 12 lutego 2019 r. do godz. 21.00.

  Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowość Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowość Pomorza 2018. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

  Głosowanie w finale rozpoczęło się w piątek, 15 lutego i potrwa do wtorku, 26 lutego do godz. 21. Na zwycięzców czekają dodatkowe statuetki oraz nagrody.

  Uroczysta gala plebiscytu

  W marcu odbędzie finałowa gala plebiscytu Osobowość Roku 2018, podczas której wszyscy laureaci odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody - dwuosobowe zaproszenia na pobyt w luksusowym Hotelu KISTON w Sulęczynie oraz dwuosobowe zaproszenia na wydarzenie artystyczne w Trójmieście

  Zobacz relację z gali plebiscytu
  Osobowość Roku 2017

  Zobacz relację z gali plebiscytu
  Osobowość Roku 2016

  Zobacz relację z gali plebiscytu
  Osobowość Roku 2015


  Kilka dni później do "Dziennika Bałtyckiego" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z gali podsumowującej plebiscyt.

  KLIKNIJ na okładkę z zobacz
  dodatki po poprzednich edycjach plebiscytu

  Informacji o akcji udziela
  Agnieszka Piech
  tel. 797 001 066 (w godz. 9-17)
  e-mail: agnieszka.piech@polskapress.pl

  Regulamin plebiscytu


  [/cs]

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo