Konkurs "Zdjęcia Na Kalendarz 2015". Zobacz nadesłane zdjęcia i zagłosuj na najlepsze!

redakcja
Ireneusz Stencel
Niebawem koniec głosowania na zdjęcia na kalendarz 2015. Zobacz, jakie zdjęcia nadesłali Czytelnicy!

Co roku zapraszamy Was do udziału w naszym konkursie na najpiękniejsze zdjęcia kalendarzowe. Nie inaczej jest w tym roku. Nasz plebiscyt "Zdjęcia na kalendarz 2015" potrwa do 30 listopada, ale zgłoszenia można nadsyłać do 14 listopada, do godziny 12:00. W każdym powiecie na Pomorzu wybierzemy najpiękniejsze zdjęcia, które ozdobią kalendarz na 2015 rok. W grudniu zostanie on dołączony do „Dziennika Bałtyckiego”.

Zgłoszenie powinno zawierać:

- co najmniej jedno zdjęcie prezentujące miejsce z województwa pomorskiego (maks. osiem zdjęć – wszystkie zdjęcia powinny prezentować to samo miejsce)

– nazwę miejsca zgłaszanego do plebiscytu

- imię i nazwisko kandydata oraz kontaktowy numer tel. (do wiadomości redakcji)

- rozdzielczość zdjęcia powinna wynosić 300 dpi

Należy także dołączyć oświadczenie, że posiada się prawa autorskie do danego zdjęcia.

Głosowanie odbywać się będzie od 31 października 2014 r. do 30 listopada 2014 r. do godz. 11:59 na naszej stronie internetowej i na Facebooku. Wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie 30 listopada.

Zwycięzca głosowania otrzyma upominek w postaci pamięci zewnętrznej USB z limitowanej kolekcji „Dziennika Bałtyckiego”. Nagrodą jest także publikacja zdjęcia na stronach kalendarza na 2015 r., który w grudniu zostanie dołączony do „Dziennika Bałtyckiego”.

Pozostałe zdjęcia, które zostaną opublikowane w kalendarzu wybierze komisja plebiscytowa.

Wideo

Dodaj ogłoszenie