Księgarnia Bonito.pl już w Trójmieście!...

  Księgarnia Bonito.pl już w Trójmieście!

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Księgarnia Bonito.pl już w Trójmieście!
  1/10
  przejdź do galerii
  Każdy miłośnik książek powinien zapamiętać te adresy: Gdańsk, ul. Dmowskiego 12 i Gdynia, ul. Świętojańska 14. To tu swoje punkty odbioru zamówień otworzyła największa księgarnia internetowa w Polsce. Mieszkańcy Trójmiasta mogą już dziś skorzystać z bogatej oferty Bonito.pl. A jest w czym wybierać. W ofercie księgarni znajduje się ponad 220 tys. produktów w rewelacyjnie niskich cenach! Są to książki, zabawki, puzzle, gry, filmy DVD i Blu-ray, płyty z muzyką, artykuły szkolne i papiernicze.

  W punktach Bonito.pl klienci mogą przejrzeć książki przed zakupem i bezpłatnie odebrać swoje zamówienia. Czekają tam też darmowe zakładki do książek, bestsellery i nowości dostępne od ręki oraz karty podarunkowe. Oferta księgarni jest wyjątkowo szeroka, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Niskie ceny, liczne promocje, ekspresowa dostawa, darmowy odbiór w punktach, program rabatowy „bonito.plus” oraz 5% upustu dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny to tylko niektóre atuty Bonito.pl.

  Aktualnie Bonito.pl znajduje się już w 12 miastach Polski: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdyni, Gdańsku, Łodzi, Chorzowie, Rzeszowie, Bielsku-Białej oraz Lublinie. W całym kraju jest 27 punktów odbioru zamówień, a planowane są kolejne lokale, w których klienci będą mogli bezpłatnie odebrać swoje zamówienia.

  Bonito.pl jest obecne na rynku od ponad 12 lat. Pierwsza książka internetowej księgarni trafiła do rąk czytelnika w 2006 r. Od tego czasu firma stale się rozwija, wzbogacając ofertę wydawniczą, rozszerzając asortyment oraz umożliwiając klientom wygodny i darmowy odbiór zamówień.

  Bonito.pl tworzy zespół ponad 300 osób, które każdego dnia pracują nad tym, aby każde z ponad 200 tysięcy zamówień składanych miesięcznie zostało zrealizowane z najwyższą jakością.
  Szybkość oraz wysoka jakość obsługi jest kluczowym aspektem dla firmy. Klienci mogą w łatwy sposób skontaktować się z księgarnią – telefonicznie pod numerem 12 210 09 02, mailowo poprzez adres bok@bonito.pl oraz za pośrednictwem profilu na Facebooku .

  Bonito.pl w liczbach:

  • 200 tys. zamówień jest realizowanych każdego miesiąca,
  • 4 100 mkw. wynosi powierzchnia magazynu znajdującego się w jednym z najnowocześniejszych parków logistycznych w Europie – Goodman Kraków Airport Logistics Centre, w którym może się zmieścić aż 1 000 000 egzemplarzy książek oraz 500 000 sztuk towarów z innych kategorii,
  • 27 punktów odbioru w 12 miastach Polski,
  • 220 tys. produktów w ofercie, w tym:
  - 146 tys. książek
  - 36 tys. CD i DVD
  - 14 tys. zabawek
  - 9,5 tys. artykułów szkolnych i papierniczych
  - 6 tys. puzzli i gier

  Bonito.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo