Olimpia - Chojniczanka. Co za mecz. Osiem bramek w Grudziądzu!

Na zdjęciu: piłkarze Chojniczanki
Na zdjęciu: piłkarze Chojniczanki Przemyslaw Swiderski
Co to było za spotkanie! Chojniczanka, po porywającym i pełnym emocji i bramek widowisku, pokonała Olimpię w Grudziądzu 5:3. Goście prowadzili już 2:0, by w drugiej połowie przegrywać 2:3, a ostatecznie i tak wygrali 5:3!

To był mecz pełen emocji. Nie zabrakło w nim tego, co jest solą futbolu - bramek. A pojedynek otworzył się zdecydowanie lepiej dla Chojniczanki. Już po 14 minutach goście prowadzili z rywalem 2:0. Wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze do zgarnięcie trzech punktów.

Kwalifikacje Tokio 2020. Polska - Tunezja. Znajdź się na zdj...

Po 45 minutach wynik nie uległ zmianie. Po przerwie jednak gra "Chojny" posypała się. Do 75 minuty było już... 3:2 dla Olimpii. To była droga z nieba po piekła. Ale Chojniczanka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Od 78. minuty goście strzelili trzy kolejne bramki. Kibice zasiadający w Grudziądzu przecierali oczy ze zdumienia. I mimo że Olimpia pojedynek przegrała, to jednak kibice z widowiska zafundowanego przez piłkarzy mogli być zadowoleni.

W kolejnym spotkaniu Chojniczanka zmierzy się u siebie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Pojedynek ten zaplanowany został na piątek, 16 sierpnia (godz. 20).

Podbił świat fitnessu i... media społecznościowe. Chiński entuzjasta sportu jest mistrzem w urozmaicaniu treningu. "Ćwiczenie powinno być dla nas zabawą"