Manchester City 2 - 0 Paris Saint-Germain

1 1 połowa

Paris Saint-Germain

0

0 1 połowa

• Koniec! Manchester City postawił kropkę nad "i" w rewanżu z Paris Saint-Germain i zameldował się w finale Ligi Mistrzów. Dziękujemy za uwagę.

• Jeszcze kartka dla Danilo.

• Ostry faul Presnela Kimpembe i zasłużona żółta kartka.

• Sergio Aguero zmienia Fodena.

• Mitchel Bakker za Abdou Diallo.

• Schodzi Bernardo Silva. W jego miejsce na placu pojawia się Raheem Sterling.

• Gabriel Jesus zastępuje De Bruyne.

• Słupek ratuje PSG po świetnej akcji Fodena!

• A Colin Dagba za Alessandro Florenziego.

• Danilo za Paredesa.

• Ostro zrobiło się na boisku. Faul na kartkę De Bruyne.

• Niesportowe zachowanie Zinchenki i żółta kartka.

• Żółta kartka dla Marco Verrattiego.

• Już poza linią boczną Di Maria kopnął umyślnie w nogę Fernandinho i wylatuje z boiska!

• Rozpaczliwa próba strzału z dystansu Leandro Paredesa.

• Mahrez otrzymał świetnie podanie od Fodena i zdobył swoją drugą bramkę w rewanżu. Chyba już jest po meczu!

• GOOOOOOL!!! MAHREZ PO RAZ DRUGI!!

• A Julian Draxler w miejsce Herrery.

• Moise Kean w miejsce kompletnie niewidocznego Mauro Icardiego.

• Tylko pół godziny zostało PSG na odwrócenie losów meczu rewanżowego.

• Za długo czekał ze strzałem Neymar i zdołal zablokować go Zinchenko.

• Teraz Foden z dystansu i znowu górą Keylor Navas!

• Phil Foden wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak przegrał ten pojedynek. Chorągiewka jednak w górze - był spalony.

• Strzelał Di Maria, ale piłka trafiła w plecy zawodnika The Citizens.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. 45 minut dzieli Manchester City od finału Ligi Mistrzów.

• Dwa zablokowane strzały gospodarzy. Najpierw Mahreza, a za moment Bernardo Silvy.

• Zablokowana próba strzału Neymara.

• Kolejne dośrodkowanie paryżan, tym razem z lewej strony i znowu bez przełożenia na okazję.

• Niecelny strzał Herrery.

• The Citizens mają to spotkanie pod pełną kontrolą. PSG próbuje wrzutek, ale nie przynosi to żadnych rezultatów.

• Z dalszej odległości uderzał De Bruyne, ale niecelnie.

• Wyraźnie brakuje graczom PSG dokładności w decydujących fragmentach akcji.

• Ander Herrera ukarany żółtą kartką.

• Di Maria przejął piłkę, uderzył błyskawicznie w kierunku opuszczonej przez Edersona bramki. Pomylił się nieznacznie!

• Poprzeczka po uderzeniu głową Marquinhosa! Dośrodkowywał Di Maria.

• Neymar uderzał z rzutu wolnego sprzed pola karnego, lecz prosto w mur.

• PSG, by myśleć w ogóle o dogrywce, musi zdobyć dwie bramki. Trudne zadanie przez zespołem gości.

• Akcja gospodarzy zaczęła się od bramkarza. Następnie z lewej stronie do Kevina De Bruyne zagrał Zinchenko, uderzenie zostało zablokowane przez obrońcę, ale najszybciej do odbitej piłki dobiegł Mahrez!

• GOOOOOOL!!! RIYAD MAHREZ I JEST 1:0 DLA MANCHESTERU CITY!!!

• Sędzia najpierw podyktował rzut karny dla PSG za zagranie ręką Oleksandra Zinchenki, ale po analizie VAR wycofał się ze swojej decyzji!

• Najpierw strzelał Neymar, a po chwili Angel Di Maria. Obie próby jednak zablokowane.

• Po kilku faulach gospodarzy na początku inicjatywa po stronie PSG. Paryżanie rozgrywają piłkę głównie na własnej połowie.

• Początek spotkania.

• PSG w Ligue 1 ogląda plecy Lille. Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek ma o punkt mniej od lidera. Największym zmartwieniem Mauricio Pochettino jest jednak uraz łydki Kyliana Mbappe. Z powodu kontuzji as PSG opuścił ligowe starcie z Lens. Sztab medyczny robił wszystko co w jego mocy, by postawić 22-latka na nogi.

• To może być wyjątkowy tydzień dla Manchesteru City. Drużyna Pepa Guardioli w Premier League ma już 13 punktów przewagi nad "Czerwonymi Diabłami". W sobotę stanie przed szansą na przypieczętowanie mistrzowskiego tytułu.

• Po latach niepowodzeń Manchester City jest o krok od wielkiego finału Ligi Mistrzów. Na Parc des Princes "Obywatele" pokonali PSG 2:1. Wygrana nie przyszła im łatwo. Do przerwy lepsi byli paryżanie, którzy prowadzili jedną bramkę. Decydujący okazał się fragment między 64 a 71 minutą, kiedy City zadało dwa skuteczne ciosy.

• Witamy! Nadszedł czas na rewanże 1/2 finału Ligi Mistrzów. We wtorek Manchester City zmierzy się u siebie z Paris-Saint Germain. Bliżej finału w Stambule jest zespół Pepa Guardioli. Początek spotkania o godzinie 21. Relacja na żywo w GOL24.pl.