Moto Safety Day 2018 w Gdyni. Piknik dla miłośników...

  Moto Safety Day 2018 w Gdyni. Piknik dla miłośników motoryzacji na przedłużeniu Skweru Kościuszki [zdjęcia]

  (JD,SZ)

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Piknik Moto Safety Day w Gdyni. Imprezę odwiedziło tysiące miłośników motoryzacji.
  1/17

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©(JD)

  Od przedpołudnia do wieczora trwała w Gdyni zabawa w ramach kolejnej już edycji Moto Safety Day. Na przedłużeniu Skweru Kościuszki na parkingu przy Akwarium Gdyńskim w sobotę, 28.07.2018 pojawiły się tłumy miłośników motoryzacji.


  Takie zainteresowanie piknikiem nie było niespodzianką, bowiem impreza obfitowała w mnóstwo atrakcji. Były tradycyjnie pokazy ratownictwa oraz jazdy na motocyklu. W mobilnym miasteczku ruchu drogowego założyć można było alkogogle i przekonać się, do jakiego stopnia zaburzona jest percepcja i jak mocno narażają siebie i innych użytkowników dróg kierowcy, zasiadający za kółkiem po spożyciu alkoholu. Na wszystkich chętnych czekali edukatorzy i specjaliści. Porozmawiać można było z nimi o różnych aspektach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

  Zobacz także zdjęcia z zeszłorocznej edycji Moto Safety Day w Gdyni  Dzięki współpracy organizatorów z licznymi partnerami można było także wygrać w konkursach atrakcyjne nagrody. Było to m.in. użyczenie samochodów, bądź motocyklu na weekend, vouchery na pobyt w ośrodku CS Natura Tour oraz na szkolenie z doskonalenia techniki jazdy motocyklem szosowym na terenie Toruńskiej Akademii Jazdy. Można było też wsiąść do symulatora jazdy. Mnóstwo ciekawych atrakcji czekało na dzieci. Imprezę poprowadził dziennikarz motoryzacyjny Kuba Bielak.

  Zobacz galerię

  - Bardzo ciekawie to wszystko wygląda, a co także istotne, atrakcje dla uczestników pikniku są bezpłatne - mówi Marcel Michalski, mieszkaniec Obłuża, który pojawił się dziś na Skwerze Kościuszki. - Fajne pokazy, motocykle, dobra muzyka i luz to cechy rozpoznawalne Moto Safety Day, które bardzo cenię. Co roku odwiedzam tą imprezę bez względu, czy organizowana jest w Gdyni, czy w Sopocie.

  Tegoroczny piknik odbył się pod patronatem "Dziennika Bałtyckiego".  POLECAMY POMORSKIE MOTOFAKTY.PL:


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY