OKS Olsztyn wygrał turniej MRM Cup w Gdańsku

Paweł StankiewiczZaktualizowano
Piłkarze OKS Olsztyn wygrali w Gdańsku turniej halowy MRM Cup dla młodych zawodników z rocznika 1995. Zawody te rozgrywane były w ramach cyklu Złote Lwy Gdańskie. Olsztynianie w końcowej klasyfikacji wyprzedzili Salos Szczecin i Bałtyk Gdynia.

Słabiej spisali się tym razem zawodnicy Lechii. Pierwsza drużyna biało-zielonych ukończyła turniej na piątym miejscu, a drugi zespół na dziesiątym. W meczu finałowym MRM Cup OKS Olsztyn zmierzył się z Salosem Szczecin i drużyna z Warmii i Mazur wygrała to spotkanie 3:1.

W pojedynku o trzecie miejsce w turnieju Bałtyk Gdynia pokonał Olimpię Elbląg. Kolejne miejsca zajęli: 5. Lechia I Gdańsk, 6. Chemik Police, 7. Zatoka Puck, 8. Jantar Pruszcz Gdański, 9. Polonia Warszawa, 10. Lechia II Gdańsk, 11. Korona Ostrołęka, 12. Olimpic Gdańsk, 13. Olivia Gdańsk, 14. Wierzyca Starogard Gdański.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sebastian Rudol (Salos Szczecin), królem strzelców (14 bramek) Karol Żwir (OKS Olsztyn), a bramkarzem Krystian Burzyński (OKS Olsztyn).

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.