MMTS Kwidzyn pewnie ograł Gwardię Opole

KM
Szczypiorniści MMTS-u Kwidzyn przeważali przez cały mecz i bez większych problemów wygrali z Gwardią Opole 28:23.

Jedynie pierwsze minuty meczu mogły wskazywać na to, że Gwardia na własnym terenie ogra MMTS. Opolanie zaczęli od prowadzenia 2:0, potem było jeszcze 3:1, ale ostatni raz w całym spotkaniu gospodarze prowadzili w szóstej minucie (3:2). Potem do głosu doszli goście, a po mniej więcej kwadransie gry ich przewaga zaczęła stawać się coraz wyraźniejsza. Przez moment prowadzili nawet pięcioma bramkami, ale Gwardia nieco zmniejszyła straty i do przerwy było 13:10 dla kwidzynian.

Po pierwszej połowie opolscy kibice zapewne mieli jeszcze nadzieje na to, że ich drużyna odrobi niewielkie straty. Druga odsłona należała jednak w zupełności do MMTS-u. Kwidzynianie momentami prowadzili nawet ośmioma trafieniami. Nieco ponad pięć minut przed końcem ich przewaga stopniała do czterech bramek, ale na więcej gospodarzom nie pozwolili. Po dobrym meczu drużyna z Kwidzyna pewnie ograła rywali, wygrywając 28:23.

Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn 23:28 (10:13)

Gwardia: Malcher, Zembrzycki – Lemaniak, Adamski, Siwak, Łangowski, Bąk, Komisarczyk, Tarcijonas, Mokrzki, Jankowski, Zadura, Morawski, Przybysz

MMTS: Kiepulski, Szczecina – Genda, Nawrocki, Krieger, Peret, Szpera, Szczepański, Nogowski, Seroka, Potoczny, Janikowski, Pilitowski