Lekarstwo na raka: Izraelska firma w ciągu roku ma zaprezentować skuteczny środek na raka. Przełom w leczeniu nowotworów?

  • Nowa Trybuna Opolska

TK

Lekarstwo na raka to coś, na co czeka cały świat. Czy w końcu możemy liczyć na przełom i skuteczne rozwiązanie w leczeniu nowotworów? Jak informuje "Rzeczpospolita", izraelska firma Accelerated Evolution Biotechnologies Ltd. pracuje nad terapią, która ma być kompletnym lekarstwem na raka. Terapia nosi nazwę MuTaTo i określić ją można mianem antybiotyku przeciwnowotworowego.
Lekarstwo na raka: Izraelska firma w ciągu rogu zaprezentuje kompletny środek na raka? To nowy rozdział w leczeniu nowotworów?

Lekarstwo na raka - MuTaTo od izraelskiej firmy AEBi

Lekarstwo na raka jest wyczekiwane przez wielu chorych. Jak wynika z danych Międzynarodowej Agencji ds. Badań nad Nowotworami:

  • co roku diagnozuje się 18,1 mln nowych zachorowań na raka,
  • jeden na sześć zgonów na świecie to przyczyna choroby nowotworowej,
  • rak to druga najczęstsza przyczyna śmierci.

Jak informuje "Rzeczpospolita", w ciągu roku ma zostać zaprezentowane uniwersalne lekarstwo na raka nad którym pracuje izraelska firma Accelerated Evolution Biotechnologies Ltd.

Nasze lekarstwo na raka będzie skuteczne od pierwszego dnia, terapia będzie trwać kilka tygodni i nie będzie mieć efektów ubocznych, lub będą one bardzo niskie. Będzie też znacznie tańsza niż inne terapie dostępne na rynku - mówi Dan Aridor z firmy AEBi.

Terapia od izraelskiej firmy nazwana została MuTaTo (multi-target toxin) i określić można ją mianem antybiotyku przeciwnowotworowego. Terapia wykorzystuje techniki ekspozycji peptydów na powierzchni kapsydu zrekombinowanego bakteriofaga - pisze portal kopalniawiedzy.pl. Wspomniane techniki otrzymały w 2018 Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii.

To wcale nie musi być grypa! Te same objawy, różne choroby. ...

Czym jest MuTaTo - nowe lekarstwo na nowotwory?

MuTaTo korzysta z kombinacji wielu peptydów oraz z silnej toksyny, która ma unicestwać komórki rakowe. Doktor Ilan Morad z firmy AEBi mówi, że nowoczesne rozwiązanie nie będzie podatne na mutacje.

Ponadto lekarstwo na raka ma radzić sobie z guzami nowotworowymi. Technika leczenia ma być dobierana indywidualnie adekwatnie do historii choroby każdego pacjenta.

Firma przeprowadziła już m. in. badania wstępne na myszach. W planach są testy kliniczne. Czy gotowa terapia okaże się przełomowa w leczeniu nowotworów? Czas pokaże.

Źródło: Rzeczpospolita.pl / kopalniawiedzy.pl.

Odra, ospa, polio...Co wiesz o chorobach zakaźnych? Ta wiedza jest ci niezbędna! TEST

Wideo

polecane: Flesz - Asteroida zabójca

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

18.03.2019, 16:41

Tutaj izraelska ale podobno w polsce niedawno było dość duże odkrycie, o którym mało się mówi. Związek lunazyna podobno może się okazać przełomowym .

01.02.2019, 23:16

Jesteś idiotą

01.02.2019, 13:25

TYLE LUDZI UMIERA..... NIECH JAK NAJSZYBCIEJ WDRAZAJA DO LECZENIA.

01.02.2019, 11:14

Niech Bóg błogosławi Izraelowi!

01.02.2019, 11:04

Kaczynski ten ohydny PISowski katolicki kartofel pokazal na tasmach swoje prawdziwe oblicze. Jest zlodziejem takim jak jego kolega Rydzyk z sekty katolicko- pedofilskiej. Kaczynski chce ukrasc teren pod budowe wiezowcy w stolicy. Moze Patryk (Byle)Jaki z komisji reprywatyzacyjnej sie tym zainteresuje haha. Przed wyborami wyjdzie wiecej tasm z nagaraniami kaczora, rydzyka i innych z kleru oraz z PIS. Pan Misiewicz kochanek Macierewicza juz siedzi. Po wyborach pojdzie siedziec reszta liderow PIS i ich ukochani biskupi.

31.01.2019, 23:51

A ile można stracić ? A ile to będzie kosztować, tatełe ??

31.01.2019, 21:44

Jeśli ten lek się sprawdzi czeka nas fala bankructw firm farmaceutycznych .
Milion samobójstw ich akcjonariuszy . Dlatego to nie wypali . Niewypał ...

31.01.2019, 19:49

Jestem najlepszym przykładem tego, że naturalne leczenie powinno asystować leczeniu u lekarzy. Miałem przerzuty w raku nerki do kości krzyżowej, śledziony i wątroby, oraz jedno małe ognisko w mózgu. Rodzina prosiła abym poddał się chemioterapii więc się poddałem ale nie okazała się skuteczna. Zdecydowałem się szukać alternatyw i zdecydowałem się na stosowanie olejków z CBD Metodę stosowałem 3 miesiące czyli 20 kropli dziennie i wykonałem badanie PET i zniknęły wszystkie przerzuty oprócz jednego w śledzionie. Ten ostatni przerzuty zniknął po 2 miesiacach razie stosowania CBD. Stosowałem zarówno chemioterapie i metodę naturalną. Nie wiem co było ważniejsze, ale skoro po chemioterapii nic dobrego się nie stało, wydaje mi się, że i bez niej metoda olej CBD wyleczyła mojego raka. Dziwne, że w szpitalach przypisuje się tylko i wyłącznie leki i promieniowanie. olej CBD 5 % essenz który stosowałem kupowałem online ze strony www.konopiafarmacja.pl

31.01.2019, 19:09

Co to znaczy tania?

31.01.2019, 18:40

czyli gdy umrę, to mogę dostać nowotworu?
takie rzeczy tylko na "wrocławskiej"

31.01.2019, 16:53

Gdzie są teraz obrońcy myszy?

31.01.2019, 15:30

To jest wątek dotyczący artykułu Lekarstwo na raka: Izraelska firma w ciągu roku ma zaprezentować skuteczny środek na raka. Przełom w leczeniu nowotworów? [31.01.2019]