0 1 połowa

Arka Gdynia

0

0 1 połowa

• Piast pokonuje Arkę 1:0! Nie ma co ukrywać, że czerwona kartka trochę ustawiła ten mecz! Goście dalej mają tylko jedno zwycięstwo na konice!

• Koniec!

• Karol Danielak ukarany żółtą kartką.

• Adam Marciniak schodzi, a wchodzi Marcus Da Silva.

• Pierwsza bardzo dobra akcja Aleksandra Jagiełły! 23 latek bardzo mocno uderzył w stronę bramki, ale zabrakło kilku centymetrów!

• Ostatnia zmiana w ekipie Piasta Gliwice. Jorge Felix schodzi, a w jego miejsce melduje się Aleksander Jagiełło.

• Piotr Parzyszek wchodzi, a schodzi Michal Papadopulos.

• Bardzo słabe dośrodkowanie Mikkela Kirkeskova

• Znakomita kontra gospodarzy! Zabrakło tylko dokłądnego podania Papadopulosa do Badii, który miał przed sobą pustą bramkę.

• Kolejna zmiana w tym meczu. Adrian Klimczak wchodzi w miejsce Luki Zarandii.

• Patryk Dziczek dochodzi do dośrodkowania, tylko że jego strzał pozostawił wiele do życzenia.

• Frederik Helstrup bardzo mocno zawinił przy stracie tego gola. Jorge Felix dograł w pole karne, gdzie obrońca Arki praktycznie obsłużył Papadopulosa. Czech musiał tylko dobić futbolówkę z najbliższej odległości.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! W końcu Michal Papadopulos znalazł sposób na pokonanie Steinborsa!

• Co w bramce wyprawia dzisiaj Pavels Steinbors! Joel Valencia minął rywala, uderzył z 16 metra, ale wyciągnięty jak struna bramkarz Arki wybija piłkę!

• Gerard Badia melduje się na murawie. Swój występ zakończył natomiast Mateusz Mak.

• Mikkel Kirkeskov huknął z dystansu, ale zabrakło sporo, aby piłka wpadła do bramki!

• Co tu się wydarzyło! Najpierw Steinbros obronił strzał głową Papadopulosa, a później jeszcze dobitkę z 3 metra! To musiał być gol!

• Karol Danielak zmienia Rafała Siemaszko.

• Joel Valencia wpadł w pole karne, tylko że jego dośrodkowanie trafia w zawodnika Arki.

• Tom Hateley został zablokowany, a mogło być bardzo groźnie po jego akcji.

• Czas na drugie 45 minut!

• Mecz układa się po myśli gospodarzy. Chociaż samo spotkanie pozostawia wiele do życzenia to teraz Piast ma 45 minut gry w przewadze. Oby po przerwie wyglądało to lepiej!

• Niecelny strzał Patryka Dziczka i sędzia kończy pierwszą część meczu!

• Za te zagranie Bohdanov wyleciał z boiska. Sytuacja bardzo kontrowersyjna...

• Andrij Bohdanow zostaje wyrzucony z boiska! Ukrainiec ogląda drugą żółtą kartkę!

• Bardzo dobre, dochodzące do bramki dośrodkowanie Janoty! Frantisek Plach miał bardzo spore problemy, lecz ostatecznie odbija futbolówkę.

• Ależ głupi błąd Jankowskiego. Papadopulos mógł ruszyć do przodu, ale bardzo źle przyjął piłkę.

• Mateusz Mak uderzył z dystansu i trafił prosto w Pavelsa Steinborsa. Dalej brakuje zagrożenia bramki.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Frantisek Plach zdołał wyłapać lecącą futbolówkę.

• Jorge Felix próbował dograć piłkę do Papadopulosa, który nie zdołał dojść do podania.

• Bardzo dobra interwencja Pavelsa Steinborsa, który ratuje swój zespół przed stratą bramki!

• Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Hateleya, tam Mateusz Mak się przewrócił po starciu z rywalem! Gwizdek sędziego milczy!

• Arka zamknęła swojego rywala na ich połowie, ale żadne z dośrodkowań nie dotarło do celu.

• Andrij Bohdanow jako pierwszy w tym meczu zostaje ukarany żółtą kartką.

• Bardzo mocne, lecz równie niecelne uderzenie Jakub Czerwińskiego.

• Mateusz Mak zdobywa bramkę po podaniu Valencii! Sędzia liniowy pokazuje jednak, że był spalony!

• Jorge Feilx uderzył z dystansu, ale zabrakło jednak kilkunastu centymetrów.

• Rafał Siemaszko niepotrzebnie fauluje rywala w ofensywie i Arka traci szansę na groźną akcję.

• Pierwsze groźna akcja Arki! Zakotłowało się pod bramką Piasta, ale ostatecznie piłka nie ląduje w bramce.

• Bartosz Frankowski dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Oba zespoły wychodzą na boisko!

• Zarówno Piast jak i Arka swoje ostatnie mecze zremisowali. Gospodarze aktualnie mają jednak 6 oczek przewagi nad swoimi rywalami.

• Witam wszystkich bardzo serdecznie! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Już za 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Piastem Gliwice a Arką Gdynia!

Dziennik Bałtycki

Aktualizacja:

©Fot. Karolina Misztal

Arka Gdynia gra dziś z Piastem w Gliwicach w meczu piłkarskiej Lotto Ekstraklasy. Początek o godzinie 18, a w naszym serwisie relacja na żywo z tego spotkania.

FIFA planuje znacząco zredukować liczbę piłkarzy, którzy mogą zostać wypożyczeni