MAMA I JA Głosowanie zakończone! Zobacz, które mamy trafią...

  MAMA I JA Głosowanie zakończone! Zobacz, które mamy trafią na okładkę gazety

  DM

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  MAMA I JA Głosowanie zakończone! Zobacz, które mamy trafią na okładkę gazety
  Ja co roku z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka tworzymy wielką galerię zdjęć pomorskich mam z ich pociechami. Nasi Czytelnicy wybiorą zdjęcia, które ozdobią okładki Dziennika Bałtyckiego i naszych lokalnych tygodników. Czekają wspaniałe nagrody - m.in. wycieczka do Paryża i Disneylandu i rodzinne sesje zdjęciowe.
  MAMA I JA Głosowanie zakończone! Zobacz, które mamy trafią na okładkę gazety

  Zobacz aktualne wyniki i instrukcję głosowania

  KLIKNIJ i wybierz miasto lub powiat:

  Gdańsk/SopotGdyniaRumia
  bytowskiczłuchowskigdański
  kartuskikościerskikwidzyński
  lęborskimalborskinowodworski
  puckisławieńskistarogardzki
  sztumskitczewskiwejherowski
  KLIKNIJ i zobacz
  ranking wojewódzki  Szczęśliwa mama z dzieckiem to jeden z najpiękniejszych fotograficznych kadrów na świecie. Takie zdjęcia są wzruszające, pełne radości i uśmiechu. Dlatego tak chętnie dzielimy się nimi z innymi w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka, fotografie pomorskich mam pokażemy w naszym serwisie i wydrukujemy w gazecie.

  Ważne terminy

  • Najpiękniejsze zdjęcia mam z dziećmi zostaną wybrane osobno w Gdańsku i Sopocie, Gdyni, Rumi oraz w powiatach województwa pomorskiego.
  • W piątek, 25 maja wszystkie zdjęcia przesłane w ramach naszej akcji ukażą się w "Dzienniku Bałtyckim".
  • Głosowanie na najpiękniejsze fotografie rozpocznie się w środę, 9 maja i będzie trwać do poniedziałku, 28 maja, do godz. 21.
  • Zgłoszenia będziemy przyjmować do wtorku, 15 maja.


  Zdjęcia na okładkach i w specjalnym dodatku

  Fotografie mam z dziećmi, które w każdym z miast i powiatów zdobędą najwięcej głosów, 1 czerwca, w Dniu Dziecka, ozdobią okładki tygodników dołączanych w piątki do naszej gazety. Wewnątrz zamieścimy rozmowy z mamami i ich pociechami. Ta publikacja z pewnością będzie wyjątkową pamiątką.

  Dzień później, w sobotę, 2 czerwca zdjęcie mamy i dziecka, które zdobędzie najwięcej głosów, biorąc pod uwagę wszystkie głosowania prowadzone osobno w miastach i powiatach, ukaże się na pierwszej stronie głównego wydania "Dziennika Bałtyckiego". Tego dnia do gazety będzie także dołączony specjalny dodatek, na łamach którego ukażą się zdjęcia pozostałych laureatek z miast i powiatów.

  KLIKNIJ i zobacz galerie okładek z ubiegłorocznych edycji naszej akcji  Czekają nagrody

  Mamy i dzieci ze zdjęć, które zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie zdobędą:
  • profesjonalną, rodzinną sesję fotograficzną


  • publikację zdjęcia na okładce tygodnika oraz w dodatku do "Dziennika Bałtyckiego"
  • oprawiony w ramkę pamiątkowy egzemplarz gazety ze zdjęciem na okładce
  • zestaw kosmetyków dla mamy
  • paczkę pełną słodyczy dla dziecka

  Laureaci drugich i trzecich miejsc w każdym powiecie także otrzymają zestaw kosmetyków dla mamy i paczkę pełną słodyczy dla dziecka.

  GŁÓWNA NAGRODA - Wycieczka do Paryża i Disneylandu

  Główne nagrody w naszej akcji czekają na mamy i dzieci, które zdobędą najwięcej głosów wśród laureatów głosowań prowadzonych osobno we wszystkich miastach i powiatach. Zwycięzcy w tym wojewódzkim rankingu, poza publikacją zdjęcia na pierwszej stronie głównego wydania "Dziennika Bałtyckiego" w sobotę, 2 czerwca, otrzymają dwuosobowe zaproszenie (dla rodzica i dziecka) na bajkowy weekend w Paryżu i Disneylandzie pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych.  Czytaj więcej o wycieczce Bajkowy weekend na stronie Biura Podróży ITAKA

  Podczas wycieczki będzie można zwiedzić najważniejsze zabytki i najciekawsze miejsca Paryża, popłynąć w rejs po Sekwanie i wjechać windą na wieżę Eiffla. Najważniejszą atrakcją będzie jednak cały dzień spędzony w Disneyland Resort Paris - najbardziej znanym i najchętniej odwiedzanym parku rozrywki w Europie, gdzie spotkać można bajkowe postacie z ulubionych filmów Walta Disney'a i bez końca korzystać ze wspaniałych atrakcji.

  Nagrodą dla mamy i dziecka, którzy zdobędą najwięcej głosów na Pomorzu będzie także voucher na wyjątkowy tort urodzinowy z Pracowni Tortów Artystycznych Na Słodko  II i III miejsce w rankingu wojewódzkim
  Mamy i dzieci, które zajmą drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu laureatów z miast i powiatów otrzymają:

  Informacji o akcji udziela Sławka Kruszewska
  tel. 502 499 097 (pon.-pt. w godz. 9-16)
  e-mail: slawomira.kruszewska@polskapress.pl

  Regulamin


  Galerie

  Polecamy

  KONKURS KALENDARZOWY. Czekamy na Wasze zdjęcia!

  KONKURS KALENDARZOWY. Czekamy na Wasze zdjęcia!

  POD OSTRYM KĄTEM - rozmowy w studio!

  POD OSTRYM KĄTEM - rozmowy w studio!