Nów Księżyca i Nowy Rok Numerologiczny (9.09.2018). Zobacz, co może przynieść światu i Tobie?

opr. MZ
Liczby mogą wpływać na świat i na ludzi. Z wrześniowym nowiem rozpoczynamy nowy rok numerologiczny 2019. Odczujemy wibracje Trójki.
Liczby mogą wpływać na świat i na ludzi. Z wrześniowym nowiem rozpoczynamy nowy rok numerologiczny 2019. Odczujemy wibracje Trójki. pixabay
W najbliższym nowiu Księżyca, który przypada 9 września wchodzimy w Nowy Rok Numerologiczny. Lata numerologiczne zaczynają się co roku dokładnie podczas pierwszego wrześniowego nowiu. Zatem, mimo że trwa jeszcze w najlepsze rok kalendarzowy 2018, numerologicznie wchodzimy w rok kolejny - 2019, który po zsumowaniu daje nam Trójkę. I właśnie jego wibrację zaczniemy wkrótce odczuwać. Jak może zadziałać na cały świat, a jak na ludzi? Ten temat chcemy przybliżyć.

Wibracja roku ma energetyczny wpływ i bezpośrednio oddziałuje na nasz kolejny rok osobisty. Daje informacje o tym, jakie zewnętrzne wpływy towarzyszą nam podczas całego roku i jak może działać na nas. Wkrótce zaczniemy odczuwać wibracje 2019 roku, czyli Trójkę. Przestanie na nas działać z kolei wibracja roku 2018, czyli Dwójka.

- Do tego momentu warto zastanowić się nad sprawami związanymi z drugim człowiekiem, aby pozamykać je definitywnie, jeśli jest taka potrzeba - tłumaczy Grażyna Podhorska (Grażyna Podhorska gjp-ezo), numerolożka z Warszawy. - Mogą one dotyczyć związków, spółek czy zależności. Wszystko co nas uwstecznia, w następnym okresie może przyćmić pozytywną energię nadchodzącego roku.

Nowy rok numerologiczny pełen szczęśliwych zbiegów okoliczności. Ważne będzie słowo

Trzeci rok globalny jest czasem doświadczania szczęśliwych zbiegów okoliczności, kreowania siebie i poprzez to wpływania na otoczenie. Sprzyja realizowaniu wspólnie z innymi podjętych zamierzeń. Plany powstające od jakiegoś czasu można będzie z powodzeniem zrealizować właśnie w trzecim roku. Globalnie to czas dla wynalazców, nowych odkryć, powstawania nurtów w sztuce i sukcesów literackich. Także nowatorskiego spojrzenia na rzeczywistość.

- Słowo będzie miało kluczowe znaczenie - dodaje Grażyna Podhorska. - Wyjątkowość tego roku polega na ujawnieniu się potencjałów i kreatywnym wykorzystaniu ich dla jednostki lub ogółu. Ogień który jest symboliczny dla nadchodzącego okresu, może zapalać do działań, ale może także wpływać destrukcyjnie. W opozycji do wzrostu bowiem mogą się pojawiać pogłębiające konflikty, ekstrawagancja, rozrzutność i manipulacja słowna. Zachowanie balansu w najbliższym roku będzie najważniejsze. Szczególna uwaga powinna być kierowana na fakt, by słowo miało znaczenie wzrostu z pełnym poszanowaniem siebie i innych. Pomocny może być wpływ planety Jowisz patronującej owemu czasowi. Przynosi bowiem wielkie szczęście, symbolicznie odnosi się do nieograniczonej mocy i wzrostu. Pomaga w ujawnianiu talentów, szczodrze obdarza i zwiększa poczucie wewnętrznego zadowolenia. Zaczerpnijmy z pozytywnej strony Jowisza w naturalny sposób budując harmonię nas wszystkich.

Z jakim znakiem zodiaku najlepiej poromansować?

Lata numerologiczne i osobiste – jak to obliczyć?

Lata numerologiczne wpływają na każdego z nas inaczej, życie każdego człowieka składa się bowiem z kilku dziewięcioletnich cykli. Jeśli chcemy sprawdzić, w jakim momencie cyklu życia się znajdujemy, powinniśmy obliczyć swój rok osobisty na tę chwilę. W tym celu musimy dodać do siebie wszystkie liczby z pełnej daty urodzenia. Wynik, który otrzymamy zawsze musi być sprowadzony do jednej cyfry. Ktoś urodzony 11 lipca 1995 roku, po zsumowaniu będzie miał szóstkę. Teraz możemy określić jakim będzie rok 2019 dla osoby z powyższą datą urodzenia. Wystarczy dodać sześć (zsumowana data urodzenia) i trzy (zsumowana liczba roku), co daje nam ostatni w cyklu, dziewiąty rok osobisty.

Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym

Co nas może czekać w nadchodzącym roku numerologicznym?

Każdy rok osobisty ma nieco inny charakter, przynosi nam różne szanse, ale i zagrożenia.

  • Pierwszy to czas wielkich zmian, dużej aktywności i ruchu. Przed człowiekiem otwierają się liczne możliwości, ale musi też podejmować ważne wybory. Od podjętych teraz decyzji i działań zależy w dużym stopniu powodzenie całego dziewięcioletniego cyklu.
  • Drugi rok osobisty to czas sprzyjający związkom i innych relacjom międzyludzkich. Warto poświęcić uwagę rozwiązywaniu nagromadzonych konfliktów, mediacjom, poprawie komunikacji w związku.
  • Trzeci rok osobisty to rok szczęścia. Czas na postępy w każdej dziedzinie życia, łatwo przychodzące sukcesy zawodowe, bujne życie towarzyskie, szansa na spotkanie drugiej połowy lub na wyraźne ożywienie w istniejącym związku.
  • Rok osobisty czwarty zwany jest „czasem siewu”. Właśnie teraz budujemy przyszłość, więc warto skupić się na długofalowym planowaniu i wdrażaniu tych planów w życie, nie licząc na szybkie i łatwe sukcesy. To nie jest czas na wprowadzanie zmian, w tym cyklu rozliczani będziemy z wytrwałości i cierpliwości.
  • Rok osobisty piąty to czas zmian i nowych możliwości. Dotychczasowe problemy mogą znaleźć łatwe i niespodziewane rozwiązanie. Trudno będzie teraz usiedzieć w miejscu, będziemy pełni inicjatywy i pomysłów, spragnieni kontaktów z ludźmi i ruchu, lecz także niecierpliwi. Pragniemy zmian i je przyciągamy, trzeba się więc przygotować na zmiany planów i nie przywiązywać się za bardzo do ustaleń.
  • Zupełnie inaczej wygląda rok osobisty szósty. Na pierwszy plan wysuną się rodzina, związek, dzieci i bliscy oraz potrzeby związane z tą dziedziną życia. Osoby samotne mogą teraz spotkać partnera, osoby w związku myśleć o stabilizacji oraz o dzieciach. Dobry czas na nowe inwestycje i generalnie sprawy finansowe.
  • Rok osobisty siódmy pełen jest licznych okazji na zdobycie uznania, szacunku i sukcesów w życiu zawodowym. To czas refleksji, pracy wewnętrznej, rozwoju osobistego i zadawania pytań egzystencjalnych. Większym potrzebom intelektualnym i artystycznym towarzyszyć będzie wzrost zamiłowania do samotności lub też mogą pojawić się kryzysy w związkach.
  • Rok osobisty ósmy to czas bilansów i zbierania plonów zarówno na płaszczyźnie zawodowej, finansowej, jak i osobistej. To co „zbierzemy” w tym cyklu, zależy od tego co „sialiśmy” przez ostatnie 7 lat. Teraz możemy się więc cieszyć owocami naszej pracy, ale także rozliczyć z tego, co zaniedbaliśmy. Bardzo korzystny rok na płaszczyźnie materialnej, możemy śmiało inwestować pieniądze i angażować się w nowe przedsięwzięcia.
  • Dziewiątka to czas zamykania 9-letniego cyklu, kończenia spraw, żegnania się z tym co już nam nie służy. Zazwyczaj nie jest to przyjemny rok, bo trudno nam się pogodzić z tym, że pewne rzeczy się kończą. Ten czas warto wykorzystać na uwalnianie się od przeszłości, rozwiązywanie ciążących dotąd spraw i rozwój osobisty.

Przede wszystkim jednak trzeba pamiętać, że to my jesteśmy panami swojej przyszłości i zależy ona głównie od naszych działań. Liczby to narzędzia, które wskażą nam szanse i zagrożenie, jaki dany rok za sobą niesie.

Jak przygotować analizę numerologiczną?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie