Olimpia przegrała w Iławie

Bez punktów wrócili z Iławy zawodnicy z Elbląga. W meczu piłkarskiej drugiej ligi grupy wschodniej Olimpia przegrała z Jeziorakiem 1:3.

Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla podopiecznych trenera Tomasza Arteniuka. W 10. minucie prosty błąd popełnił bramkarz gospodarzy, Tomasz Staniszewski, który nie złapał piłki w łatwej sytuacji. Wykorzystał to Mateusz Kołodziejski, który z bliska trafił do pustej bramki. Jak się okazało były to miłe złego początki...

Już siedem minut później pomylił się z koli Krzysztof Hyż, a Tomasz Zakierski doprowadził do wyrównania. Zaraz później po kolejnym rzucie rożnym piłkę do siatki skierował Iwo Zubrzycki. W drugiej połowie Jeziorak zaatakował i efektem tego był trzeci gol strzelony przez Wojciecha Figurskiego.

Jeziorak Iława - Olimpia Elbląg 3:1 (2:1)

Bramki: 0:1 Mateusz Kołodziejski (10), 1:1 Tomasz Zakierski (17), 2:1 Iwo Zubrzycki (21), 3:1 Wojciech Figurski (66).
Jeziorak: Staniszewski - Zakierski (54 Pater), Kowalski, Dymkowski, KressinI - ZubrzyckiI (76 Kretow), Rybkiewicz, Sedlewski (90 Tomczyk), Rzeźnikiewicz - FigurskiI, Klimek (66 Radziński).
Olimpia: Hyż - Laskowski, Jurgielewicz, Wolański, Łożyński - KowalczykI (88 Styś), Nowacki, Kołosow, Pietroń (60 Piotrowski) - KołodziejskiI (72 WróblewskiI), Trafarski.