Na pożegnanie podziękowania od fanów

Zbigniew Brucki
Szczypiornistkom Latochy Sambora Tczew w ostatnim w tym sezonie meczu ekstraklasy przed własną publicznością nie udało się przerwać serii samych porażek. Przegrały z broniącymi się przed barażami o utrzymanie w superlidze akademiczkami z Wrocławia, ale już w trakcie meczu fani z klubu kibica dziękowali im zza okazałego transparentu z napisem "Superliga nas przerosła, za to w inny świat przeniosła - dziewczyny dziękujemy", a po ostatniej syrenie każ-dej z osobna upominkami.

A mecz? Zapowiadał się ciekawie. Było 2:0 i 4:2 dla Sambora, potem kilka razy remis, a w II połowie wrocławianki już kontrolowały przebieg wydarzeń...

Latocha Sambor Tczew - AZS AWF Wrocław 24:30 (14:14)

Latocha Sambor: Skonieczna, Piotrowska - Belter 6, Jakubowska 5, Czarnecka 4, Kordunowska 3, Zagrodzka 2, Sabajtis 2, J. Szlija 1, Wiśniewska 1, Sobieraj, Wasilewska, Wiącek.

AZS Wrocław: Słota, Boczkowska - Olfans 5, Pietras 4, Skalska 4, Dęga 3, Antoszewska 3, Wiertelak 3, Żakowska 3, Perek 3, Król 2, Rupp, Łukasik, Wojt.