reklama

Nowe trasy FlixBusa: Gdańsk - Kaliningrad i Gdynia - Zakopane. Kursy z Gdańska, Gdyni i Sopotu - numery linii, trasy, przystanki

SNZaktualizowano 
mat. prasowe
FlixBus uruchamia nowe połączenia. Jedną z nowości jest linia na trasie Gdynia – Zakopane, z przystankami m.in. w Toruniu, we Włocławku i w Łodzi. Drugą – bezpośrednie połączenie z Gdańska do rosyjskiego Kaliningradu przez Elbląg i Braniewo (od 1.11.2019).

– Dzięki nowym połączeniom FlixBusa mieszkańcy Trójmiasta zyskują przede wszystkim bezpośrednie połączenie do Zakopanego. Na tej trasie autobusy zatrzymują się również w Toruniu i Łodzi – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

Nowe trasy FlixBusa: Gdańsk - Kaliningrad i Gdynia - Zakopane

W podróż z Gdyni do Zakopanego można udać się w ramach 2 kursów dziennie, natomiast na trasach Trójmiasto – Toruń oraz Trójmiasto – Łódź, przejazd możliwy jest od 3 do 6 razy dziennie.

Niebezpieczne drogi krajowe w województwie pomorskim. Krajow...

Nowe trasy FlixBusa. Trasy linii Gdynia - Zakopane:

  • 1390: Gdynia – Sopot – Gdańsk – Grudziądz – Toruń – Łódź – Częstochowa – Kraków – Myślenice – Nowy Targ – Zakopane
  • N1390: Gdynia – Sopot – Gdańsk – Grudziądz – Toruń – Włocławek – Łódź – Kraków – Myślenice – Nowy Targ – Zakopane

Oba połączenia uruchomiono 24 października. Autobusy FlixBus w ramach dziennej i nocnej linii kursują codziennie.

FlixBus na trasie Gdańsk - Kaliningrad od 1.11.2019

Linia z Gdańska do Kaliningradu uruchomiona zostanie 1 listopada 2019 r. To pierwsze w historii FlixBusa Polska bezpośrednie połączenie z Rosją. Dzięki współpracy agencyjnej z partnerami PKS Gdańsk oraz Zelenogradsk Trans z Rosji w systemie sprzedaży FlixBusa znajdą się bilety na 4 kursy dziennie do Gdańska i 4 kursy do Kaliningradu.

Czytaj także

Pojazdy kursujące na objętych współpracą trasach nie będą w charakterystycznych zielonych barwach FlixBusa. Rozpoznać je będzie można natomiast po zielonych tablicach i/lub naklejkach z napisem: „We współpracy z FlixBus”. Autobusy na trasie z Kaliningradu będą zatrzymywały się na Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy, co ułatwi łatwą przesiadkę na samolot. Sprzedaż biletów prowadzona jest jedynie na relacjach międzynarodowych.

Trasa FlixBusa - linia Gdańsk-Kaliningrad:

  • K1299: Gdańsk – Port Lotniczy Gdańsk – Elbląg – Braniewo – Kaliningrad

Autobusy w ramach tej trasy kursują codziennie, również w święta i pokonują całą trasę w niecałe 4 godziny.

Przystanki FlixBusa w Gdyni, Sopocie i Gdańsku:

Gdynia: Dworzec Autobusowy, Plac Konstytucji 1
Sopot: Dworzec Kolejowy, Aleja Niepodległości 748
Gdańsk: Dworzec Autobusowy PKS, ul. 3 maja 12

WSZYSTKO DLA KIEROWCÓW:

60 Sekund Biznesu: Wyczerpuje się imigracja ukraińska

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie