MH Automatyka Gdańsk przegrała z Unią Oświęcim

KM
Piotrhukalo
Hokeiści MH Automatyki Gdańsk przegrali z Unią Oświęcim 0:1. Gdańscy zawodnicy stracili jedyną bramkę na 11 minut przed końcem meczu, gdy grali w osłabieniu.

Gdańszczanie w starciu z Unią mieli szansę na trzecie zwycięstwo z rzędu. Niestety, nie wykorzystali jej, a spora w tym "zasługa" Zachary'ego Josephera, który już w trzeciej minucie otrzymał karę meczu. Po wyrównanych dwóch tercjach w trzeciej goście z Oświęcimia strzelili decydującą bramkę za sprawą Jana Danecka i wywieźli z Gdańska zwycięstwo.

MH Automatyka Gdańsk - Unia Oświęcim 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Automatyka: Witkowski - Josepher, Kantor; Dolny, Lehmann; Wachowski, Nowak, Wsół, Szczerbakow - Skutchan, Polodna, Steber; Nasca, Kastel-Dahl, Pesta; Strużyk, Rompkowski, Marzec; Gościński, Różycki

Unia: Fikrt - Vosatko, Bezuska, Kowalówka, Danecek, Piotrowicz - Kysela, Gabryś, Tabacek, Haas, Kasperlik - Gębczyk, Saur, Wanat, Malicki, Budzowski - Paszek, Szewczyk, Lacheta, Hałtas, Wojtarowicz