Koszykarze Polpharmy przegrali we Włocławku

RR
Starogardzianie nie sprawili niespodzianki we Włocławku
Starogardzianie nie sprawili niespodzianki we Włocławku Przemyslaw Swiderski
Kociewskie Diabły nie dały rady we Włocławku Anwilowi. Polpharma przegrała 74:85, a to oznacza, że jest nadal przedostatnia w tabeli Tauron Basket Ligi.

Starogardzcy koszykarze od początku sezonu nie rozpieszczają zbytnio swoich kibiców. Nic więc dziwnego, że nie byli faworytami sobotniego meczu we Włocławku. Mimo to po trzech kwartach wynik oscylował wokół remisu. Gospodarze zdołali jednak odskoczyć Polpharmie w decydującej kwarcie.

Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobyli: Michael Hicks (18), Ovid Varanauskas (13) i Courtney Eldridge (12).

Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański 85:74 (25:15, 17:23, 18:18, 25:18)