Liverpool wrócił na zwycięski szlak. Salah i Mane na ratunek [WIDEO]

fb
AP/Associated Press/East News
PIŁKA NOŻNA. W sobotnie popołudnie Liverpool pokonał Bournemouth 2:1 w meczu 29. kolejki angielskiej Premier League. Zespół Jurgena Kloppa wrócił na zwycięski szlak po dwóch porażkach z rzędu.

Trzy porażki w ostatnich czterech meczach - forma Liverpoolu drastycznie spadła w ostatnich tygodniach. Mimo takich wyników, The Reds wciąż mogą spać spokojnie na czele ligowej tabeli - tylko jedna z tych porażek była bowiem w Premier League.

Sobotnie starcie z Bournemouth nie zwiastowała poprawy. Już w 9. minucie Callum Wilson wykorzystał podanie Jeffersona Lermy i dał gościom prowadzenie.

The Reds nie musieli czekać długo na wyrównanie. W 25. minucie gola strzelił Mohamed Salah, a w 33. minucie do 2:1 doprowadził Sadio Mane.

W drugiej połowie żadna z ekip nie była w stanie strzelić bramki. Bournemouth miało kilka okazji do wyrównania, ale najpierw Wilson nie trafił do pustej bramki, a następnie Liverpool uratował James Milner, wybijając piłkę z linii bramkowej.