Lechia Gdańsk przegrała z Ruchem Chorzów

red.
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1:0 - biało-zieloni przegrali w Chorzowie. Bramkę w 44 min. zdobył Andrzej Niedzielan.

RELACJA Z MECZU

Ruch Chorzów wygrał z Lechią Gdańsk 1:0, po raz kolejny nie dając sobie strzelić gola.

Choć Lechia grała przez niemal całą pierwszą połowę dużo lepiej niż w Bytomiu gospodarze w samej końcówce zadali cios. W ciągu kilku minut Ruch stworzył kilka groźnych sytuacji i wreszcie Andrzej Niedzielan wyprowadził Chorzowian na prowadzenie.

Dwa tygodnie temu Lechistom udało się wyrównać w meczu z innymi śląskim klubem - Polonią Bytom, I choć okoliczności spotkania z Ruchem były podobne, piłkarze Tomasza Kafarskiego nie przywiozą tym razem punktów do Gdańska. Co więcej w drugiej powinni cieszyć się, że w drugiej części gry nie stracili drugiej bramki.