Lechia II czy Bytovia?

Drużyny rezerw Lechii i Bytovii zagrają w finale Pucharu Polski na szczeblu regionalnym.

Zwycięzca dwumeczu wystąpi w ogólnopolskich rozgrywkach pucharowych
W meczach półfnałowych emocji nie brakowało. Bytovia pokonała przed własną publicznością Wierzycę Pelplin 1:0 (1:0). Zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił Krystian Stanios w 32. minucie spotkania. Wynik można uznać za niespodziankę, bo to Wierzyca w tym sezonie była wyżej notowana. W kolejnych rozgrywkach, już po reformie, obie drużyny rywalizować będą w tej samej klasie rozgrywkowej.

W drugiem półfinale rezerwy Lechii grały w Słupsku z Gryfem. Już w 5. minucie bramkę dla biało-zielonych strzelił Tomasz Bobrowski, a kwadrans przed końcem spotkania wyrównał Paweł Kryszałowicz. Zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne, a w nich Lechia II wygrała 5:3.

O zwycięstwie w Pucharze Polski zadecydują dwa spotkania pomiędzy Bytovią i rezerwami Lechii. Pierwszy mecz w środę, a rewanż w sobotę.