Kiermasz książek w redakcji

  Kiermasz książek w redakcji

  Karolina Kulaszewicz

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Rodzice uczniów pierwszej klasy gimnazjalnej muszą przeznaczyć na szkolną wyprawkę dla dziecka około 500 zł. Jeżeli w rodzinie jest więcej pociech, wydatki związane z rozpoczęciem roku szkolnego mogą być wielokrotnością tej kwoty. To właśnie dla najbardziej potrzebujących co roku organizujemy wielki kiermasz szkolnych książek.
  Do naszej akcji, w której czytelnicy pomagają czytelnikom, zachęcamy wszystkich trzymających nadal w szafach niepotrzebne już podręczniki lub przybory szkolne. Przynieście je do naszej gdańskiej redakcji! Materiały szkolne zbieramy jeszcze przez blisko dwa tygodnie. Na tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego zorganizujemy wielki kiermasz. Każdy uczeń będzie mógł przyjść i wybrać potrzebne książki.

  Zbieramy podręczniki do szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, a także materiały szkolne. Czekamy na książki w dobrym stanie, wydane po 1999 roku. Można je przynosić od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 do centrali redakcji "Polski Dziennika Bałtyckiego" w Gdańsku, na Targu Drzewnym 9/11, wejście od ulicy Garncarskiej.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo