Makabryczny wypadek w gminie Skaryszew! W zderzeniu czołowym samochodu osobowego i ciężarówki zginęła jedna osoba

Patryk Samborski
Patryk Samborski
W niedzielę późnym wieczorem doszło w Makowcu pod Radomiem do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. Na miejscu zginęła jedna osoba, kolejna trafiła do szpitala.

Do makabrycznego wypadku doszło na kilka minut przed północą. Jak podał nam oficer dyżurny Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Radomiu, na miejscu zginął kierowca samochodu osobowego. Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe. Strażacy potrzebowali specjalistycznego sprzętu oraz około godziny do tego, aby się dostać do ciała. Kierujący ciężarówką trafił do szpitala.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 35-letni kierujący bmw jechał w kierunku Radomia. W miejscowości Makowiec z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z pojazdem ciężarowym marki scania, którym kierował 24-latek. W wyniku zderzenia na miejscu śmierć poniósł kierowca BMW - informuje Justyna Leszczyńska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Miejsce zdarzenia zabezpieczały cztery zastępy straży pożarnej: trzy z jednostek ratowniczo-gaśniczych w Radomiu oraz ochotnicy ze Skaryszewa. Obecne były też dwie karetki oraz trzy radiowozy policji. - Funkcjonariusze wykonywali czynności z udziałem prokuratora. Wyjaśniane są okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego wypadku - dodaje Leszczyńska.

Motofakty

Czarne punkty na wakacyjnej mapie

Wideo

Dodaj ogłoszenie