Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW -...

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - PIĄTEK 10.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

    jg

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - PIĄTEK 10.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

    ©fot. Paweł Relikowski

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - PIĄTEK 10.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE
    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - PIĄTEK 10.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

    ©fot. Paweł Relikowski

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - PIĄTEK 10.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE



    ME w lekkoatletyce Berlin 2018, plan transmisji - piątek, 10 sierpnia

    10.00 - rzut młotem, kwalifikacje A, kobiety (Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk)
    10.50 - siedmiobój (skok w dal), kobiety
    11.15 - skok o tyczce, kwalifikacje, mężczyźni (Piotr Lisek, Robert Sobera, Paweł Wojciechowski)
    11.25 - 200 m, kwalifikacje, kobiety (Anna Kiełbasińska, Martyna Kotwiła)
    11.30 - rzut młotem, kwalifikacje B, kobiety (Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk)
    12.00 - 1500 m, kwalifikacje, kobiety (Sofia Ennaoui)
    12.25 - 3000 m z przeszkodami, kwalifikacje, kobiety (Alicja Konieczek, Matylda Kowal, Katarzyna Kowalska)
    12.40 - trójskok, kwalifikacje, mężczyźni (Karol Hoffmann)
    12.50 - siedmiobój (rzut oszczepem A), kobiety
    13.05 - 4x400 m, kwalifikacje, mężczyźni (reprezentacja Polski)
    13.40 - 4x400 m, kwalifikacje, kobiety (reprezentacja Polski)
    14.05 - siedmiobój (rzut oszczepem B), kobiety

    19.10 - 110 m ppł, półfinały, mężczyźni (ew. Damian Czykier, Artur Noga)
    19.20 - skok wzwyż, finał, kobiety
    19.35 - 800 m, półfinały, mężczyźni (ew. Mateusz Borkowski, Adam Kszczot)
    19.55 - 200 m, półfinały, kobiety (ew. Anna Kiełbasińska, Martyna Kotwiła)
    20.10 - trójskok, finał, kobiety (ew. Anna Jagaciak-Michalska)
    20.20 - siedmiobój (800 m), kobiety
    20.25 - rzut oszczepem, finał, kobety
    20.50 - 400 m ppł, finał, kobiety (ew. Joanna Linkiewicz, Justyna Saganiak)
    21.05 - 400 m, finał, mężczyźni (ew. Dariusz Kowaluk, Łukasz Krawczuk, Karol Zalewski)
    21.20 - 800 m, finał, kobiety (ew. Anna Sabat, Angelika Cichocka)21.35 - 110 m ppł, finał, mężczyźni (ew. Damian Czykier, Artur Noga)
    21.50 - 1500 m, finał mężczyźni (ew. Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)





    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 PROGRAM STARTÓW - PIĄTEK 10.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO, LIVE ONLINE

    Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (1)

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    A gdzie informacja, że w Hali Ludowej rozpoczęły się

    szach-mat (gość)

    Zgłoś naruszenie treści / 6

    Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych 2018?

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
    2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
    3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
    4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
    5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
    6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
    7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
    8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
    9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
    10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
    11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
    12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
    13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
    14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
    15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33

    Tabela PlusLigi

    Lp. Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
    1. Aluron Virtu Warta Zawiercie 0 0 0:0 0:0
    2. Asseco Resovia Rzeszów 0 0 0:0 0:0
    3. Cerrad Czarni Radom 0 0 0:0 0:0
    4. Chemik Bydgoszcz 0 0 0:0 0:0
    5. Cuprum Lubin 0 0 0:0 0:0
    6. GKS Katowice 0 0 0:0 0:0
    7. Indykpol AZS Olsztyn 0 0 0:0 0:0
    8. Jastrzębski Węgiel 0 0 0:0 0:0
    9. MKS Będzin 0 0 0:0 0:0
    10. ONICO Warszawa 0 0 0:0 0:0
    11. PGE Skra Bełchatów 0 0 0:0 0:0
    12. Stocznia Szczecin 0 0 0:0 0:0
    13. Trefl Gdańsk 0 0 0:0 0:0
    14. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0 0 0:0 0:0