Open'er 2013: Kings Of Leon na festiwalu w Gdyni [TERMIN,...

  Open'er 2013: Kings Of Leon na festiwalu w Gdyni [TERMIN, FILM, BILETY]

  oprac. KGal

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Open'er 2013: Kings Of Leon na festiwalu w Gdyni [TERMIN, FILM, BILETY]

  ©Mat. prasowe

  Od lat jeden z najbardziej oczekiwanych zespołów na wielu europejskich festiwalach - w tym i ubiegłym roku na szczycie ankiety Open'era. Kings Of Leon trzecim headlinerem festiwalu! Wystąpią w sobotę, 6 lipca!
  Open'er 2013: Kings Of Leon na festiwalu w Gdyni [TERMIN, FILM, BILETY]

  ©Mat. prasowe

  Choć od dłuższego czasu zamknięci w studiu pracują nad swoją szóstą płytą, nadal mają niezwykłą moc skupiania na sobie uwagi fanów. Ci czekają zarówno na nowe utwory braci Followill, jak i na pierwsze koncerty, wśród nich ten na festiwalu Open’er.  Od ich ostatniej wizyty w Polsce sporo się zmieniło.
  Na pewno Caleb, Nathan, Jared i Matthew Followillowie nie idą po linii najmniejszego oporu i nie chcą pozostać w cieniu swojego najpopularniejszego na razie albumu "Only By The Night". Płyta pokryła się wielokrotną platyną i zadebiutowała w pierwszej piątce listy "Billboardu". W pięciu krajach stała się numerem jeden, sprzedając się w prawie siedmiu milionach egzemplarzy na całym świecie. Za single z tego albumu - "Sex on Fire" i "Use Somebody" - zgarnęli 4 statuetki Grammy podczas 52 ceremonii wręczenia tych prestiżowych nagród.  Tuż po zakończeniu gigantycznej trasy "Only By The Night" zaczęli nagrywać nowy album. "Come Around Sundown" łączyło blues, klasyczny rock i wpływy gospel rodem z dzieciństwa braci Followillów z alternatywnym rockiem. Płyta promowana singlami "Radioactive" i "Pyro" rozeszła się na całym świecie w kilkumilionowym nakładzie.  Jesienią ubiegłego roku muzycy zawiesili działalność i skupili się na życiu rodzinnym. Kings Of Leon wrócą w przyszłym roku, z nową płytą, ale także z doskonale znanymi utworami, nie tylko z okresu największej popularności, ale także początków kariery, od garażowego klimatu pierwszych albumów "Youth and Young Manhood" i "Aha Shake Heartbreak", przez progresywny "Because of the Times", nie tracąc umiejętności pisania rockowych hymnów, tak dobrze przyjętych na "Only By the Night". Zespół wystąpi na Open’er Festival w sobotę 6 lipca 2013 r.  Pierwszymi potwierdzonymi artystami festiwalu Open’er 2013 są Blur (3 lipca 2013) i Queens of the Stone Age (5 lipca 2013).


  BILETY W SPECJALNEJ CENIE - EARLY BIRD TICKETS:
  do 15.01.2013 lub do wyczerpania puli.
  karnet 4 dniowy (03.07 - 06.07) - 370 PLN
  karnet 4 dniowy + pole namiotowe 6 dni (02.07 - 07.07) - 450 PLN

  Ceny biletów po 15.01.2013:
  karnet 4 dniowy (03.07 - 06.07) - 470 PLN
  karnet 4 dniowy + pole namiotowe 6 dni (02.07 - 07.07) - 550 PLN
  bilety jednodniowe - 189 PLN

  Zarejestruj się i czytaj wybrane artykuły Dziennika Bałtyckiego www.dziennikbaltycki.pl/piano

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo