Kevin Friesenbichler z Lechii Gdańsk strzelił gola dla reprezentacji Austrii

Tomasz Bołt/Polskapresse
Kevin Friesenbichler, piłkarz Lechii Gdańsk, strzelił gola dla reprezentacji Austrii U-21 z rówieśnikami z Demokratycznej Republiki Konga. Austria wygrała to spotkanie 3:0.

Friesenbichler na listę strzelców wpisał się w 25 minucie wykorzystując rzut karny i to był pierwszy gol w tym meczu. Zagrał pełne 90 minut.

Austriak bardzo dobrze wprowadził się do zespołu Lechii i już w pierwszym występie strzelił gola ratując remis w spotkaniu z Ruchem Chorzów. Potem był wystawiany jako skrzydłowy i grał słabiej, a ostatnio w ogóle nie był brany pod uwagę przy ustalaniu składu, bo leczył kontuzję. Występ w całym meczu reprezentacji wskazuje na to, że Friesenbichler będzie już gotowy do gry w zespole Lechii przeciwko Legii w Warszawie.