Mój reporter

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!
  • Chciałbyś by reporterzy podjęli jakiś temat? Masz pytanie do redakcji? Zadaj je za pomocą poniższego formularza!
  • Jak tylko redakcja zacznie pracować nad odpowiedzią, tutaj zobaczysz swoje pytanie, a także pytania od innych Czytelników.
  • Głosuj na pytania zadane przez innych Czytelników i wskaż redakcji najważniejsze tematy do opisania.
  • W momencie kiedy odpowiedź będzie gotowa, znajdziesz ją tutaj opublikowaną razem z Twoim pytaniem.
  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia: Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.
  Mój reporter
  • Andrzej pyta:
   Co się dzieje na budowie tunelu w Pszczółkach? Podobno miał być gotowy w zeszłym roku, w listopadzie, na samej budowie podobno niewiele się dzieje, a nadal trzeba jeździć przez bardzo niebezpieczną żwirownię

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!11 Przejdź do rankingu

  • Krzysztof Paluszek pyta:
   Kiedy ratusz gdański zacznie sprzatanie piasku z ulic po zimie??? Kanalizacja burzowa jeszcze jest drożna, czekamy na jej zapchanie?

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!13 Przejdź do rankingu

  • Jaś Rambo pyta:
   Czy w Gdyni są jakieś nadwyżki energii?W ciągu roku często zdarza się,że latarnie uliczne palą się dłuuugo po świcie a ich światło nie wiadomo co ma oświetlać bo przecież jest jasno..

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!15 Przejdź do rankingu

  • Elżbieta Salman pyta:
   Proszę zobaczcie co dzieje sie w Parku Krajobrazowym .

   Oczekuje na odpowiedź

   Głosuj!17 Przejdź do rankingu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Polecamy