Kaszubia wygrywa z Pogonią

Kaszubia Kościerzyna ma za sobą trzeci mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem kościerskiego zespołu była drużyna Pogoni Lębork.

Wyjazd do Lęborka okazał się bardzo udany dla zawodników Tomasza Bąkowskiego, którzy pokonali gospodarzy 2:0.

Kościerska drużyna postawiła wysoko poprzeczkę zespołowi Pogoni. Nasi zawodnicy przeważali na boisku, a zdobycie bramki było kwestią czasu. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Kacper Kreft, który pokonał golkipera gospodarzy w 30 minucie meczu. Do końca pierwszej odsłony nie padła już bramka. Drugą część koście-rzynianie rozpoczęli znakomicie. W 46 minucie futbolówkę w siatce lęborskiej drużyny umieścił Mateusz Szulc.

Kolejny mecz sparingowy Kaszubia Kościerzyna rozegra jutro, 13 lutego. Ekipa Tomasza Bąkowskiego zmierzy się na wyjeździe z Concordią Elbląg.