Lechia Gdańsk - Górnika Zabrze 5 :1

Redakcja
Mikołaj Suchan
Lechia - Górnik po raz drugi w tym tygodniu. O ligowe punkty grają przy Traugutta

Po raz drugi w ciągu ostatnich pięciu dni piłkarze Lechii Gdańsk mają okazję zagrać z Górnikiem Zabrze. We wtorek oba zespoły rywalizowały w 1/16 finału Pucharu Polski.

W meczu Pucharu Polski Lechia wygrała z Górnikiem 2:0, awansując tym samym do 1/8 finału.

W 17 minucie gol dla Lechii Gdańsk strzelił Traore. W 27 minucie meczu punkt dla Górnika Zabrze zdobył Wodecki, a w 32 dla Lechii Bajić. W II połowie pierwszego gola w 61 minucie strzelił Buzała. w 76 minucie Traore strzelił kolejnego gola dla Lechii, a 4 minuty później Sazankow.