Oldboje Arki Gdynia lepsi od Bałtyku [ZDJĘCIA]

KM
W tradycyjnym noworocznym meczu oldbojów gdyńskich drużyn, Arki i Bałtyku, triumfowali żółto-niebiescy. Arkowcy wygrali 4:2.

Spotkanie gdyńskich oldbojów odbywało się już po raz dwudziesty ósmy. Żółto-niebiescy przystąpili do meczu bez przebywających na urlopach Grzegorza Nicińskiego, Grzegorza Witta i Jarosława Krupskiego. Oglądać mogliśmy za to choćby Włodzimierza Żemojtela, Dariusza Ulanowskiego czy Tomasz Korynta.

Arkowcy od początku do końca byli stroną przeważającą. Już w dziewiątej minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Ulanowskiego, a dwie minuty później wynik podwyższył Robert Turski. W piętnastej minucie gola kontaktowego zdobył dla Bałtyku Piotr Rzepka, jednak już cztery minuty później Arka znów odskoczyła na dwie bramki, gdy piłkę do siatki wpakował Łukasz Kowalski.

Po przerwie na 4:1 podwyższył Robert Wilczyński. Więcej bramek Arka nie strzeliła, a dla Bałtyku trafił jeszcze Tomasz Bronera i mecz zakończył się zwycięstwem Arki 4:2.

Oldboje Bałtyku Gdynia - Oldboje Arki Gdynia 2:4 (1:3)

Bramki: Rzepka 15’, Broner 65' – Ulanowski 9’, Turski 11', Kowalski 19', Wilczyński 50'