Marcin Pietrowski z Lechii Gdańsk: Lech nas przydusił [WIDEO]

pk
Tomasz Bolt/Polskapresse
Lechia Gdańsk zagrała fatalnie przeciwko Lechowi Poznań, więc nie mogło się inaczej skończyć - biało-zieloni przegrali 1:2. Marcin Pietrowski, pomocnik naszego zespołu, stwierdził, że wicemistrz Polski ich przydusił, co stworzyło problemy z organizacją gry.

W pierwszej połowie mnóstwo problemów obronie Lechii sprawił Szymon Pawłowski, który po indywidualnej akcji wyprowadził Kolejorza na prowadzenie.

- Nie powinno być tak, że Szymon tak łatwo wszedł w pole karne, ale... będziemy to analizować. Od razu po meczu nie wszystko się tak dobrze pamięta - powiedział po meczu Mateusz Bąk, bramkarz Lechii.

Poznaniacy dobrze prezentowali się w pierwszej połowie, w której przycisnęli naszą drużynę. Gdańszczanie nie potrafili stworzyć zagrożenia pod bramką Macieja Gostomskiego. W drugiej części spotkania Lechia grała już nieco lepiej, lecz nie zdołała uniknąć porażki. Bramkę, korzystając z prezentu obrony wicemistrzów Polski, zdobył Patryk Tuszyński.

- Lech nas trochę przydusił, ciężko było się zorganizować. W drugiej połowie mieliśmy swoje okazje, ale niestety nie zakończyły się one bramkami - stwierdził Marcin Pietrowski.