Oceny piłkarzy Arki Gdynia po meczu w Łodzi. Fenomenalny Schirtladze, bardzo dobry Nalepa, Jankowski i Šteinbors

Szymon Szadurski
Dawit Schirtladze - 9Strzelił dwie bramki, przy dwóch kolejnych miał udział. Więcej chyba nie trzeba pisać, aby zrozumieć, że był bez wątpienia bohaterem meczu. Gdyby nie niefortunna interwencja w drugiej połowie we własnym polu karnym, po której sędzia, gdyby się uparł, mógł gwizdnąć "jedenastkę" i raczej by się z tej decyzji wybronił, Schirtladze dostałby notę marzeń. Krzysztof Szymczak
Arka Gdynia niespodziewanie wygrała aż 4:1 (2:0) z ligowym beniaminkiem, Łódzkim Klubem Sportowym na wyjeździe. Był to pierwszy, ligowy triumf żółto-niebieskich w "delegacji" od pięciu miesięcy i jedyny jak na razie w tym sezonie. Oceniamy podopiecznych trenera Jacka Zielińskiego za to spotkanie.