Kwidzyn - tu się żyje! Sylwia Kępa codziennie dojeżdża z Tczewa do Kwidzyna: "Od kiedy jest most, jest bliżej niż się wydaje"

Akcja specjalna Kwidzyn - tu się żyje

Wideo

Zobacz galerię (4 zdjęcia)
- Codziennie dojeżdżam do Kwidzyna z Tczewa. I w sumie lubię to. W samochodzie mam czas uporządkować myśli czy zaplanować dzień. Od kiedy jest most, jest bliżej niż się wydaje – mówi Sylwia Kępa, Plant Lean Six Sigma Manager w kwidzyńskiej firmie Jabil Poland. Oto kolejny odcinek cyklu "Kwidzyn - tu się żyje!".

- W Jabilu odpowiadam za to, żebyśmy wszystko, co robimy, robili coraz lepiej. Czyli dbam o optymalizację działania firmy. Uwielbiam moją pracę – dodaje bohaterka materiału. – Ludzie dziwią mi się, dlaczego dojeżdżam taki kawał do pracy. A ja zdecydowałam się na to, ponieważ dostrzegłam tutaj potencjał rozwoju.

pierwszy odcinek

Kwidzyn - tu się żyje!

Jak żyje się w Kwidzynie i okolicach? Jakie szanse daje to miasto i jak można tu spędzać czas? Pokazujemy historie ludzi, którzy pracują w różnych miejscach, prowadzą własną działalność, mają różne hobby i inaczej spędzają wolny czas. Co ich łączy? Mieszkają i pracują w Kwidzynie.

Co piątek w samo południe na Facebooku i w serwisach kwidzyn.naszemiasto.pl oraz dziennikbaltycki.pl pojawiać się będą kolejne odcinki cyklu. Zapraszamy razem z Kwidzyńskim Centrum Kultury oraz firmami Jabil Poland i Lacroix Electronics do wspólnego odkrywania Kwidzyna.
kwidzyn tu sie zyje

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie