Najlepsze memy po odpadnięciu Niemców z mundialu. Musicie zobaczyć te memy, uśmiejecie się. "Polska gra dalej, Niemcy wracają do domu"

Niemcy wygrali z Kostaryką 4:2, ale i tak żegnają się z mistrzostwami świata w Katarze. Internauci zadbali o znakomite memy. Musicie je zobaczyć. Zapraszamy do oglądania.

Ostatnia kolejka rywalizacji w grupie E przyniosła mnóstwo emocji. Przez kilkadziesiąt sekund to Japonia i Kostaryka miały awans, a z turniejem żegnały się faworyzowane reprezentacje Hiszpanii i Niemiec. Hiszpanom ostatecznie udało się uratować.

Po pierwszej połowie na obu stadionach nic nie wskazywało na to, że po przerwie będą aż takie emocje. Hiszpania prowadziła z Japonią, a Niemcy z Kostaryką i zgodnie z oczekiwaniami to dawało awans zespołom z Europy. Jednak zaraz po przerwie, w ciągu kilku minut, Japończycy strzeli dwa gole i wyprzedzili w tabeli Niemców i Hiszpanów. A to nie koniec, bo Kostaryka też strzeliła dwa gole i wygrywała z Niemcami, a to z kolei wyrzucało Hiszpanów z mundialu! Sytuacja w tabeli zmieniała się co kilka minut. Niemcy walczyli o swoje i wierzyli, że Hiszpanie jednak odrobią stratę jednej bramki w meczu z Japonią. Tym samym nasi zachodni sąsiedzi wygrali mecz i pomogli awansować Hiszpanii. Na rewanż nie mogli jednak liczyć. Hiszpanie nie wyrównali stanu meczu z Japonią i awansowali wraz ze swoim ostatnim grupowym rywalem. Niemcy za to muszą się pakować i wracać do domu.

To jest prawdziwa klęska niemieckiego futbolu. Reprezentacja tego kraju nie potrafiła wyjść z grupy już na drugim mundialu z rzędu! Polska przegrała z Argentyną, ale została na mundialu i zagra w 1/8 finału. Niemcy wracają do domu po zwycięstwie nad Kostaryką. Rozczarowanie wśród niemieckich kibiców jest ogromne, bo czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Tymczasem Japonia zupełnie nieoczekiwanie wygrała grupę pokonując najgroźniejszych rywali, a Hiszpania awansowała z drugiego miejsca.