Moc atrakcji w letnich redakcjach "Polski Dziennika...

  Moc atrakcji w letnich redakcjach "Polski Dziennika Bałtyckiego"

  Mariusz Jabłoński, Piotr Weltrowski

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy, koniecznie przyjdź do Letniej Redakcji "Polski Dziennika Bałtyckiego" w Gdyni (mieści się na Skwerze Kościuszki, tuż obok ORP "Błyskawica"). Będziemy tu w sobotę i niedzielę od godz. 13 do 15.
  W sobotę akcję reanimacyjną na specjalnym manekinie przeprowadzą ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

  - Każdy powinien wiedzieć, jak należy udzielać pierwszej pomocy, bo od tego może zależeć ludzkie życie - mówi Łukasz Chyła, starszy ratownik WOPR. - Nasi instruktorzy krok po kroku zademonstrują, co trzeba robić, żeby akcja reanimacyjna przyniosła efekt.

  W niedzielę natomiast zapraszamy na spotkanie z pasjonatami zabytkowych samochodów. Przyjadą na skwer mercedesami, BMW oraz limuzynami.

  Ten weekend w Letniej Redakcji "Polski Dziennika Bałtyckiego" będzie stał pod znakiem konkursów. Sprawdzimy, ile dorośli wiedzą o Gdyni. Do wygrania - torba z gadżetami, ufundowanymi przez Urząd Miasta. Dzieci zachęcimy do wielkiego malowania pod hasłem "Moje wakacje nad morzem".

  Dla najmłodszych, którzy ładnie opowiedzą o swoich ulubionych miejscach w Gdyni, mamy nagrody.
  Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę na czytelników będziemy też czekać w Letniej Redakcji w Sopocie. Nasze stanowisko przy fontannie Jasia Rybaka na ul. Bohaterów Monte Cassino czynne będzie w oba dni podobnie jak w Gdyni, między godziną 13 a 15.

  W sobotę odwiedzą nas najwyżsi ludzie w Polsce, goszczący w Sopocie przy okazji II Nadmorskiego Zlotu Ogólnopolskiego Klubu Wysokich. Dodatkową atrakcją będą pokazy tańca brzucha.
  Na niedzielę zaprosiliśmy przedstawicieli Centrum Techniki Nurkowej z Gdyni.

  Będzie okazja, aby zobaczyć sprzęt do nurkowania, posłuchać porad doskonałych instruktorów uczących na co dzień tej trudnej sztuki. Tego samego dnia, już po raz drugi, pojawią się u nas sopoccy policjanci.

  Naszych czytelników i turystów wypoczywających w Trójmieście tradycyjnie też - w sobotę i w niedzielę, zarówno w Sopocie, jak i w Gdyni - zaprosimy do wspólnego zdjęcia. Nasz fotoreporter będzie czekał w Sopocie około godz. 14, a w Gdyni o 14.45. Zdjęcia zamieścimy w poniedziałkowym wydaniu "Polski Dziennika Bałtyckiego".

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo