Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW -...

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

    jg

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

    ©fot. Paweł Relikowski

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE.
    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

    ©fot. Paweł Relikowski

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE



    ME w lekkoatletyce Berlin 2018, plan transmisji - środa, 8 sierpnia

    9.35 - dziesięciobój (110 m pł), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    10.10 - 100 ppł, kwalifikacje, kobiety (Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz)
    10.20 - dziesięciobój (rzut dyskiem A), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    10.50 - 200 m, kwalifikacje, mężczyźni
    11.05 - trójskok, kwalifikacje, kobiety (Anna Jagaciak-Michalska)
    11.30 - 400 m, kwalifikacje (Iga Baumgart-Witan)
    11.40 - dziesięciobój (rzut dyskiem B), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    12.00 - dziesięciobój (skok o tyczce A), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    12.05 - 1500 m, kwalifikacje, mężczyźni (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
    13.00 - rzut oszczepem, kwalifikacje A, mężczyźni (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód, Bartosz Osewski)
    13.15 - dziesięciobój (skok o tyczce B), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    14.25 - rzut oszczepem, kwalifikacje B, mężczyźni (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód, Bartosz Osewski)

    17.50 - dziesięciobój (rzut oszczepem A), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    18.25 - skok wzwyż, kwalifikacje, kobiety
    19.00 - dziesięciobój (rzut oszczepem B), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)
    19.10 - 400 m ppł, półfinały, kobiety (Joanna Linkiewicz, Justyna Saganiak)
    19.35 - 400 m, półfinały, mężczyźni (Łukasz Krawczuk, Karol Zalewski)
    19.45 - skok w dal, finał, mężczyźni (Tomasz Jaszczuk)
    20.00 - 800 m, półfinały, kobiety (Anna Sabat, Angelika Cichocka)
    20.15 - pchnięcie kulą, finał, kobiety (Paulina Guba, Klaudia Kardasz)
    20.20 - 200 m, półfinały, mężczyźni
    20.25 - rzut dyskiem, finał, mężczyźni
    20.45 - 10 000 m, finał, kobiety (Katarzyna Rutkowska)
    21.35 - dziesięciobój (1500 m), mężczyźni (Paweł Wiesiołek)

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - ŚRODA 8.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE



    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Wisła Kraków Live 8 17 5 2 1 17-7
    2 Lechia Gdańsk Live 8 17 5 2 1 13-8
    3 Jagiellonia Białystok Live 8 16 5 1 2 13-7
    4 Piast Gliwice Live 8 16 5 1 2 13-9
    5 Zagłębie Lubin Live 8 15 5 0 3 13-9
    6 Legia Warszawa Live 8 14 4 2 2 10-10
    7 Lech Poznań Live 8 13 4 1 3 13-10
    8 Korona Kielce Live 8 12 3 3 2 10-10
    9 Miedź Legnica Live 8 11 3 2 3 11-12
    10 Górnik Zabrze Live 8 8 1 5 2 8-11
    11 Wisła Płock Live 8 7 1 4 3 12-13
    12 Arka Gdynia Live 8 7 1 4 3 7-9
    13 Zagłębie Sosnowiec Live 8 6 1 3 4 12-16
    14 Śląsk Wrocław Live 8 6 1 3 4 8-13
    15 Pogoń Szczecin Live 8 4 0 4 4 5-12
    16 Cracovia Live 8 3 0 3 5 4-13

    Tabela PlusLigi

    Lp. Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
    1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 30 75 81:31 2341:1985
    2. PGE Skra Bełchatów 30 72 81:29 2497:2251
    3. Trefl Gdańsk 30 65 74:35 2039:1853
    4. Asseco Resovia 30 57 64:42 2262:2157
    5. Indykpol AZS Olsztyn 30 57 69:49 2374:2205
    6. Jastrzębski Węgiel 30 57 67:47 4600:2032
    7. ONICO Warszawa 30 56 70:48 2693:2579
    8. Cuprum Lubin 30 45 56:59 2383:2381
    9. Cerrad Czarni Radom 30 43 58:58 2272:2221
    10. Warta Zawiercie 30 39 54:66 2463:2514
    11. GKS Katowice 30 36 49:65 2042:4595
    12. Stocznia Szczecin 30 34 52:71 2477:2596
    13. MKS Będzin 30 29 42:71 2213:2433
    14. Łuczniczka Bydgoszcz 30 21 33:77 1952:2202
    15. BBTS Bielsko-Biała 30 19 37:80 2401:2640
    16. Dafi Społem Kielce 30 15 24:83 2107:2472