Małgorzata Puzyr
Marina Łuczenko-Szczęsna kibicowała mężowi w przerwie kręcenia spotu do "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem. Radość była ogromna fot. Instagram/Joanna Kurska
Marina Łuczenko-Szczęsna w trakcie meczu Polska - Arabia Saudyjska przebywała na planie spotu do "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem. Towarzyszyła jej ekipa z TVP, m.in. Joanna Kurska. Po brawurowej obronie karnego przez Wojtka Szczęsnego towarzystwo wpadło w szał radości.

Reprezentacja Polski w piłkę nożną wygrała w sobotę z Arabią Saudyjską 2:0 w meczu grupy C piłkarskich mistrzostw świata w Katarze.

Marina oglądała mecz z ekipą TVP. Wielka radość po obronie karnego

Żona Wojciecha Szczęsnego oglądała mecz z ekipą TVP. Piosenkarka przebywała na planie spotu do "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem. Zrobili sobie przerwę, żeby wspólnie obejrzeć walkę polskiej reprezentacji.

W momencie, kiedy Szczęsny popisał się brawurową obroną rzutu karnego, wszyscy zgromadzeni przed ekranem wpadli w szał radości. Marina rzuciła się w objęcia Joanny Kurskiej i szczerze cieszyła się z sukcesu męża.

"Od rana nagrywamy spot "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem, w którym będę miała przyjemność dla Was wystąpić, ale oczywiście na czas meczu zrobiliśmy przerwę i kibicowaliśmy całym sercem. Jakie to były emocje. Jestem wzruszona. Kochanie! Jesteś wielki!" - podpisała krótki klip wideo, który zamieściła na InstaStory.