Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW -...

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - CZWARTEK 9.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO

    jg

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Patryk Dobek, Berlin 2018

    Patryk Dobek, Berlin 2018 ©fot. Paweł Relikowski

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - CZWARTEK 9.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO
    Patryk Dobek, Berlin 2018

    Patryk Dobek, Berlin 2018 ©fot. Paweł Relikowski

    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - CZWARTEK 9.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO



    ME w lekkoatletyce Berlin 2018, plan transmisji - czwartek, 9 sierpnia

    9.30 - rzut dyskiem, kwalifikacje A, kobiety (Daria Zabawska)
    10.00 - siedmiobój (100 m pł), kobiety
    10.30 - skok w dal, kwalifikacje, kobiety
    10.50 - siedmiobój (skok wzwyż), kobiety
    10.55 - 110 m ppł, kwalifikacje, mężczyźni (Damian Czykier, Artur Noga)
    11.00 - rzut dyskiem, kwalifikacje B, kobiety (Daria Zabawska)
    11.30 - 800 m, kwalifikacje, mężczyźni (Mateusz Borkowski, Adam Kszczot)
    12.30 - rzut oszczepem, kwalifikacje A, kobiety
    14.00 - rzut oszczepem, kwalifikacje B, kobiety

    19.15 - skok o tyczce, finał, kobiety
    19.20 - siedmiobój (pchnięcie kulą), kobiety
    19.25 - 100 m ppł, półfinały, kobiety (Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz)
    19.45 - skok wzwyż, kwalifikacje, mężczyźni (Sylwester Bednarek, Maciej Grynienko)
    19.50 - 400 m, półfinały, kobiety (Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan)
    20.15 - 400 m ppł, finał, mężczyźni (Patryk Dobek)
    20.22 - rzut oszczepem, finał, mężczyźni
    20.30 - siedmiobój (200 m), kobiety
    21.00 - 200 m, finał, mężczyźni
    21.20 - 3000 m z przeszkodami, finał, mężczyźni (Krystian Zalewski)
    21.50 - 100 m ppł, finał, kobiety (ew. Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz)

    ZOBACZ - AKTUALNA TABELA MEDALOWA Berlin 2018 (KLIKNIJ)







    Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018. PROGRAM STARTÓW - CZWARTEK 9.08.2018, HARMONOGRAM, STARTY POLAKÓW, GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
    2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
    3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
    4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
    5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
    6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
    7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
    8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
    9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
    10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
    11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
    12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
    13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
    14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
    15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33

    Tabela PlusLigi

    Lp. Drużyna M Pkt Sety Małe punkty
    1. Aluron Virtu Warta Zawiercie 0 0 0:0 0:0
    2. Asseco Resovia Rzeszów 0 0 0:0 0:0
    3. Cerrad Czarni Radom 0 0 0:0 0:0
    4. Chemik Bydgoszcz 0 0 0:0 0:0
    5. Cuprum Lubin 0 0 0:0 0:0
    6. GKS Katowice 0 0 0:0 0:0
    7. Indykpol AZS Olsztyn 0 0 0:0 0:0
    8. Jastrzębski Węgiel 0 0 0:0 0:0
    9. MKS Będzin 0 0 0:0 0:0
    10. ONICO Warszawa 0 0 0:0 0:0
    11. PGE Skra Bełchatów 0 0 0:0 0:0
    12. Stocznia Szczecin 0 0 0:0 0:0
    13. Trefl Gdańsk 0 0 0:0 0:0
    14. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0 0 0:0 0:0