Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0:0 (GALERIA)

W meczu piłkarskiej ekstraklasy Lechia Gdańsk zremisowała z Lechem Poznań 0:0. Lechia: Pawłowski - Janicki, Kożans, Vućko, Andriuskevicius - Surma - Pietrowski (64 Bąk), Nowak (83 Tadić), Hajrapetjan - Traore (89 Dawidowski), Benson Lech: Burić - Wojtkowiak, Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez - Injac - Stilić (80 Wilk), Murawski, Możdżeń (57 Drygas), Kriwiec (70 Tonew) - Rudnevs

90+4 min. - koniec meczu! Lechia - Lech 0:0!

90+2 min. - żółta kartka dla Dawidowskiego

90+1 min. - dobra szansa Tadicia, który strzelił obok bramki

89 min. - zmiana w Lechii: za Traore wszedł Dawidowski

88 min. - druga żółta i czerwona kartka dla Injaca. Lech gra w osłabieniu

87 min. - kibice Lechii wywiesili transparent z przekreślonym wizerunkiem Kafarskiego. Był na nim napis: "Lechia to my, przecz z Kafarem" oraz skandowanie - temu panu dziękujemy

86 min. - żółta kartka dla Traore za faul na Wilku

85 min. - kapitalna interwencja Pawłowskiego po strzale Tonewa

84 min. - po błędzie Pawłowskiego strzelał Wilk i Lechię przed utratą gola uratowała poprzeczka

83 min. - zmiana w Lechii: za Nowaka wszedł Tadić

82 min. - po strzale głową Kamińskiego piłkę złapał Pawłowski

80 min. - zmiana w Lechu: za Stilicia wszedł Wilk

78 min. - strzał Tonewa obronił Pawłowski

71 min. - na boisku leżą Surma i Drygas, po zderzeniu głowami. Obaj wstali i kontynuują grę

70 min. - bardzo dobra szansa Rudnevsa, ale strzelił obok gdańskiej bramki

70 min. - zmiana w Lechu: za Kriwca wszedł Tonew

64 min. - zmiana w Lechii: za Pietrowskiego wszedł Bąk

63 min. - żółta kartka dla Janickiego za faul na Stiliciu

58 min. - Traore sam na sam z Buriciem, ale kiedy próbował mijać bramkarza Lecha, ten wygarnął mu piłkę

57 min. - zmiana w Lechu: za Możdżenia wszedł Drygas

56 min. - ostry strzał Stilicia i bardzo dobra interwencja Pawłowskiego

48 min. - po strzale Murawskiego piłkę złapał Pawłowski. To pierwszy celny strzał Lecha w tym spotkaniu

46 min. - początek drugiej połowy meczu

45 6 min. - koniec pierwszej połowy meczu. Lechia - Lech 0:0!

44 min. - błąd Andriuskeviciusa, który klatką piersiową próbował zagrać do Pawłowskiego i omal gola strzelił Wojtkowiak

38 min. - niecelny strzał Rudnevsa

31 min. - po pięciu minutach sytuacja awaryjna została zażegnana i mecz został wznowiony

30 min. - wciąż trwa przerwa w grze, a woda leje się na płytę boiska

26 min. - na boisku gdańskiej PGE Areny włączyły się spryskiwacze. Czyżby dla ochłody piłkarzy?

25 min. - z rzutu wolnego dośrodkował Hajrapetjan, a głową strzelał Traore, ale prosto w ręce Buricia

24 min. - żółta kartka dla Injaca po faulu na Nowaku

23 min. - ależ szczęście Lechii! Rudnevs z dziecinną łatwością minął Kożansa i znalazł się sam na sam z Pawłowski, ale po strzale Łotysza biało-zielonych uratował słupek

19 min. - znowu sprzed pola karnego strzelał Traore i znowu piłkę złapał Burić

18 min. - po podaniu Hajrapetjana na lewe skrzydło, piłkę w pole karne dośrodkował Andriuskevicius, a wchodzącemu wślizgiem Traore niewiele zabrakło, aby sięgnąć futbolówkę

12 min. - Janicki nie utrzymał linii spalonego i w dobrej sytuacji znalazł się Rudnevs, ale w ostatniej chwili dobrym wślizgiem popisał się Kożans

6 min. - kolejny mocny strzał Traore, a tym razem Burić odbił piłkę przed siebie, a sytuację wyjaśnili obrońcy Lecha

1 min. - pierwszy celny strzał. Po uderzeniu z dystansu Traore piłkę złapał Burić