Terminarz Lotto Ekstraklasy
31 kolejka
20 kwietnia (sobota):
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, godz. 15:30
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin, godz. 15:30
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań, godz. 18:00
Legia Warszawa - Cracovia, godz. 20:30
22 kwietnia (poniedziałek):
Wisła Kraków - Wisła Płock, godz. 15:30
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec, godz. 15:30
Korona Kielce - Śląsk Wrocław, godz. 18:00
Górnik Zabrze - Arka Gdynia, godz. 18:00
32 kolejka - 23-25 kwietnia (wtorek-czwartek)
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk - 24 kwietnia, 18:00
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin - 23 kwietnia, 18:00
Lech Poznań - Legia Warszawa - 24 kwietnia, 20:30
Cracovia - Jagiellonia Białystok - 23 kwietnia, 20:30
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków - 25 kwietnia, 20:30
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze - 25 kwietnia, 20:30
Wisła Płock - Korona Kielce - 25 kwietnia, 18:00
Arka Gdynia - Miedź Legnica - 25 kwietnia, 18:00
33 kolejka - 26-29 kwietnia (piątek-poniedziałek)
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa - 27 kwietnia, 20:30
Piast Gliwice - Cracovia - 26 kwietnia, 20:30
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok - 26 kwietnia, 18:00
Pogoń Szczecin - Lech Poznań - 27 kwietnia, 18:00
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - 28 kwietnia, 18:00
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - 29 kwietnia, 18:00
Korona Kielce - Arka Gdynia - 28 kwietnia, 15:30
Miedź Legnica - Wisła Płock - 28 kwietnia, 13:00
34 kolejka - 3-6 maja (piątek-poniedziałek)
Cracovia - Lechia Gdańsk - 5 maja, 18:00
Legia Warszawa - Piast Gliwice - 4 maja, 20:30
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin - 6 maja, 18:00
Lech Poznań - Zagłębie Lubin - 4 maja, 18:00
Górnik Zabrze - Wisła Kraków - 3 maja, 20:30
Korona Kielce - Miedź Legnica - 4 maja, 15:30
Wisła Płock - Arka Gdynia - 3 maja, 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław - 5 maja, 15:30
35 kolejka - 10-12 maja (piątek-niedziela)
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin - 12 maja, 18:00
Cracovia - Lech Poznań - 11 maja, 20:30
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin - 12 maja, 15:30
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok - 12 maja, 13:00
Wisła Kraków - Korona Kielce - 10 maja, 20:30
Miedź Legnica - Górnik Zabrze - 11 maja, 18:00
Śląsk Wrocław - Wisła Płock - 11 maja, 15:30
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec - 10 maja, 18:00
36 kolejka - 13-15 maja (poniedziałek-środa)
Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 15 maja, 20:30
Zagłębie Lubin - Cracovia - 15 maja, 20:30
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa - 15 maja, 20:30
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice - 15 maja, 20:30
Arka Gdynia - Wisła Kraków - 13 maja, 18:00
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław - 14 maja, 20:30
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce - 14 maja, 20:30
Górnik Zabrze - Wisła Płock - 14 maja, 20:30
37 kolejka - 18-19 maja (sobota-niedziela)
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok - 19 maja, 18:00
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin - 19 maja, 18:00
Piast Gliwice - Lech Poznań - 19 maja, 18:00
Cracovia - Pogoń Szczecin - 19 maja, 18:00
Wisła Kraków - Miedź Legnica - 18 maja, 15:30
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia - 18 maja, 15:30
Korona Kielce - Górnik Zabrze - 18 maja, 15:30
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec - 18 maja, 15:30
Ekstraklasa SA poinformowała też, które mecze będą transmitowane w TVP
31 kolejka
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice - 20 kwietnia, 15:30
32 kolejka
Cracovia - Jagiellonia Białystok - 23 kwietnia, 20:30
33 kolejka
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa - 27 kwietnia, 20:30
34 kolejka
Legia Warszawa - Piast Gliwice - 4 maja, 20:30
35 kolejka
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin - 12 maja, 18:00
36 kolejka
Lech Poznań - Lechia Gdańsk - 15 maja, 20:30
Artur Sobiech po meczu Lechia Gdańsk - Lech Poznań: Nie liczyłem minut bez gola, dobrze się przełamać
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?