Nowe zarzuty dla Krystiana W. "Seks z nieletnimi i usiłowanie gwałtu"

wie
Pięć nowych zarzutów dla Krystiana W. Piotr Hukało
Kolejnych pięć przestępstw prokuratura zarzuciła 38-letniemu Krystianowi W. "Krystkowi". W czterech przypadkach chodzi o "seksualne obcowanie" z nieletnimi poniżej 15 roku życia.

Na początku listopada Krystianowi W. usłyszał od prokuratorów dwa zarzuty: usiłowania zgwałcenia i zgwałcenia. Nie przyznał się wówczas do zarzucanych czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. Został wówczas również tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Teraz śledczy zdecydowali o postawieniu "Krystkowi" kolejnych poważnych zarzutów.

Krystian W. ps. "Krystek" usłyszał zarzuty zgwałcenia i usiłowania zgwałcenia. Został aresztowany

- Cztery dotyczą czynów obcowania płciowego z małoletnimi poniżej 15 roku życia, to jest popełnienia przestępstw z art. 200 par. 1 k.k. - wyjaśnia prok. Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. - Jeden czyn dotyczy usiłowania doprowadzenia pokrzywdzonej w wieku 17 lat do obcowania płciowego. Do czynów tych dochodziło w okresie od 2008 roku do 2014 roku. Sprawa jest w toku, dlatego nie wykluczamy przedstawienia W. kolejnych zarzutów - dodaje.

"Krystek" tym razem nie przyznał się do popełnienia zarzuconych mu przestępstw i odmówił złożenia wyjaśnień . Za zarzucane przestępstwa grozi mu do 12 lat więzienia.

Wideo

Komentarze 27

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

D
Dreistadt
W dniu 22.06.2016 o 22:34, Gość napisał:

Oooo Juma :D :D Znowu Cie zbanowali? ;) :P

To bez większego znaczenia jest, albowiem w tych sprawach czekać nam  teraz na kolejny ruch i posunięcia  ministra - prokuratora Zbigniewa Ziobry!!! :ph34r: :ph34r: :ph34r:

O
Obecny1
W dniu 24.06.2016 o 10:56, Dreistadt napisał:

Ale są tu tacy, co w każdym go widzą i się go boją ! B)

 

 Ja się Jumy nie boję. :)  Mówili mi znajomi, że On jest w porządku gość.  :rolleyes:

D
Dreistadt
W dniu 23.06.2016 o 04:41, Obecny1 napisał:

 Nie jestem Juma.  :D

Ale są tu tacy, co w każdym go widzą i się go boją ! B)

O
Obecny1
W dniu 22.06.2016 o 22:34, Gość napisał:

Oooo Juma :D :D Znowu Cie zbanowali? ;) :P

 

 Nie jestem Juma.  :D

J
Jumanji
W dniu 22.06.2016 o 22:34, Gość napisał:

Oooo Juma :D :D Znowu Cie zbanowali? ;) :P

A mnie za co?  :ph34r:  Za to, że Krystek i sitwa ..... małe ledwo opierzone  panienki za prezenty i kasę ? :o

G
Gość
W dniu 22.06.2016 o 22:30, Obecny1 napisał:

 Kiedy się dowiemy nazwisk pedofili, którzy korzystali z usług nieletnich panienek?  :wacko:

Oooo Juma :D :D Znowu Cie zbanowali? ;) :P

O
Obecny1
W dniu 22.06.2016 o 09:37, Gość napisał:

Kiedy ? Sprawa Iwony ruszy?

 

 Kiedy się dowiemy nazwisk pedofili, którzy korzystali z usług nieletnich panienek?  :wacko:

G
Gość
W dniu 21.06.2016 o 00:36, Obecny1 napisał:

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej pracujący nad sprawą Krystiana W. pseudonim "Krystek"

Kiedy ? Sprawa Iwony ruszy?

G
Gość
W dniu 21.06.2016 o 00:36, Obecny1 napisał:

 Seryjny tylko czeka.  :ph34r:

Cała sprawa ta  wyjątkowa! B)

O
Obecny1
Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej pracujący nad sprawą Krystiana W. pseudonim "Krystek", dotarli do kolejnej osoby która - jak mówią - ma związek z tą sprawą. - W poniedziałek 26-letni mężczyzna usłyszał zarzut obcowania płciowego z małoletnią poniżej lat 15. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności - mówią funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.
 

 

     Seryjny tylko czeka.  :ph34r:

D
Dreistadt

I jak mówię, co też gołym okiem widać! B) Warujcie póki co i tak minister - prokurator Ziobro się za was weżnie, odpowiecie za to morderstwo też!!! :ph34r: :ph34r: :ph34r:

D
Dreistadt

O widzę  ludzie od seksbiznesu i dziewczynkarzy w krzakach pilnują, a jest czego  - prawda? B)

G
Gość
W dniu 15.12.2015 o 19:45, Gość napisał:

Wyciac mu jaja i  od razu go wypuscic na wolnosc i po temacie.

To żaden sposób, bardzo  głupie, ale ciekawe ile mogą dostać ruchacze małych dziewczynek z 3M wielkiego  świata seksbiznesu? B)

G
Gość
W dniu 17.04.2016 o 21:33, Dreistadt napisał:

 Czy 4 maja  na wolność wychodzi "dziewczynkarz"? :o 

Ale jeszcze nie w tym roku! :D

R
Rep
W dniu 10.05.2016 o 19:57, Stefan napisał:

Krystek jest za biedny, żeby za pedofilię nie siedział! :ph34r:

Ale jednak  siedzi ! B)

Dodaj ogłoszenie