reklama

KSW 51 NA ŻYWO. Wyniki walk 9.11.2019. Mariusz Pudzianowski, Erko Jun, Borys Mańkowski i Vaso Bakočević w hali Arena Zagreb. RELACJA Z GALI

Rafał Rusiecki
Rafał Rusiecki
Zaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (12 zdjęć)
KSW 51 na żywo - wyniki walk online. Sobota, 9 listopada 2019 roku w hali Arena Zagreb upłynęła pod znakiem wielkich emocji. Organizatorzy zdecydowali się postawić na show z udziałem zawodników MMA z różnych bałkańskich krajów. Nie zabrakło oczywiście Polaków - w dziesięciu walkach zaprezentowało się łącznie siedmiu naszych rodaków. Wśród nich największe oczekiwania związane były z występami Mariusza Pudzianowskiego i Borysa Mańkowskiego. KSW 51 wyniki walki. KSW 51 RELACJA NA ŻYWO tylko u nas.

KSW 51 Zagrzeb - RELACJA z gali poniżej. Przeczytaj, jak przebiegały walki!

KSW 51 Zagrzeb - karta walk, WYNIKI ONLINE

  • Mariusz Pudzianowski - Erko Jun: Pudzianowski przez TKO w II rundzie
  • Borys Mańkowski - Vaso Bakočević: Mańkowski przez duszenie w I rundzie
  • Antun Račić - Damian Stasiak: Račić wygrał decyzją sędziów 2:0
  • Filip Pejić - Daniel Torres: Torres wygrał jednogłośną decyzją sędziów
  • Ante Delija - Oli Thompson: Delija przez TKO w II rundzie
  • Aleksandar Ilić - Cezary Kęsik: Kęsik przez duszenie w II rundzie
  • Ivan Erslan - Darwin Rodriguez: Erslan przez KO w I rundzie
  • Roman Szymański - Miloš Janičić: Szymański wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
  • Krystian Kaszubowski - Ivica Truscek: Kaszubowski wygrał decyzją 2:1
  • Sebastian Przybysz - Lemmy Krušič: Przybysz wygrał jednogłośną decyzją sędziów

KSW 51. Mariusz Pudzianowski tanio skóry nie sprzedał. Mimo ...

KSW 51 Zagrzeb

21. walka w karierze MMA "Pudziana". W drugiej rundzie nie dał szans młodszemu o 13 lat Bośniakowi.- Młodego wilka nie można lekceważyć. Erko postawił wszystko na jedną kartę. Ja się nie dziwię. Nie jestem jakimś orłem MMA, ale doświadczonym dziadkiem. Dokładnie wiedziałem, że rzuci się. Sam tak robiłem. Ja też się kładłem z Jamesem Thompsonem. Zgubiłem sporo z mojego mięcha i potrafiłem schować się za podwójną gardą. Nie myślę o przyszłości. Zostawiam pole młodszym. Może jeszcze się pojawię, raz, dwa. Zaczynam myśleć rozsądnie. Poza sportem też jest drugie życie - powiedział Mariusz Pudzianowski.

KSW 51: godz. 23.55

"Pudzian" źle wszedł w drugą rundę. Dostał kilka ciosów bokserskich. Zamroczyło go. Musiał się ratować, ale dopadł Juna znowu. Usiadł na niego. Zaczął go okładać pięściami. I wygrał! Mariusz Pudzianowski wygrał przez techniczny knock-out!

KSW 51: godz. 23.50

Erko Jun znalazł się w tarapatach. Początek miał obiecujący. Imponował energią i kopnięciami z dystansu. Mariusz Pudzianowski zdołał go jednak dopaść. Przygwoździł go całym ciężarem ciała. Zaczął się dobierać do Bośniaka. Utrzymywał ręce, a przede wszystkim łokcie na twarzy rywala. Próbował go okładać, ale Jun wytrzymał ten napór i uratował go gong. Zaraz druga runda.

KSW 51: godz. 23.45

Zaczęli. 14 kg jest na korzyść "Pudziana". Na niekorzyść Polaka jest 13 lat różnicy.

KSW 51: godz. 23.40

Czekamy na początek walki wieczoru w Arenie Zagrzeb. Erko Jun już jest w klatce. Niedługo pojawi się w niej także Mariusz Pudzianowski.

KSW 51: 23.35

Trzeba przyznać, że Polacy trzymają poziom podczas gali w Zagrzebiu. Do tej pory jedynie Damianowi Stasiakowi nie udało się znaleźć sposobu na rywala. Czekamy na walkę wieczoru. Niedługo długo wyczekiwane starcie. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Erko Junem. To może być szybka, efektowna walka. Popularny "Pudzian" w MMA to już marka. Jun nie jest jednak na straconej pozycji.

KSW 51:godz. 23.28

- Mało kto mnie rozumie, ale słyszę Polaków tutaj. Dziękuję, że jesteście ze mną. Wizualizowałem sobie od wielu miesięcy, że wychodzę tutaj. Myślałem, że będą buczeć, ale była cisza. Najlepsza moja forma życiowa jest teraz. Schodzę do 70 kg. To się inaczej skończyć nie mogło. Musiałem poddać. Lepiej nie oddawać decyzji sędziom - powiedział Borys Mańkowski w klatce.

KSW 51: Godz. 23.25

Borys Mańkowski wygrał! Skuteczna gilotyna Polaka! Znakomita akcja! Vaso musiał odklepać, bo już nie miał tchu! Brawo, brawo, brawo! W końcu Polak zwyciężył w MMA. Potrzebował tego.

KSW 51: Godz. 23.20

Borys Mańkowski (Czerwony Smok Poznań) i "Psychopata" zaczęli. Czuć, że publiczność czeka. Widzowie ożyli.

KSW 51: godz. 23.10

Za chwilę dziewiąta walka gali w Arenie Zagrzeb. To może być najlepsza walka wieczoru. W klatce zmierzą się "Damian Tasmański" i "Psychopata", czyli Borys Mańkowski i Vaso Bakočević. - W szkole znęcałem się nad okularnikami, więc dostaniesz ode mnie - mówił przed tym starciem Czarnogórzec.

KSW 51: godz. 23.00

Koniec tej wyniszczającej walki! Na punkty wygrał Antun Račić. Tutaj nie było porwania tłumów. Tutaj była niezwykle konsekwentna taktyka. Stasiak próbował jeszcze swoich szans w końcówce piątej rundy. Račić wygrał piątą walkę z czwartym z kolei Polakiem i zgarnął pas mistrzowski KSW.

- Jestem bardzo szczęśliwy i w przyszłości będę bronił tego pasa - powiedział Antun Račić, nowy mistrz KSW w kategorii koguciej.

KSW 51: godz. 22.53

Račić wykazał się wielkim hartem ducha. Stasiak w ferworze walki uderzył kolanem Chorwata, ale było to w parterze. Antun ma złamany nos, opatrzył go lekarz. Zdecydował się jednak walczyć dalej. Stasiak został ukarany odjętym punktem, ale też odetchnął z ulgą. To jest długa, wyniszczająca walka.

KSW 51: godz. 22.50

Trzecia runda wyraźnie dla Antuna Račicia. Obaj zawodnicy wkładają w tę walkę dużo. Głównie próbują technik zapaśniczych. Damian Stasiak w końcówce tej części był w olbrzymich tarapatach. Cudem udało mu się wywinąć z podduszania. Zaczyna się czwarta runda!

KSW 51: godz. 22.40

To może być walka, która będzie na dystansie 5 rund. Zawodnicy stosują różne techniki, ale sporo jest walki w parterze. Na razie wszelkie próby dźwigni kończą się bez rezultatu.

KSW 51: godz. 22.25

- Jestem ostatnią deską polskiego MMA w kategorii koguciej. Postaram się przywieźć pas do Polski - deklaruje Damian Stasiak. Polak zmierzy się niebawem z Chorwatem Atunem Račiciem.

KSW 51: godz. 22.20

Daniel Torres spisał się w walce, która trwała pełne trzy rundy. W drugiej Pejić dopuścił się brzydkiego faulu, kiedy to w parterze kopnął w twarz Brazylijczyka. Chorwat długo był pasywny. Walka otworzyła się dopiero w ostatniej minucie. Obaj zawodnicy nie oszczędzali się wówczas. Postawili na wyniszczający boks, zupełnie rezygnując z obrony i gard. Brazylijczyk wygrał jednogłośną decyzją sędziów, co nie było dla nikogo zaskoczeniem.

KSW 51: 22.08

Torres bardzo mocno obijał łydki i tułów rywala. Znakomicie Brazylijczyk ustawił sobie zawodnika z Chorwacji. „Nitro” nie miał zbyt wielu atutów, wciąż nie był pewny i skupił się na defensywie.

KSW 51: godz. 22.00

Emocje rosną. Za chwilę siódma walka gali KSW 51 w Zagrzebiu. 27-letni Chorwat Filip Pejić kontra 25-letni Brazylijczyk Daniel Torres.

KSW 51: 21.48

Koniec, koniec, koniec! Ante Delija wygrywa przez knock-out. Posłał serię potężnych ciosów na głowę leżącego Anglika i musiał interweniować sędzia, bo mogło się skończyć to jeszcze gorzej.

KSW 51: godz. 21.45

Ależ Thompson jest w tarapatach. To była runda z wyraźnym wskazaniem Chorwata. Delija dopadł Anglika, rozbił mu już lewy łuk brwiowy, próbował duszenia. Anglik na razie nie ma żadnych szans.

KSW 51: 21.40

A teraz w klatce Chorwat Ante Delija oraz Anglik Oli Thompson. Ten drugi zastąpił dwa dni temu Denisa Stojnicia.

KSW 51: godz. 21.30

Konsekwentnie Cezary Kęsik powalał na deski rywala i podduszał i obijał twarz. Używał pięści, używał łokci. Ilić czuł to coraz mocniej. Wygrał w końcu! Dopiął swego! Przydusił Serba, który nie miał jak wyjść z potrzasku! Sędzia musiał przerwać walkę w drugiej rundzie.

- Zrobiłem to, co trener powiedział. Wymyślił taktykę, a ja ją zrealizowałem w 100 procentach. W stójce go trafiałem. W parterze deklasację zrobiłem. Dziękuję moim kibicom z rodzinnych Puław - powiedział "Lubelski czołg".

KSW 51: 21.24

Kęsik prezentuje się dobrze. Jest aktywny. Sprowadził Serba do parteru, gdzie posłał ku kilka uderzeń pięścią w twarz. Ilić umiejętnie się jednak wylątuje z tarapatów. Za chwilę druga runda w kategorii średniej.

KSW 51: 21.13

Za chwilę w oktagonie pojawi się kolejny Polak! Serbski "Joker" kontra "Lubelski czołg" - Aleksandar Ilić vs. Cezary Kęsik. Liczymy, że Kęsik podtrzyma dobrą serię biało-czerwonych!

KSW 51: 21.06

Szybko i efektownie z KSW przywitał się Ivan Erslan! Hiszpan dał się zaskoczyć. Potężne kopnięcie i seria ciosów w parterze dała Erslanowi zwycięstwo! Chorwat porwał swoją publiczność w hali Arena Zagreb i po ponad minucie zakończył walkę! Brawo!

KSW 51: 21.05

Do klatki zmierzają Chorwat 27-letni Ivan Erslan oraz 26-letni Hiszpan Darwin Rodriguez. Czy znów zobaczymy walkę w pełnym wymiarze trzech rund? To czwarte starcie gali KSW 51 w Arenie Zagrzeb.

KSW 51: 20.55

Roman Szymański wygrywa po jednogłośnej decyzji sędziów! To było 15 minut dobrej walki. Wiele w niej było. Obaj zawodnicy krwawią. Obaj są potwornie zmęczeni. Szybkość i umiejętności były po stronie 26-letniego Szymańskiego. Z czasem wszystko to zaczęło jednak tracić na znaczeniu, bo cięższy 22-letni Czarnogórzec był nieustępliwy i pokazał niesamowity charakter.

KSW 51: godz. 20.50

Roman Szymański i Miloš Janičić toczą zacięty bój! To walka głównie bokserska. Polak, reprezentujący Poznańską Akademię Linke Gold Team, miał znakomite otwarcie. Trafiał Czarnogórca i trafiał, aż w końcówce 5-minutowego starcia dopadł rywala i posypał się grad mocnych ciosów. Tylko gong uratował Janičicia. Czarnogórzec pokazuje jednak, że jest twardzielem i w kolejnych rundach był coraz groźniejszy.

KSW 51: godz. 20.25

Publiczności zaprezentowali się wszyscy zawodnicy, którzy wystąpią w karcie głównej dzisiejszej gali. Na końcu, na specjalnym podnośniku, pojawił się gwiazdor, najsilniejszy człowiek globu - Mariusz Pudzianowski. Czekamy na trzecią walkę w Zagrzebiu - Roman Szymański vs. Czarnogórec Miloš Janičić.

KSW 51: godz. 20.15

Krystian Kaszubowski, kolejny zawodnik z Mighty Bulls Gdynia, miał niezwykle trudną przeprawę z Chorwatem. Ivica Truscek podjął się walki w sobotę, po tym, jak Aleksandar Rakas uszkodził sobie torebkę stawową w kostce, kiedy tuż po ceremonii ważenia pociągnął go pies i tak niefortunnie upadł. Polak przygotowywał się do zupełnie innego rywala, a Truscek pokazał, że jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem. Kaszubowski miał długie chwile przestojów, nie mógł znaleźć sposobu na Chorwata. Wygrał ostatecznie decyzją sędziów 2:1 (29:28, 28:29, 29:28). Nie spodobało się to publiczności, która swoją dezaprobatę wyraziła gwizdami.

KSW 51: godz. 19.55

Za chwilę rozpocznie się druga walka, a w niej Krystian Kaszubowski zmierzy się z rywalem, którego poznał dopiero dzisiaj - Ivica Truscek.

KSW 51: godz. 19.45

Sebastian Przybysz, zawodnik Mighty Bulls Gdynia, wygrywa jednogłośną decyzją sędziów. To była walka rozłożona na trzy rundy. W pierwszej przeważał Polak. 26-latek z Gdańska Wrzeszcza rozpoczął podbrudkowymi, które zachwiały Słoweńcem. Później próbował duszenia, ale sztuka ta się nie udała. Druga runda była lepsza w wykonaniu Krušicia, który odzyskał rezon i próbował swoich szans. Trzecią Przybysz zaczął pięknie. Trafił mocno rywala, którego zamroczyło. Poprawił dwoma kolanami. O wyniku musieli jednak zadecydować sędziowie, którzy wskazali 29:28, 30:27 i 30:26 dla Przybysza.

KSW 51: godz. 19.25

W pierwszej walce gali KSW 51 zmierzą się Polak Sebastian Przybysz i Słoweniec Lemmy Krušič.

KSW 51: godz. 19.10

Hala Arena Zagreb wyprzedana! To wielki sukces polskiej federacji KSW. W sobotni wieczór 10 walk oglądać będzie 11 tysięcy widzów, w przeważającej większości Chorwatów. Polskich kibiców ma być ok. 500.

- Liczyliśmy na 10 tysięcy, a te 11 tysięcy cieszy nas jeszcze bardziej. Sprzedaliśmy więcej niż UFC, niż Glory. Czujemy, że jednoczymy te kraje. Nie chcieliśmy grać na przedwojennych, nieciekawych elementach. Jednoczymy całe Bałkany, a to pozytywny akcent, który nas jeszcze bardziej cieszy - mówi Martin Lewandowski, jeden z założycieli federacji KSW.

- To tak naprawdę pierwsza gala za granicą. W Anglii i Irlandii przynajmniej 50 procent publiczności stanowili Polacy. Tutaj w większości są Chorwaci. W przyszłości myślimy cały czas o Skandynawii. Cały czas nowelizują się prawo dotyczące MMA w Europue. Myślimy o Czechach, myślimy o Niemcach. Analizujemy pewne kwestie. Musimy utrzymać rytmikę powrotów do Wielkiej Brytanii i Chorwacji. W ciągu dwóch lat cztery gale w Polsce i cztery za granicą są możliwe do pogodzenia - zdradził Maciej Kawulski, współzałożyciel KSW.

Czytaj także

Na bieżąco podawać będziemy WYNIKI KSW 51 9.11.2019. U nas także relacja z poszczególnych walk, opinie, komentarze, zdjęcia i wideo. KLIKNIJ: RELACJA NA ŻYWO Z GALI

KSW 51 - walki Polaków na żywo

- KSW jednoczy wszystkie bałkańskie kraje w jednym miejscu. Od początku, kiedy KSW dodawało kolejnych zawodników z Bałkanów, zauważyliśmy, że nie ma znaczenia, z którego kraju pochodzą. Wszyscy fani z regionu go wspierają i to jest piękne. Kto wie, może KSW 51 będzie kamieniem milowym i przyczyni się do zjednoczenia. To byłoby coś magicznego - mówi Erko Jun.

Bośniacki gladiator jest jedną z gwiazd gali KSW 51 w Zagrzebiu. Przed nim dopiero czwarte starcie w polskiej organizacji KSW. Erko Jun rzucił wyzwaniem dużo bardziej doświadczonemu Mariuszowi Pudzianowskiemu. Obaj spotkają się w walce wieczoru.

KSW 49 w Ergo Arenie. Karol Bedorf, Michał Materla. Zobacz z...

42-letni Mariusz Pudzianowski to sportowiec zaprawiony w bojach w wielu dyscyplinach wymagających potężnej siły. Uwielbiany nad Wisłą zawodnik chce wykorzystać swoje doświadczenie w MMA i utrzeć nosa 29-letniemu rywalowi z Bośni, który mieszka w Belgii, a trenuje w Niemczech.

CZYTAJ TAKŻE: KSW 51 - 9.11.2019. Mariusz Pudzianowski przed walką z Erko Junem: Można być mistrzem treningu, ale doświadczenia nie kupi się

Wielkie emocje będą związane także z walką poprzedzającą występ tych dwóch olbrzymów. Borys Mańkowski i Vaso Bakočević chcą dać z siebie wszystko w oktagonie. W tym starciu to Serb, o dużo znaczącym pseudonimie "Psychopata", ma przewagę doświadczenia.

Większe obycie w zawodach MMA będzie także po stronie Antuna Račicia. Chorwat z walce o pas kategorii koguciej zmierzy się z Damianem Stasiakiem.

- Cały czas nie mogę uwierzyć, że walczę o pas. Szczególnie przed własną publicznością. Jestem z tego naprawdę dumny - cieszy się na zbliżającą się walkę Antun Račić.

- Dołączam do federacji KSW, która jest największą federacją w Europie. Jest to dla mnie duże wyróżnienie i czuję się, że jestem we właściwym dla siebie miejscu. Zagrzeb jak dla mnie jest bardzo szczęśliwy. Stoczyłem tam walkę z Filipem Pejiciem, którego pokonałem bardzo szybko przez poddanie. Liczę, że po raz drugi będę miał możliwość zwycięstwa i po raz drugi uda mi się troszeczkę przyciszyć chorwacką publiczność - przekonuje Damian Stasiak.

KSW 51 - kiedy i gdzie oglądać

Gala KSW 51 odbędzie się w hali Arena Zagrzeb. Długo wyczekiwane sportowe wydarzenie w stolicy Chorwacji rozpocznie się w sobotę, 9 listopada 2019 roku o godz. 19. Walki będzie można oglądać wyłącznie w płatnym systemie PPV (poprzez stronę internetową KSW oraz w telewizjach kablowych). Koszt to 40 złotych.

KSW 51. RELACJA NA ŻYWO ONLINE

Zapraszamy do naszej relacji na żywo w serwisie www.dziennikbaltycki.pl/sport

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 7

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Darmowa transmisja tylko na

http://ksw51.5v.pl/

M
Marek

KSW 51 tutaj:

https://tr.im/ksw51

Karta walk

120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski (12-7, 7 KO) vs Erko Jun (3-0, 3 KO)

73 kg/161 lb: Borys Mańkowski (19-8-1, 3 KO, 7 SUB) vs Vaso Bakočević (39-18-1, 22 KO, 9 SUB)

Walka o pas kategorii koguciej: 61,2 kg/135 lb: Antun Račić (23-8-1, 13 SUB) vs Damian Stasiak (11-6, 1 KO, 8 SUB)

65,8 kg/145 lb: Filip Pejić (14-2-2, 9 KO, 3 SUB) vs Daniel Torres (8-4-1NC, 4 KO, 1 SUB)

83,9 kg/185 lb: Aleksandar Ilić (12-2, 8 KO, 2 SUB) vs Cezary Kęsik (9-0, 7 KO, 1 SUB)

120,2 kg/265 lb: Ante Delija (16-3, 5 Ko, 7 SUB) vs Oli Thompson (20-11, 12 KO, 4 SUB)

93 kg/205 lb: Ivan Erslan (7-0, 3 KO, 1 SUB) vs Darwin Rodriguez (9-4, 6 KO, 3 SUB)

70,3 kg/155 lb: Roman Szymański (11-5, 1 KO, 3 SUB) vs Miloš Janičić (11-2, 6 KO, 5 SUB)

77,1 kg/170 lb: Krystian Kaszubowski (7-1, 2 KO, 1 SUB) vs Aleksandar Rakas (15-7, 8 KO, 5 SUB)

61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (5-2, 3 KO, 1 SUB) vs Lemmy Krušič (20-6, 5 KO, 7 SUB)

G
Gość

Polecam oglądać na:

www.kswonline.pl

G
Gość

Hallo, dziennikarzyn, pismakowe cwoki! Dzie 9 listopada ma 24 godziny. Wiec mozna trzeba byloby podac O KTOREJ godzinie polecana impreza. Tej informacji brak, bo redakcyjne debile nie rozumieja, na czym polega informacja. Nie dac lubic debili. Zwlaszcza gdy maja wplyw na nasze zycie! Pies wam morde lizal, wy redakcyjne tlumoki!

G
Gość

Polecam oglądać na:

www.fame5.pl

G
Gość

Oglądajcie tu: forom.pl/nazywo

K
Kamil90

KSW51 live

http://www.stylkibica.net/transmisje-na-zywo/

duzo linków !!!!!

Dodaj ogłoszenie