Medale W. Lizakowskiej oraz M. Czapiewskiej

Monika Czapiewska z UKS Olimpijczyk Skorzewo została brązową medalistką Mistrzostw Polski, które odbywały się w Postominie.

Zawodniczka sko-rzewskiego klubu brązowy medal wywalczyła na dystansie 10 kilometrów. Podopieczna Leszka Zblewskiego zanotowała czas 36.11.09. Warto też podkreślić, że ten wynik jest nowym rekordem życiowym Moniki Czapiewskiej. Dodajmy, że brąz wywalczony przez Monikę, jest pierwszym medalem MP w jej karierze. Wcześniej zdobywała je w kategorii LZS. Trzeba też wspomnieć, że w Postominie rozegrano też biegi memoriałowe, w których rywalizowała Weronika Lizakowska z kościer-skiego Remusa.

Nasza zawodniczka startowała na dystansie 3 kilometrów i zdobyła srebrny medal ustanawiając swój nowy rekord życiowy z czasem - 10 minut 02 sekundy.