MISTRZOWIE AGRO 2016 Głosowanie zakończone! Zobacz wyniki plebiscytu

Adam Tomaszewski
Udostępnij:
We wtorek, 31 maja o godz. 21 zakończył się wojewódzki finał plebiscytu Mistrzowie Agro. Brali w nim udział zwycięzcy pierwszego etapu głosowania z każdego powiatu na Pomorzu.

ZOBACZ OSTATECZNE WYNIKI GŁOSOWANIA

Rolnik Roku
Gospodyni Roku
Najpopularniejsze Koło Gospodyń Wiejskich na Pomorzu
Najpopularniejsze Gospodarstwo Agroturystyczne na Pomorzu

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem plebiscytu, który jest cały czas dostępny w siedzibie "Dziennika Bałtyckiego", w finale plebiscytu brali udział zwycięzcy pierwszego etapu głosowania z każdego powiatu na Pomorzu, którzy uzyskali najlepsze wyniki w każdej kategorii w każdym z powiatów. Na tej podstawie, zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie plebiscytu, zostali oni zakwalifikowaniu do drugiego etapu plebiscytu - regionalnego finału, w którym rywalizowali o nagrody. Finałowe głosowanie zakończyło się we wtorek, 31 maja, do godz. 21.

Plebiscyt jest prowadzony przez „Dziennik Bałtycki”wspólnie z Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego. Honorowym patronatem akcję objął Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego.

- Mistrzów Agro nasi Czytelnicy wybiorą po raz pierwszy – mówi Mariusz Szmidka, redaktor naczelny „Dziennika Bałtyckiego”. – Co prawda w minionych latach prowadziliśmy już głosowania na najpopularniejsze koła gospodyń wiejskich i gospodynie, jednak teraz plebiscyt zyskał nowy wymiar i nową rangę. Głosowanie będzie prowadzone w czterech kategoriach, a uroczystość wręczenia nagród dla zwycięzców plebiscytu odbędzie się podczas najważniejszego w tym roku rolniczego wydarzenia na Pomorzu, jakim będą jubileuszowe, XXV Targi Rolno-Przemysłowe i Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Lubaniu.

Nominacje kandydatów

Kandydatów do udziału w plebiscycie nominował Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, który jest partnerem merytorycznym naszej akcji. - Już sama nominacja jest ważnym wyróżnieniem – zwraca uwagę Mariusz Szmidka. – Doradcy i specjaliści z PODR w ten sposób docenili pracę i aktywność kandydatów.

Najpierw etap powiatowy, potem wojewódzki finał

Głosowanie jest podzielone na dwa etapy. Pierwszy, powiatowy etap plebiscytu rozpoczął się 22 kwietnia i skończył się 18 maja o godz. 21.

Zobacz wyniki głosowania w pierwszym etapie - wybierz powiat:
bytowski

Finał na targach w Lubaniu

Uroczyste zakończenie naszego plebiscytu odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca w kulminacyjnym momencie jubileuszowych, XXV Targów Rolno-Przemysłowych i Pomorskiej Wojewódzkiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Lubaniu. Na głównej scenie laureaci w każdej kategorii, z każdego powiatu, odbiorą dyplomy potwierdzające zdobycie zaszczytnych tytułów z rąk Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego, Aleksandra Macha, dyrektora Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Gdańsku oraz Mariusza Szmidki, redaktora naczelnego „Dziennika Bałtyckiego”. Zwycięzcy z każdego powiatu zostaną zaprezentowani na stronach specjalnego dodatku do naszej gazety.

Czekają cenne nagrody

Zaszczytne tytuły i medialny rozgłos to nie wszystko. Na zwycięzców naszego plebiscytu czekają także wartościowe nagrody.

Laureaci w kategorii Rolnik Roku z każdego z powiatów, poza awansem do wojewódzkiego etapu plebiscytu otrzymają nagrody ufundowane przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

W regionalnym finale na rolników, którzy zdobędą najwięcej głosów czekają talony na zakup sprzętu rolniczego o wartości 10 000 zł (za pierwsze miejsce), 6000 zł (za drugie miejsce) i 4000 zł (za trzecie miejsce).

Kandydatki, które w każdym z powiatów zdobędą najwięcej głosów w kategorii Gospodyni Roku także zostaną nagrodzone przez PODR, a dodatkowo otrzymają zestawy kosmetyków i bony o wartości 100 zł na zakup sprzętu w sklepie AGD i RTV. Awansują oczywiście do wojewódzkiego finału, w którym na Gospodynię Roku czeka dwuosobowy voucher na wyjazdy do SPA z pakietem relaksujących zabiegów. Laureatki drugiego i trzeciego miejsca będą mogły wyjechać do SPA na pobyt weekendowy.

Najpopularniejsze koło gospodyń wiejskich z każdego powiatu po zwycięstwie w powiatowym etapie plebiscytu zdobędzie nowy aparat fotograficzny, który z pewnością przyda się do dokumentowania jego występów. Nagrody dla najpopularniejszych kół ufunduje także PODR. W wojewódzkim finale do zdobycia będą bony na sprzęt AGD i RTV o wartości 3000 zł (za pierwsze miejsce), 2000 zł (za drugie miejsce) i 1 000 zł (za trzecie miejsce).

Na gospodarstwa agroturystyczne czekają wyjątkowe nagrody. Już sama promocja związana z udziałem w plebiscycie z tytułem najpopularniejszego gospodarstwa w powiecie z pewnością przyczyni się do promocji. Dodatkowo zwycięskie gospodarstwa z każdego powiatu, poza awansem do wojewódzkiego finału, zdobędą talony o wartości 2000 zł na reklamę „Dzienniku Bałtyckim” i naszych serwisach internetowych.

Kolejne vouchery na reklamę o wartości 3000 zł (za pierwsze miejsce), 2000 zł (za drugie miejsce) i 1 000 zł (za trzecie miejsce) będą czekać na laureatów regionalnego etapu plebiscytu. Dodatkową nagrodą dla nich będzie zaproszenie do udziału w szkoleniu z zakresu reklamy w Internecie z wykorzystaniem m.in. serwisu społecznościowego Facebook. A to szkolenie z pewnością przyniesie efekty w postaci jeszcze większej liczby klientów.

Informacji o plebiscycie udziela Agnieszka Król – tel. 797 001 047, e-mail: [email protected].

Fundator nagród dla laureatek w kategorii Gospodyni Roku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Przejdź na stronę główną Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie