Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Pierwsza połowa spotkania nie zwiastowała zbyt wielkich...

Najlepsze mecze Legia - Lech w XXI wieku. Które spotkania zapadły wszystkim w pamięci? [GALERIA]

LEGIA - LECH 3:2 (03.11.2006)

Pierwsza połowa spotkania nie zwiastowała zbyt wielkich emocji bowiem zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej części meczu odpalił Sebastian Szałachowski, który w pięć minut (55' i 60') dał Legii prowadzenie 2:0. Lech odpowiedział na wyjeździe kilka minut później dzięki trafieniu Piotra Reissa, a w 81. minucie doprowadził do remisu po strzale Zbigniewa Zakrzewskiego. Wydawało się, że Legia przegra to spotkanie na własne życzenie, ale w 86. minucie zwycięstwo Wojskowym zapewnił im ich nowy zawodnik... Miroslav Radović.

Jak pomóc sadownikom poszkodowanym przez przymrozki?