reklama

Nowa Bulońska Północna w Gdańsku. Zmiany w organizacji ruchu w rejonach ul. Warszawskiej i Jabłoniowej [mapa,zdjęcia, wideo]

red.Zaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (16 zdjęć)
Trwa budowa Nowej Bulońskiej Północnej w Gdańsku. W rejonie ulic Jabłoniowej i Warszawskiej układana jest ostatnia warstwa nawierzchni jezdni. Wiąże się to ze zmianami w organizacja ruchu.

Zmiany drogowe w rejonie ul. Jabłoniowej

Od dzisiaj, tj. wtorku, 5 listopada w rejonie ul. Jabłoniowej planowane jest przełożenie ruchu na nowo wybudowaną, wschodnią nitkę ul. Jabłoniowej (od strony zjazdów z WZ). Auta będą włączać się w ul. Kartuską za pomocą tymczasowego ronda zlokalizowanego na wysokości stacji paliw. Jezdnia zachodnia ul. Jabłoniowej, po której obecnie poruszają się pojazdy, zostanie zamknięta dla ruchu. Dodatkowo ulica Limbowa będzie częściowo wyłączona z ruchu, zapewniony zostanie dojazd do obiektu handlowego. Planowana zmiana w organizacji umożliwi wykonanie ostatniej warstwy nawierzchni na zachodniej nitce ul. Jabłoniowej i ul. Limbowej oraz wykonanie przejazdów przez torowisko. Taka organizacja potrwa do połowy grudnia.

Czytaj także

Zmiany drogowe w rejonie ul. Warszawskiej

Od czwartku, 7 listopada planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na ul. Warszawskiej. Zmiana polegać będzie na wprowadzeniu ruchu wahadłowego na ok. 100 m odcinku ul. Warszawskiej w rejonie włączenia się starego układu drogowego w nową drogę. Ruch aut sterowany będzie sygnalizacją świetlną, a dodatkowo w okresie szczytu porannego i południowego sterowanie ruchem będzie wspomagane ręcznie, dając priorytet relacji bardziej obciążonej. Wprowadzona zmiana umożliwi wykonanie ostatniej warstwy nawierzchni na nowym odcinku ul. Warszawskiej. Zmiana potrwa ok. tygodnia.

Czytaj także

Planowane zmiany są kolejnym etapem prac związanych z budową linii tramwajowej Nowej Bulońskiej Północnej. Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót, o kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem. W załączeniu przesyłamy poglądową mapę z organizacją ruchu.

Na budowanej trasie Nowa Bulońska Północna w Gdańsku powstaj...

Na których gdańskich ulicach najczęściej dochodzi do wypadków:

WSZYSTKO DLA KIEROWCÓW:

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie