Najlepsze memy po meczu Polska - Argentyna. Internauci jak zwykle w świetnej formie. "Szczęsny chciał, żeby było trochę trudniej"

Memy po meczu Polska - Argentyna, 30.11.2022 r.
Polska przegrała z Argentyną 0:2 w trzecim meczu fazy grupowej, ale zagra w 1/8 finału mistrzostw świata. Internauci jak zwykle dopisali i przygotowali bardzo zabawne memy. Jednym z bohaterów był oczywiście Wojciech Szczęsny, który obronił karnego Leo Messiego. Uśmiejecie się. Zapraszamy do oglądania.

Mecz Polski z Argentyną musiał przyciągnąć uwagę internautów. Oczywiście nie zabrakło niesamowicie zabawnych memów dotyczących najważniejszego występu biało-czerwonych w fazie grupowej na piłkarskich mistrzostwach świata w Katarze.

Emocji było całe mnóstwo. Był bardzo wątpliwy rzut karny dla Argentyny w pierwszej połowie. Do piłki podszedł oczywiście Leo Messi, ale Wojciech Szczęsny kapitalnie obronił jego strzał. To był już drugi obroniony karny przez Szczęsnego podczas mistrzostwa świata w Katarze, bo równie kapitalną interwencją popisał się w spotkaniu z Arabią Saudyjską.

Druga połowa była bardzo nerwowa dla naszego zespołu. Argentyna strzeliła dwa gole, to samo zrobił Meksyk w spotkaniu z Arabią Saudyjską. Cały czas Polacy mieli awans, ale ten wisiał już na włosku. Czas dłużył się naszej reprezentacji.

Polska – Argentyna 0:2 (0:0)

Bramka: 0:1 Alexis Mac Allister (47), 0:2 Julian Alvarez (67)

Polska: Szczęsny – Cash, Glik, Kiwior, Bereszyński (73 Jędrzejczyk) – Zieliński, Bielik (62 D. Szymański), Krychowiak (83 Piątek), Frankowski (46 Skóraś) – Świderski (46 Kamiński), Lewandowski

Argentyna: E. Martinez – Molina, Romero, Otamendi, Acuna (59 Tagliafico) – De Paul, Fernandez (80 Pezzella), MacAllister (84 Almada) – Di Maria (59 Paredes), Messi, Alvarez (80 L. Martinez)

Żółte kartki: Krychowiak (Polska) oraz Acuna (Argentyna)

Sędziował: Danny Makkelie (Holandia)

Widzów: 44 089