Najpopularniejszy Sportowiec Pomorza 2012 [WYNIKI GŁOSOWANIA]

bk
W piątek, 28 grudnia o północy zakończyło się głosowanie w plebiscycie, w którym Czytelnicy "Dziennika Bałtyckiego" wybrali Najpopularniejszego Sportowca Pomorza 2012. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się w piątek, 4 stycznia, podczas gali transmitowanej na żywo w Telewizji Gdańsk. Początek o godz. 17.

Od połowy listopada Czytelnicy "Dziennika Bałtyckiego" w 14 powiatach woj. pomorskiego oraz w Gdańsku, Gdyni i w Sopocie wybierali najpopularniejszych sportowców powiatu. 3 grudnia rozpoczął się drugi etap plebiscytu. Teraz spośród zawodników, którzy zdobyli najwięcej głosów w każdym z powiatów, Czytelnicy wybiorą Najpopularniejszego Sportowca na Pomorzu 2012 roku.

Nagrody i wyróżnienia dla najpopularniejszych sportowców zostaną wręczone podczas uroczystej gali plebiscytu
Sportowiec Pomorza 2012, która odbędzie 4 stycznia i będzie transmitowana w telewizji.

Sportowiec, który zdobył najwięcej głosów otrzyma nie tylko tytuł lecz także nagrodę - voucher dla 2 osób na zabiegi SPA w Hotelu Mistral Sport w Gniewinie. Zwycięzca plebiscytu będzie mógł skorzystać z sesji masaży i zabiegów dopasowanych do dyscypliny sportu, którą reprezentuje, w towarzystwie osobistego trenera. Dzień będzie mógł zakończyć kolacją w hotelowej restauracji.

Oto wyniki plebiscytu:

Wszystkim kandydatom zostały zaliczone głosy uzyskane w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu. Głosowanie trwa do północy 28 grudnia br.

Codziennie rano najważniejsze informacje z "Dziennika Bałtyckiego" prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Wideo

Dodaj ogłoszenie